Kdo jsem od kud jsem přišel , kam jdu a co mám zde za úkol

Jsem světlo v temnotě a temnota ve světle, ale i světlo ve světle a temnota v temnotě. Když chci jsem vidět a slyšet a když chci mlčím a jsem neviditelný.

Já - Čaroděj - Sorceren - můžu žít s kýmkoli, kdykoli, kdekoli a v jakékoli době.Již po několik životů si sám  vybírám s kým, kdy , kde a proč.

Jsem člověk-28 reinkarnace v tomto těle mé stále se vyvíjející duše, která je především poznamenána mystikou, čarodějnictvím, magií, šamanismem a léčitelstvím. JSEM KTERÝ JSEM A BUDU TÍM JEŽ BUDU.

  Přišel jsem ze světla do temnoty, iluze, klamu a Máji tohoto hmotného světa abych zde vykonal co mám a pro co jsem přišel a mohl se tak vrátit opět do světla.

  Jelikož jsem dost čarodějnických kousků vyčerpal v mladické nerozvážnosti, abych ostatním dokázal že jsem opravdu čaroděj a nejednou i v démonickém alkoholovém opojení ,abych ukojil své ego, jsem nucen nyní s čarováním šetřit. Mnohým , snad téměř stovkám lidem jsem předvedl, že mohu během 5 minut z modrého nebe vyvolat déšť a bouřku, přiložením ruky na papír kde bylo napsáno jméno a příjmení dívky jsem provedl desítky potratů na žádost hospodských kamarádů, různých léčebných metod pouhým přiložením ruky, obejmutím 25metrového smrku, který záhy uschnul, různými kravinkami jako rosvěcování a zhasínání žárovek a magneťáků pouhou myšlenkou, rozbitím skel a zrcadel pohledem, chcípnutím motorů aut na křižovatkách, povědění celé minulosti osobám, jež jsem viděl poprvé, ale i  vyvoláním největšího démona všech dob na jehož jméno by se nemělo ani pomyslet, natož ho vyslovit a dotyčný kterému jsem ho vyvolal  v pátém patře kladenského paneláku skončil v blázinci, neboť vstoupil z ticha do obýváku rozbitím balkonových dveří a okna, též tancováním v 1,5metrovém ohni až do úplného shoření veškerých mých oděvů včetně bot a trenýrek, a mnoho a mnoho drobných jakoby nadpřirozených, ale vlastně úplně normálních a banálních hloupostí. Nyní už čaruji opravdu jen v nejnutnějších případech a nebo věci celkem běžné jako jest diagnostika, ovlivňování okolí a harmonizace energií a léčba na dálku energií. Mezi to ani nepočítám fakt, že vidím do lidí. Nepamatuji si co má kdo na sobě, ale v sobě. Poznám vyspělou a navyspělou duši. Nevnímám a nepamatuji si duše jež jsou prázdné a k ničenu, naopak mi stačí pár vteřin k tomu, abych si zapamatoval duši vyspělou, či dobrou, hodnou, plnou Lásky apod.

 Jsem nucen šetřit s čarováním, neboť každý čaroděj může použít jen pár velkých kouzel za život a já si je zbytečně vyplancal a ještě teprve přijde doba, kdy budu své kouzla a čáry potřebovat. Především a hlavně pro to abych mohl zde na zemi vykonat svůj úkol a tím je působení ve vedení státu ve formě politickoduchovní s cílem naučit lidi žít svůj vlastní život bez potřeb a žádostí tak, aby každý byl šťastný a spokojený a nic k tomu nepotřeboval a aby se naučil žít svůj život, jít svou vlastní cestou bez ovlivňovánía s Láskou, a to v harmonii s celkem a ostatními lidmi s kompletním otočením vědomí a vnímáním jeden druhého  a s pochopením, že každý je zde pro každého a jeden pro druhého s jediným cílem. NALÉZT PRAVDU A STÁT SE  VĚDÍCÍM. Neboť doba která přichází nebude potřebovat ateisty, ani věřící, ani duchovní a svaté. Ba ani Gurui, nýbrž hlavně VĚDÍCÍ. Právě proto se od r. 2000 rodí na Zem a hlavně do Čech duše z vyšších astrálních sfér  s velkými vědomostmi a věděním v oblasti vesmírných, kosmických, pozemských, božských i satanských zákonů .Toto je karmicky zařízeno přímo od Boha.

Tato doba přichází vlastně už od 50let, přes významné a důležité roky 1951, 1969, 1985, 1989, 2000, 2002, 2010, 2012, po další významné roky 2016, 2018, 2023, 2035, 2044,  2049 . Až po svaté roky zlatého věku počínaje r.2051 přes r.2065, až po r. 2086 který bude absolutním vyvrcholením přeměny lidstva na stovky let. V tento rok bych měl též opustit své staré tělo a odejít přechodně do jiných světů. Tedy pokud přežiju své kritické roky a to především r.1979, 1992,1997, 2011 a 2016 a 2076.  V tyto roky jsem prožíval a budu prožívat i svou mystickou smrt, která může být bohužel velmi často spojená i se smrtí těla. Co myslíte, dožiju se 123let?

ČARODĚJ

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky

Licence Creative Commons
http://www.lecivydomek.cz/carodej, jejímž autorem je Ivan Píša, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Unported .