otázky pro mě - odpovědi pro Vás

z IP 85.71.162.*** | 29.12.2011 13:04
Ahoj, zde můžete psát Vaše dotazy, na které se budu pokoušet odpovědět. díky čaroděj
z IP 85.216.248.*** | 30.12.2011 23:09
Ahoj, rad by som vedel ci sa ku mne moja milovana Dominika vrati. Rozisla sa so mnou bez rozumneho dovodu po splocne stravenom 2,9 roka trvajucom vztahu. Neni den aby som na nu nepomyslel a strasne mi chyba v mojom zivote. Ako daleko je ten cas ze budeme opät spolu co mozem preto urobit? Vsetko by som dal zato aby sme boli opät spolu. Bol som natom aj psychycky velmi zle no uz sa to zlepsilo. Dakujem za odpoved.
z IP 85.71.162.*** | 31.12.2011 01:06
Ahoj Drahomíre, vím, že tě to moc a moc bolí, ale bohužel to vidím tak, že se k tobě Tvoje dívka jen tak nevrátí. Šance jsou minimální a nejhorší je to, že Ty pro to nemůžež udělat vůbec nic. Jen čekat. Tedy pokud na to máš odvahu, vůli a čas. Změny nenastali v Tobě, ale v Tvé partnerce. Ona se s těmito změnami musí vypořádat sama a nikdo jí v tom nepomůže. Pokud budeš chtít čekat ( přibližně 2,5roku), pak můžež udělat jen to, že jí sdělíš, že na ni budeš čekat. Jinak bys ji už kontaktovat neměl. Nevím zda to zvládneš a mášli ns to dost sil. Snad by Tě mohlo trošku uklidnit, že přímo ve Tvém blízkém oklí je dívka, která se k Tobě hodí mnohem lépe. Vidím trošičku, že se jmenuje od M - Marika? Monika? Mína? Porozhlídni se kolem sebe, než uděláš nějaké rozhodnutí, které by Tě později mohlo mrzet.Přeji Ti mnoho sil a Lásku do dalšího života! díky čaroděj
z IP 85.216.248.*** | 31.12.2011 18:23
Rozumiem tomu ale ja som velky bojovnik ale cakat asi tazko vydrzim. Len nerozumiem ako mohla zanechat vsetko to krasne len tak. mysli aspon na mna?
z IP 82.99.129.*** | 1.1.2012 20:55
Ahoj Ivane
Rád bych tě požádal o radu. Před tři čtvrtě rokem jsem v lese potkal muže oblečeného v bílém na bílém koni. Byl laskavý a zajímal se o to, jak se mám. Pak se ozval znovu koncem loňského roku. Řekl mi, abych se zajímal o Mašiach. Ukázal mi teké různé "skryté věci" v evangeliích, hlavně Matoušově. Řekl mi, abych četl co napsal rabín Kadurri z Izraele svým žákům. Od setkání s ním na mne ale útočí démoni. Vlastně útočí fyzicky na mé blízké a na mne zkouší jiné věci. Jsem už dost fyzicky a psychicky vyčerpaný a i když cítím pevný kruh kolem sebe mám z nich strach. Mohl bys mi dát radu?
z IP 88.103.189.*** | 2.1.2012 11:44
Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o svůj problém a také veliké trápení. Již rok a půl mám u sebe přivtělené bytosti. Přitáhla jsem si je pravděpodobně prací s kyvadlem. Tehdy jsem byla málo duchovně znalá. Hledala jsem určitou duchovní podporu a dobro. Nevědomky jsem spadla do jejich hry na anděly a vyšší duchovní bytosti. Přesvědčili mě, že jde o jakousi očistu a že musím zakoušet utrpení. Jedna z těchto bytostí je na mě napojená tak, že se mnou stále komunikuje v myšlenkách. Těch přivtělených bytostí mám u sebe více. Ovládají moje emoce, v noci mi často nedovolí spát ,dělají mi různé naschvály a nutí mě si ubližovat.
Již jsem kontaktovala některé léčitele, ale odvést tyto bytosti se jim nepodařilo. Ta dotyčná bytost co se mnou komunikuje si ze mně si ze mně často dělá legraci a nevím co je pravda a co lež.(prý jsou zde na rozkaz z vyšších sfér) Stále mi tvrdí měsíc po měsíci,že odejdou, dělat tzv. "očistu" k někomu jinému, ale do dnes tomu tak není. Jsem už z toho naprosto zoufalá.
Tímto bych Vás chtěla požádat o pomoc, nebo alespoň o radu.
                                                                                                                Martina Janochová
z IP 89.24.140.*** | 6.1.2012 18:33
Zdravím čaroději. Chtěla bych znát Váš názor. Myslíte si, že existuje zákon přitažlivosti v souvislosti s myšlenkami? Že to zda máte pozitivní či negativní myšlenky ovlivňuje Váš život? Že na Vaše myšlenky reaguje Vesmír a podle toho Vám přicházejí do života různé situace? Nevím, zda znáte knihu The Secret (Tajemství) od Rhondy Byrne? Je pravda, že já většinou nemyslím příliš pozitivně.. Myslíte že to je ten důvod proč se mi v životě moc nedaří? Kniha hlásá že stejné přitahuje stejné, či podobné. Čili že pokud budete mít pozitivní myšlenky, budete mít další pozitivní myšlenky a tím přilákáte do života i pozitivní situace. Jsou tedy důvodem mých potíží mé myšlenky? Děkuji Jana.
z IP 85.71.162.*** | 7.1.2012 11:29
Davide, Martino i Jano, pozorujete příliš své myšlenky a příliš se jimi zaobíráte. Tyto Vás pak mají ve své moci a jste vlastně vedeni démony. Pro Janu, ano , myšlení ovlivňuje naše současné i budoucí životy.
  Pro všechny pak platí, že nevědomé zahrávání si s astrálními, kauzálními, éterickými a jinými bytostmi, vede jen a jen k další nevědomosti. Navíc si všechny tato bytosti na sebe (přesněji do svých myšlek) nabalíte a ti Vás pak ovlivňují a vedou do pekel. Uvědomte si, že satan a démoni v současné době pracují především v duchovní sféře a tak každého, kdo se znaží jít cestou duchovní, polapí. Nyní je doba, ve které by jsme si měli najít svoji cestu. A nemusí být nutně duchovní. Nemusíme si hledat složitosti a vysoké cíle, které by měli pomoci lidstvu. Není třeba si všímat různých bytostí, které se nám zjevují. Pakli-že má někdo opravdu velký úkol, který je jen pro vyvolené a povolané, pak mu bude jasně a zřetelně ukázán. A nebude ovlivňován protější energetickou stranou. Tedy ani démony, satanem, ani Bohem.
  Každý z nás má okolo sebe, na sobě i v sobě bezpočet různých energií i v podobě různých bytostí. Čím více si jich budete všímat, tím více se Vám budou ukazovat a budou Vás řídit, přikazovat a radit nesmysly. Cíl je jedinný. Aby Vás dostali do blázince, nebo dohnali k sebevraždě, nebo v lepším případě alespoň k rozvrácení vlastních rodin.
Nenechte si od nikoho radit do svých životů. Ani od lidí, ani od satanů, ani od bohů. Každý z nás je originál a každý z nás je od Boha. Tedy nepotřebujeme vedení. Vedení potřebuje pouze ten, jež je sám neschopný žít svůj vlastní život. Buďto neumí žít, nebo je líný a pohodlný. Proto hledá všude možně, koho by mohl napodobit a kdo by mu byl oporou a kdo my mu mohl pomoci. Opakuji, že nikdo z nás nepotřebuje pomoc. Každý má vše potřebné sám v sobě.
Přemítejte o tom a všem Vám doporučuji číst si ve zde uvedené knize Guru Nového Věku. A to nejen proto, že jsou tam veškeré potřebné informace( někdo je objeví třeba až po stém přečtení), ale i proto, že jsmeli příliš ovlivněny myšlením, je třeba své myšlení zaměřit jiným směrem. Mějte se všichni moc krásně. díky čaroděj
z IP 88.208.116.*** | 11.1.2012 23:04
Hezký večer, čaroději,
ráda bych tě poprosila o radu. Myslím, že mám určitou schopnost intuice nebo vnitřního hlasu, ale doposud jsem se jím moc neřídila. Trápí mne otázka našeho bydlení. Bydlíme u malého města Odolena Voda u Kr. nad Vltavou,rozhodujeme se pro stavbu RD v Odoleně Vodě (vyběhávání povolení atd.). V létě jsme se náhodou stavili v Berouně a město nás "očarovalo" svou historií, krásnou přírodou a zvlněnou krajinou. Mé srdce velmi pookřálo, ale nakonec se mi zdálo stěhování atd. příliš složité a zvítězila pohodlnost. A najednou dostal manžel zajímavou prac. nabídku ze Žebráku, kousek od Berouna. Už delší dobu zde v Odoleně Vodě hrozí vybudování druhého mezinár. letiště pro Prahu. Snažím se v rámci svých možností projektu zabránit, protože je v podstatě zbytečný a chce jej realizovat velká invest. společnost,která jej chce po realizaci prodat ruským zájemcům, ale jak to dopadne, je nejisté. Prozatím se schvaluje proces EIA (již to trvá několik let) a já stále nevím, zda zde máme zůstat nebo se odstěhovat jinam, možná dále od Prahy, ale do zajímavější krajiny, zachovalejší přírody. Srdce říká ano, ale rozum se bojí toho množství zařizování,prodejů nemovistostí.Dokonce bychom museli přestěhovat i mou maminku.Čekalo by nás hrozně zařizování, ale bojím se, že když postavíme dům zde, za pár let tu velké letiště vyroste a já se s tím nesmířím a nakonec bychom se stejně stěhovali pryč. nyní jsou ještě děti malé, nemají takové vazby.Moc mne to trápí, asi bych potřebovala nějké znamení shůry.Srdce to chce, ale rozum mi to začíná vymlouvat...
z IP 85.71.162.*** | 12.1.2012 08:43
Dobrý den paní Pavlíno, já myslím, že když si svůj příspěvěk přečtete, pak si něj odpovíte sama. Ono totiž není co řešit a jestli Vám to pomůže, pak dle mého by jste neměli váhat a vyřídit si bydlení na Berounsku. Ze Žebráka je to do Prahy 20min, autem, z Berouna 10min. V Žebráce je práce docela dost, nicméně všechny firmy si vybírají jen ty nejlepší. Pozemky jsou drahé všude, nejvíc pak v Žebráce. V okolí jsou levnější. Měli by jste začít konat, neboť po pár letech už na takovou akci nebudete mít sílu, ani chuť. Teď vše zvládnete s přehledem. Jinak se nebojte vlastní intuice, není to ego, jako u mnohých. Přeji Vám aby jste neměla pochyb sama nad sebou a aby jste se zbytečně nesvazovala různými zbytečnými myšlenkami. díky čaroděj
z IP 90.177.9.*** | 12.1.2012 09:13
za smysluplnou odpověď. Je pro mne krásná, ale vyčerpávající zkušenost dokázat se vždy zastavit a zeptat se: Qui Bono? Tedy komu to dobro o které se snažím, ta energie, kterou jsem poznamenal sám sebou, tím, že jsem ji odžil, komu přijde? Systém světa, v kterém jsme žili se nenávratně rozpadá, mizí, jsou to úžasné okamžiky, i když složité, protože vyžadují úplnost namísto dokonalosti.
z IP 85.71.162.*** | 12.1.2012 10:17
Ahoj Davide, největší problém lidí jest v tom, že by neustále chtěli dělat něco pro někoho. Tedy buďto pro sebe, nebo pro rodinu, nebo pro druhé. Mnohdy jsou poté rozčarováni, kam upínali svou energii. Cokoli co v v našem životě lidském děláme pomocí naší energie, kterou vynakládáme na cokoli , co děláme, nebo tvoříme, jde zase jen a jen energii. Tedy by jsme měli pochopit, že jsme energie a energii tvořící a předávající dáváme zase energii. Nikomu jinému. Stručně řečeno, jsme od Boha a k Bohu by měla směřovat naše jakákoli činnost i naše energie. Pakliže je to žádoucí, pak nám tato energie svou zpětnou vazbou pomůže v naší činnosti. Tedy čím více tvoříme a pomáháme správným směrem, tím více máme energie, neboť nám ji sama energie, neboli Bůh znásobenou vrací.
Pochopitelně čím více dáváme energii do nepatřičných míst, pak se ztrácí a zaniká, případně jde do temnoty, kde podporuje temné síly včetně Satana.
Neměli bychom tvořit pro sebe, ale pro Boha, neměli bychom meditovat pro sebe, ale pro Boha, neměli bychom pomáhat sobě ani druhým kvůli nám, nebo nim, ale pro Boha.Je to jednoduché, cokoli děláme, děláme to pro nic a stejně by jsme k tomu měli přistupovat. V "nic" je prázdota a prázdota je nutná k očistě od nánosů bahna,nečistoty a nesmyslů abychom mohli znovurozžehnout naše světélko v duchovním srdci.
  Nezoufej a konej! Určitě by z tebe byl dobrý básník. díky čaroděj
z IP 78.45.173.*** | 15.1.2012 12:17
Dobrý den pane čaroději, ráda bych se Vás zeptala na svou situaci - cca před 4 měsíci jsem se zamilovala do kamaráda a chvíli to i vypadalo, že lásku opětuje... když jsme se však bavili o tom, kam posunout vztah, řekl mi, že vztah nechce, že to chce nechat tak jak to je... Nas kontakt je ridsi a ridsi a ja se trapim vic a vic... zmeni se jeho nazor? mam to nechat plavat nebo se jeste snazit?
z IP 85.71.162.*** | 15.1.2012 13:39
Dobrý den Pavlíno, vztah jen na půl a pouze s jistými výhodami pro jednu stranu je na nic. Nevažte se na svého partnera, on Vás vlastně vůbec nemá rád. Tedy jen pokud to prospěje jemu. Tento Váš vztah by časem stejně vyšuměl do prázdna. Pravděpodobně jen proto, aby vypadal hezky, tak čeká na to, až se s ním rozejdete Vy. Klidně to udělejte. Mějte se krásně. Díky čaroděj
z IP 90.177.9.*** | 15.1.2012 18:28
Ahoj Čaroději, je to tak jak říkáš.
Sluší se abych se vyznal, že jsem člověk tradičních hodnot a křesťanství je míra, měrka a hůl,  jíž mi nejvlastněji poměřovat svět. Vyznat se musím, že jsem připustil, pod vlivem bláznivého světa, aby se tato moje hůlka všelijak zohýbala a zpotvořila. Učinil jsem tak, protože jsem se domníval, že mne to přiblíží lidem. Ale jak pravil Mistr: Neházejte perly sviním! A co je Božího Bohu dejte! Nemůžete sloužit dvěma Pánům. Stalo se mi toto v posledních dnech. Byly v mém domě krásné staré sešity a já nevěděl co do nich psát a tak tu ležely prázdné a jen vytrhané listy na začátku každého z nich svědčily o prázdnotě života a lehkomyslnosti, jíž jsem po léta žil. Ale v pátek stalo se mi cosi co kdysi Gustavu Meyrinkovi. Slyšel jsem: "Piš!" a tak psal jsem dva dni a napsal jsem knihu. Jmenuje se "Podivuhodná znalost času". Vypráví o astrologii, nikoliv však o té obvyklé astrologii, jejíž poučky je třeba se naučit a pak už stačí vyprávět pohádky a počítat korunky. Slyšel jsem "Piš, protože ti chci říct, jak se věci mají. Poodhalím ti tajemství." A ruka pak jezdila po papíře a já nyní dívám se na text, který je skutečně jako báseň. Není o hvězdách, není o astromantii, je o Bohu moudrém Stvořiteli vesmíru a je o člověku a jeho smyslu. Ano je v ní vyloženo co a jak a každý detail, který mnozí bezmyšlenkovitě užívají a prostě říkají "tak to je", vše je zde řádně vyloženo na základě intuice a logiky skutečných jevů, tak aby nikdo nemohl říci že neví a nezná proč a za jakým účelem to a ono funguje. Je zde pojednáno o vzniku, tajemství a moci písmen o vzniku a názvech všech znamení i planet. Hovoří se zde o úradku Božím i očekávaném věku. Nemluví se zde povýšeně a scholasticky ale jemně a pokorně. Ukázal jsem tu knihu jednomu a ten řekl, měl bys to vydat! Ale já jsem řekl, že to neudělám. Ta kniha je dar od Boha a byla napsána pro něj. A ztratí-li se v chaosu, je to Boží věc. Já nemám povinnost něco troubit do světa, já mám jen udržet své tělo a duši pohromadě až do úplného konce, nic víc ode mne žádáno není.
z IP 109.80.127.*** | 15.1.2012 19:17
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zdali mi dokážete říct z čeho budu maturovat z praktické zkoušky, zdali z oboru konstrukčního nebo se stavebních konstrukcí.... je množství otázek z dvou oborů a já mám obavy že si vygtáhnu otázku z konstrukčního cvičení dokázal by ste mi odpovědět abych věděla na co se mám připravit??? děkuji předem
z IP 85.71.162.*** | 15.1.2012 21:11
Drahý Davide, je tak, jak píšeš. Děj se vůle Boží a Nejvyšší.díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 15.1.2012 21:14
Ahoj Zuzano, doporučuji ti naučir se otázky č. 7, 13, 21 z oboru konstrukčního cvičení.Jinak toho máš naučeno celkem dost, nepolevuj a úspěch se dostaví. Nemusíš mít žádné obavy a trochu si věř! díky čaroděj
z IP 109.80.127.*** | 15.1.2012 21:40
Ahoj čarodeji...
Děkuji moc za radu, ještě jsem se tě chtěla zeptat jestli věříš na duchy... nevím zdali si viděl nedavno reportáži v tv jak pana varocal duch, ted jsem na to koukala a nevím co di o tom mám myslet :)
odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=g5WhjEVO6Ow&feature=player_embedded#!
z IP 85.71.162.*** | 15.1.2012 22:19
Ahoj Zuzko, hlavně u silnic, kde zahynulo mnoho lidí, jejich duše toto místo stáží a snaží se ochraňovat a varovat ostatní projíždějící. Mnoho z nás si toho však ani nevšimne. Sám jsem viděl a vidím u silničních křížků mnoho duchů, desítky, možná už stovky. Nepřikládám však tomu nějakou vyjímečnost, prostě si všímám různých varování a tím to pro mne hasne. Ano je mezi námi mnoho zbloudilích duší, netřeba se jimi však příliš zabývat. díky čaroděj
z IP 77.104.243.*** | 16.1.2012 07:49
Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat - přestěhovala jsem se z Hořovic do Týnce nad Sázavou a nevím, zda jsem udělala dobře. Moc se mi teď stýská po dětech a stále si nemůžu tady zvyknout. Ale s manželem jsem šťastná. Taky jsem tu nemohla dlouho sehnat práci. Teď se mi naskytla možnost pracovat v soukromé školce ale na živnostenský list a taky práce realitního makléře taktéž na ŽL. Nevím teď,pro co se mám rozhodnout. Poradíte mi, která práce by byla pro mne lepší, která by mě naplňovala a hlavně byla lépe ohodnocena? Děkuji předem.
z IP 85.71.162.*** | 16.1.2012 13:03
Dobrý den Martino, jelikož se právě naše "skvělá" vláda snaží zrušit možnost zaměstnávání na ŽL, pak pro Vás momentálně není vhodná ani jedna možnost. Jinak by Vám bylo určitě lépe v mateřské školce, než u realit. Navrhněte ve školce, aby Vás zaměstaly oficielně, a to právě z důvodu, který uvádím.Jestliže na to nepřistoupí, pak si dejte do smlouvy, že v případě, že zákon nebude umožňovat nadále zaměstnání na ŽL, pak Vás přijmou jako zaměstnance na trvalý pracovní poměr. díky čaroděj
z IP 77.104.243.*** | 16.1.2012 19:04
Dobrý večer, píšete, že naše vláda se snaží rušit zaměstnávat na ŽL? O tom jsem neslyšela. Myslíte si,že k tomu opravdu dojde?
-Ještě se chci zeptat,dost trpím na bolesti zad v oblasti krční a křížové.A často se mi točí hlava a je to nepříjemné. Zajímavé ale je, že když se točí hlava, bolest zad pomine. V tu chvíli je všechno ztuhlé. Co s tím? Děkuji předem.
z IP 85.71.162.*** | 16.1.2012 20:45
Dobrý večer Martino, ono se neslyší o spoustě věcí, neboť se nám lidem předkládá médii jen to, co se uzná za vhodné a aby se odpoutala pozornost od toho, co se potají uzákoní. Věřte, že o tom velmi brzy uslyšíte, ale jelikož spousty poslanců má poradenskou činnost na ŽL, za kterou si radí sami sobě a také pochopitelně sami sobě inkasují peníze, pak nepředpokládám, že by zákon prošel. Mimo to by stoupla nezaměstanost o dobrých 30%. Ale kdo ví, třeba právě to je v úmyslu.
Co se týče Vašich zad, tak bohužel jen cvičení, pohyb, joga apod. Pakliže netrpíte na nižší tlak, pak je točení hlavy skutečně od páteře. díky čaroděj
z IP 90.179.0.*** | 17.1.2012 13:56
Dobrý den,
mám časté bolesti hlavy a dá se říct, že spíše každodenní. Bolí mě hlava a někdy oči, ale je to velice nepříjemné a už mě to dost obtěžuje jak v práci tak v životě. Pak mě nebaví nic a jsem bez nálady. Dělali mi různá vyšetření, ale nezjistili žádnou vážnější příčinu a tak nevědí co mi mají naordinovat. Můžete mi, prosím poradit co dělat?
Děkuji
z IP 85.71.162.*** | 17.1.2012 14:31
Dobrý den paní Boženo, napište mi na e-mail Vaší adresu a já Vám namíchám a pošlu bylinný čaj na Vaše problémy. Tedy pokud budete chtít. díky čaroděj
z IP 90.179.0.*** | 17.1.2012 17:13
Děkuji za odpověď. Ještě se chci zeptat zda není nutno k vám dojet aby jste se na mě podíval jestli v tom ještě není něco jiného než jen ta bolest hlavy. Nebydlíme daleko takže by nebyl problém.
Hezký večer
z IP 85.71.162.*** | 17.1.2012 18:25
Dobrý den, ano bylo by lepší přijet osobně. Po-pá od 16 do 19hod, So-Ne od 13 do 19hod. díky čaroděj
z IP 90.179.0.*** | 17.1.2012 19:30
Jestli by bylo možné tuto sobotu 21.1. mezi 14.00-16.00. Napište, prosím jestli Vám to vyhovuje.
z IP 85.71.162.*** | 17.1.2012 20:49
Kdykoli v otvírací době, kterou jsem napsal výše. díky čaroděj
z IP 77.48.20.*** | 18.1.2012 14:25
Dobrý den,
moc Vás zdravím a ráda bych se zeptala na "zvuky Země", které je poslední dny možné sledovat na nahrávkách z celého světa na internetu. Většinou jde o hluboké tóny podobné chrámovým zpěvům, i když znějí trochu mechanicky. Lidé se domnívají, že by mohlo jít o posun zemských desek. Dnes před 7 hod ráno jsem také slyšela zvláštní zvuk v Hořovicích, když jsem přecházela parkoviště u Jednoty. Byl to dost hlasitý vyšší tón. Nejdřív jsem myslela, že vychází z některého zaparkovaného auta (znělo to trochu jako pískání řemenů v motoru nebo rozbitá zářivka, ale mnohem hlasitěji), ale žádné z nich nebylo nastartované ani v pohybu, a zvuk se šířil jakoby odnikud a odevšad. Trval asi 5 minut, pak se ztišoval až ustal. Zkoumala jsem okolí, ale nepřišla jsem na nic, co by takový zvuk mohlo vydávat. Nemáte s tímto jevem nějakou vlastní zkušenost? Nevíte odkud se ty zvuky berou? Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den, s pozdravem Hanka:-)
z IP 85.71.162.*** | 18.1.2012 18:10
Dobrý den Hanko, ano z fizického hlediska se jedná o posun zemského podloží, které je skutečně zvyšující se na celé planetě. Mimo to jsou tyto zvuky(ač někdy děsivé) také léčivé ve smyslu znovunalezení světla. Jedná se totiž o temné démonické zvuky, které se jakoby "derou" za světlem. Sami o sobě nemají záporný náboj a nikdo se jich bát nemusí. Tím jak se trnsformují do světla mají také léčivou sílu. Nejzajímavější se mě zdá zvuk z tibetské jeskyně. Odkaz zde:
www.youtube.com/watch?v=av96j9m0jbc 
Díky čaroděj
z IP 89.24.140.*** | 19.1.2012 18:43
Dobrý večer čaroději.Jelikož za Vámi do domečku přijet nemůžeme,ráda bych se zeptala za jednu paní která jezdí s námi na její potíže.Čajík od Vás má,ale poslední dobou jí dělá trochu potíž ho vypít.Má též trávicí potíže,trpí nespavostí a má popraskané prsty na rukou.Vypadá to jako kdyby je měla pořezané.Vypadá celkově unaveně,ale to může být jak říká i z práce,jelikož řeší problémy tohoto rázu.A tak Vás prosím co může pro sebe udělat aby se cítila dobře? Děkuji. A ještě Vás prosím,náš syn se léčí 14měsíc.Podle jeho dopisů se mu daří dobře,i když má strach z budoucnosti,zdá se že se i zklidnil uvnitř sebe.Hodně pracuje,komunikuje s ostatními a má je rád.A prosím Vás zvládne toto dotáhnout až do dobrého konce pro něj? Trochu mě to tíží i když to bude nejspíš jen steskem.Děkuji Alena
z IP 85.71.162.*** | 21.1.2012 06:38
Dobrý den paní Aleno, pakliže "Vaše" paní má čajík a má problém ho pít, tak ať si dá s pitím pauzu.Nevím, jestli jsem jí míchal čaj na všechny Vaše uváděné potíže - případně bych mohl namíchat čaj nový.Pro sebe může udělat to, že se nebude zbytečně nervovat a bude brát běch věcí a život takový jaký je.Spíše by měla přizpůsobit svému životu, než aby měnila životy druhých.
Co se týče syna, pak u něj nějaké závažné problémy nevidím, i když dost dobře nerozumím Vaší otázce, zda to zvládne dotáhnout do dobrého konce. Konce vlastně není, pokud žijeme, tak s každým koncem začíná něco nového. A zároveň každý konec nějaké životní epochy je dobrý, i když to někdy tak nevypadá.Myslím, že si o něj děláte zbytečné starosti. Mějte se krásně. díky čaroděj
z IP 90.178.171.*** | 23.1.2012 16:43
Dobrý den...,
mohu se zeptat?
Jsem připravená ke komunikaci se zesnulými a bytostmi jemněhmotného světa? Je to má cesta? Je to pár roků nazad, co jsem takto komunikovala, ale pak se to prostě vytratilo.
Děkuji, s láskou Renáta
z IP 194.11.254.*** | 23.1.2012 16:47
Vážený čaroději,
  včera jsme u vás byli. Velice to na mě zapůsobilo a ještě jednou děkuji, že jste se nám věnoval.
Řekl jste mi hlavně -hlava- ale já jsem se, v tom vytržení, nezeptala na upřesnění.
Myslel jste prosím spíš psychiku nebo něco jiného ? A nemohlo mít na to vyšetření vliv to, že jsem u vás byla zrovna v jednom z nejhorších duševních rozpoložení, které mívám ?
Nebo nemám raději přijet znovu ? Počítám, že si asi nevzpomenete.

Jinak se vám velice omlouvám, jestli jsme vám do krámku přinesli nějaké negativní energie.

Předem děkuji za odpověď.
věra.
z IP 85.71.162.*** | 23.1.2012 21:39
Dobrý den paní Renáto, není nejmenšího důvodu komunikací s  dušemi a vyrušovat je od práce a tím na sebe přitahovat negativní energie. Radím nedělejte to. Raději komunikujte s živými lidmi. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 23.1.2012 21:46
Dobrý den Věrko, určitě jste nám žádných špatných energií nedonesly, to jsou jen představy lidí. Energie není špatná ani dobrá, energie je jen doplňující a vyvažující celkový chod vesmíru. Co se týče Vaší hlavy, tak jsem měl spíše na mysli, že Vás asi občas trápí bolesti, tlaky apod., což je způsobené přílišným a zbytečným přemýšlením. Takže moc nemyslete, protože mozek stejně nedokáže pojmout všechny informace, to dokáže jen duše. díky čaroděj (určitě znovu přijet můžete, pakliže budete chtít, ale rozhodně nemusíte)
z IP 90.178.171.*** | 24.1.2012 08:40
Děkuji Vám.
z IP 194.11.254.*** | 24.1.2012 16:59
Dobré odpoledne čaroději,
  děkuji mockrát, za všechno. Sedí to. Určitě znovu přijedeme, až nám dojde čajíček, protože nám krásně voní a chutná, a provonil nám pěkně dům.

Jinak s tím vaječníkem jste se asi také nemýlil, protože mě občas trochu pobolívá (začalo to ihned po mém posledním vyšetření, asi před 3roky, u jednoho gynekologa, měla jsem pocit, že mi to možná způsobil on, když mě prohmatával), ale nechám si ho ještě vyšetřit u jiného lékaře a pak zjistím více. Tak to píši jen proto, že by Vás to mohlo zajímat.

Pěkný večer.
věrka.
z IP 46.23.128.*** | 26.1.2012 10:04
Dobrý den vážený čaroději,
mám to k Vám téměř přes celou republiku, a tak s dovolením využiji možnost zeptat se písemně. Dlouhodobě mě trápí záněty pochvy. Vyzkoušela jsem kde co, léky, bylinky, bylinné přípravky a různé mastičky, nic nepomohlo trvale. Můžete mi prosím sdělit, kde je problém? Kde dělám chybu? Co a jak mohu změnit a napravit? Děkuji.

Krásný den přeji.
Eva
z IP 85.71.162.*** | 26.1.2012 10:30
Dobrý den paní Evo, dlouhodobé záněty pochvy jsou způsobené především překyselením organismu, špatnou funkcí ledvin a samotnými výčitky ze sexu, případně neustálými výčitkami, že člověk dělá něco nemravného.
  Míchám bylinky na Váš problém( na pití i současně do koupele), vy byste pak měla přesměrovat své myšlení a nestydět se za sebe. Pakliže by jste chtěla, mohu Vám byliny zaslat na dobírku. Pak mi napiště na e-mail adresu. díky čaroděj
z IP 46.23.128.*** | 26.1.2012 10:45
Děkuji, adresa odeslána. :)
Eva
z IP 194.11.254.*** | 26.1.2012 15:20
Vážený čaroději,
    tak jsem si pročetla vaše zde zveřejněné texty a jsem velice zděšená. Nalezla jsem tu nejen přesně to, co jsem hledala, ale mnohem více.
Co se týče mého pravého vaječníku, tak jsem již objednaná na prohlídku. Ale vzhledem k tomu, že jsem měla v minulosti, před cca 12lety, 20x více partnerů, než je, dle vaší teorie, Pravdou povolené maximum, tak se domnívám, že jsem již asi rakovinou zžíraná. Jediné, co by mne snad mohlo omluvit, je to, že jsem tak činila z lásky k bližnímu + z nevědomosti a nikoli z chuti po sexu atpod., tu jsem nikdy s nikým neměla.

A protože jsem zatím stále dost netrpělivá, tak se Vás prosím ptám, mám ještě vůbec šanci na uzdravení (mám totiž tušení něčeho vážného) nebo si budu muset tento důsledek mého konání táhnout ssebou až do smrti ? A další otázka je, jak to vidíte s mou duší ? Je na tom opravdu tak špatně, jak se mi nyní, po pročtení vašich textů, zdá ? Mám totiž pocit, že temné síly po mně jdou již hodně dlouho, já to vždy cítila, a to mě dovedlo až k vám.

Vaše odpovědi tuším, ale má zvědavost je nyní silnější a ráda bych slyšela Váš názor.

Děkuji předem za odpověď.
věrka.
z IP 194.11.254.*** | 26.1.2012 17:23
... asi to nebyla láska k bližnímu, ale spíše touha a závislost.
Jak je vidět, neustále klamu sama sebe.

Omlouvám se.

díky, věrka.
z IP 85.71.162.*** | 26.1.2012 17:53
Dobrý den paní Věro, buďte v klidu a míru, neodsuzujte jiné ani sebe. V klidu si roztřiďte své životní situace a postoje. Vše je ve Vašich rukou. Váš život, cesta i Láska. Snad Vám k tomu trošku dopomůžou i tyto stránky. děkuji čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 26.1.2012 20:40
Dobrý den, jaký máte názor na přípravky jako je MMS, jedlá soda, nebo hlíva ústřičná coby podpůrné léky na rakovinu? děkuji Marcela
z IP 85.71.162.*** | 26.1.2012 20:42
Dobrý den Marcelo, proti jedlé sodě nic nemám. Kdybychom měli zdravou živou vodu, pak máme lék na všechno. Jelikož nemáme, pak to třeba jedlá soda doplňuje a vyvažuje. MMS sleduju dlouho a to včetně těch, kteří ho užívají již léta. MMS se zdá celkem logické, ale nemůžu se zbavit dojmu, že obyčejné SAVO, nebo CHlor, má účinky stejné. Takže, jestli někdo chodí do bazénu plavat, tak se vlastně desinfikuje a chrání i před rakovinou.
Problémem lidí je, že v domění léčení svých vlastních potencionálních nemocí, užívají spousty různých preparátů a tím jsou čím dál tím víc méně odolny vůči vlivům života i prostředí ve kterém žijí. Zkrátka všeho moc škodí. I zdraví, i života, i nemocí. K hlívě ústřičné také moc velkou důvěru nemám, i když se momentálně připravuje neuvěřitelná kuchařka na jídla z hub s konkrétním účinkem na konkrétní choroby. To by mohlo být zajímavé, ale bohužel pozdvižení, které tomu bude následovat, to opět přeorientuje do jiné roviny. Lidé si svou vlastní slabou vírou způsobují na jedné straně nedůvěru všemu, a na straně druhé nadmíru důvěřují v zázraky. A to pochopitelně opět jen tím, že si nevěří. Nikdo nevěří sám sobě a proto hledá záchranu u druhých. Záchranu ale nenajde, dokud si nezačne důvěřovat. Pakliže by si člověk věřil, nejen že scela bezpečně najde svou cestu, ale také scela bezpečně pozná přípravek, který by mu pomohl při případné nemoci, pakliže by ji nedokázal vyléčit svou vlastní vírou.
Nu, prostě lidé, jednotlivci a v návaznosti i celá společnost upadá, neboť by všichni chtěli všechno a nikdo pro to nechce nic udělat. Tudíž vyvstává na povrh, že ten jež nechce, má, a ten jež chce nemá a jen tiše doufá a závidí. A to pochopitelně platí ve všech životních i duchovních situacích a odvětvích.  díky čaroděj
z IP 83.208.51.*** | 27.1.2012 13:05
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, co mám dělat s nynějším "partnerem" Jirkou. Jednou si říkám, že ho mám ráda na druhou stranu mi štve, jak se chová a že do budoucna chci stejně někoho jiného. Když si řeknu, že dost, tak je najednou milej a když ho chci, tak je protivnej. :-D Přijde mi, že si mě někdy neváží. Nevím z jakého důvodu. Také nevím čím já jeho štvu. Ale on moc o problémech komunikovat nechce.A také bych se chtěla zeptat na životní cestu, vůbec nevím, v jakém povolání mám ukotvit. Nemůžu to pořád najít. Děkuji Ivča
z IP 85.71.162.*** | 27.1.2012 16:15
Dobrý den Ivčo, tak jako mnoho lidí, i Vy máte poněkud zpřeházené životní hodnoty. Předně si je tedy musíte sestavit a srovnat. Sama říkáte, že do budoucna chcete jiného partnera. Pak tedy proč s tímto jste? Dočasně, než přijde ten pravý? To je pěkně sobecké! Říkáte, že si Vás neváží. Není to náhodou tak, že si nevážíte Vy jeho, když už ho plánujete vyměnit? Buďto tedy změňte svůj postoj k němu, nebo od něj odejděte.
Dejte si na první místo rodinu a s tím spojenou svobodu a respektování druhého. Na druhé místo práci a s ní spojenou nutnost svého a rodinného finančního zabezpečení. Na třetí místo vztahy k druhým a s tím spojenou nutnost těmto vzahům trošku porozumět( tedy především schovívavost k druhým bez unáhlených soudů) a až na čtvrtou příčku si můžete dát případné své vysněné povolání s pocitem vyššího smyslu, které se Vám bezpochyby objeví v okamžiku kdy budete mít vyřešené první tři body.
z IP 83.208.51.*** | 28.1.2012 17:15
Dobrý den děkuji za názor,

my spolu v podstatě už asi nejsme, proto jsem napsala partner v uvozovkách. Je skoro nebo možná už konec. Asi už mě nechce. Nevím to, protože nechce nic řešit. Jo je pravda, že jsem k němu měla asi špatný postoj ze začátku. Ale teď se to obrátilo mi přijde a chová se tak ke mně on. Jako by mi to oplácel. A nevim, jak to se mnou myslí. Sám říkal, že neví, co chce. Já to teď taky nevím. Je pravda, že jsem asi náročná, že nenajdu nikoho dokonalého. A to, jak jsem psala, že chci do budoucna jiného partnera, to je spíš intuice. Jako bych věděla, že tohle není na celý život. Ale prostě v tuhle chvíli by to byl partner pro mě si myslím. Nejsem s nim jen tak, to opravdu ne. Cítím něco. Ale občas mi dokáže tak naštvat,že ho miluju a nenávidím zároveň. No já jeho asi taky pěkně štvu občas. :-D No každopádně, nevím, jak to teď urovnat a přimět ho, aby zas měl tu úctu s tim že já jí mít taky budu. Bude se to muset urovnat, protože je to zároveň kolega v práci. Děkuji za odpověď, jestli ještě můžete odpovědět.
z IP 85.71.162.*** | 28.1.2012 17:51
Dobrý den Ivčo, no nebudete to mít zrovna jednoduché. Předně si ujasněte, zda se současným parterem chcete být. Pakliže ano, pak někdo z Vás dvou musí začít jednat. Ve Vašem případě to pravděpodobně budete muset být Vy. Vy změňte své chování k němu a on Vás buď bude ignorovat a nebo napodobovat. V případě, že za nějakou dobu odezvou z jeho strany bude jen ignorování, budete nejspíš nucena vztah ukončit. A to se teprve dostáváme k těm těžkostem, neboť ve Vašem případě ukončení vztahu znamená zároveň přijít o práci, neboť je hodně málo mužů, kteří po rozchodu dokáží být přátelé. Bude to znamenat, že buďto on, neby Vy by jste časem své zaměstnání pro nastalé partnerské komlikace opustili. Budu Vám tedy spíše držet palce, aby se vztah vás obou co nejlépe urovnal. Nedělejte vůči svému parterovi nic z toho, co by jste nechtěla aby dělal on vůči Vám. Poté by se to mělo srovnat. díky čaroděj
z IP 79.98.72.*** | 28.1.2012 18:57
Dobrý den,
čaroději mám strach o svého otce.Již před několika lety (cca 8-9 let) prodělal infarkt aniž by o tom věděl.Byl tenkrát v nemocnici,rozšiřovali mu cévy. Dnes ráno se stěžoval, že mu je zas těžko a vypadá v obličeji špatně..Chci se zeptat jak to vydíte Vy.Vím,že se všude dočtu jak probíhá infarkt,jak se projevuje, ale v tu chvíli si to člověk neuvědomí. Proto mě zajímá váš pohled.Děkuji
z IP 85.71.162.*** | 28.1.2012 19:15
Dobrý den Iveto, znal jsem člověka, který prodělal 6 infarktů, aniž by o tom kdo věděl. Zjistilo se to při sedmém a po osmém zemřel. Můj názor je ten, že by Váš otec tuto nemoc neměl podceňivat a při jakýchkili potížích vyhledat odbornou lékařskou pomoc. Navíc by měl být lékařsky pod kontrolou, myslím tím tedy, že by měl chodit na pravidelné vyšetření. díky čaroděj
z IP 194.11.254.*** | 31.1.2012 15:52
Vážený čaroději,
  Tak jsem byla na vyšetření u gynekologa a tento velice ochotný a milý lékař mi sdělil, že jsem z jeho pohledu naprosto zdravá a že není možné, aby se jeho přístroje mýlili.
Řekl mi též, že pokud cítím v těch místech občasné bolesti, že by se mohlo jednat nejspíš o nějaké menší potíže s páteří anebo se zažíváním či střevem atpod., ale rozhodně ne s vaječníkem nebo dělohou nebo moč.měchýřem.
Můžete mi proto prosím napsat, jak jste to myslel, když jste mi řekl „pravý vaječník“ a zda jste se nemohl ve své diagnostice zmýlit a zda se tedy nemohlo jednat o něco jiného ?
Děkuji předem za odpověď.
Klid a mír, věra.
z IP 90.182.94.*** | 1.2.2012 15:39
milý Čarodej...vraciam sa po roku k Vašim stránkam a velmi a som rada a vážim si že luďom stále pomáhate...musíte mať obrovské srdiečko...chcem sa opýtať kde beriete energiu nadhlad a trpezlivosť? ...mám tiež problém..pre niekoho to problém ani nie...možno...chcela by som sa opýtať či by ste mi vedeli namiešať čajík na chudnutie...priatel odo mna po 8 rokoch odišiel a ja som s dcerou zostala sama..ano zvládla som to :-) ale prázdno v duši som konpenzovala jedlom:-) za pol roka som pribrala 15 kg a ak to pojde takto dalej tak budem ako otesánek:-) nemožem spávať ...a žiadne čaje mi bohužial nepomohli ak by ste mali nejaký poprosím Vás či by to nešlo poslať na dobierku.adresu dodám na email.Prajem velá lásky a krásny čas.Ďakujem za odpoveď.L.
z IP 109.72.8.*** | 2.2.2012 07:37
Dobrý den, mám na Vás dotaz, který mi teď asi trápí nejpalčivěji. Je možné namíchat čaj i pro půlroční mimina / dvojčata/? Nemají žádné obranné látky. Přijela bych. Díky Jiřina
z IP 90.182.33.*** | 2.2.2012 10:27
Dobrý den,
v otázce 53 jsem psala o otci. Je v nemonici a má ucpané cévy. Budou mu přes pravou paži vést drát až do míst ucpání. Řekněte mi,jak cítíte tento zákrok do těla?Děkuji a přeji lásku.
z IP 85.71.162.*** | 2.2.2012 10:41
Dobrý den paní Věro, to že se zdáte po lékařské stránce fyzicky zdravá ještě neznamená, že máte vnitřní nevyrovnané energetické dráhy. Špatný tok těchto drah následně způsobuje problém fyzický a to konkrétního orgánu. Tedy napsal jsem-li Vám, že máte pravý vaječník, nemusí to ihned znamenat problém fyzický, nicméně se během pár měsíců dostaví pokud s tím nebudete nic dělat. Poté si pravděpoidobně dojdete svému lékaři a ten Vám danými léky problém utlumí do nynějšího stavu. A tak to bude už celý Váš život do té doby, než pochopíte, že problém fyzický nastává až po broblému vnitřním energetickém a že je třeba řešit tedy problém drah vnitřní energie. Nevěříte-li bylinkám, že tento problém dokáží srovnat, pak Vám doporučuji akupunkturu, která rovněž dokáže zkutečně léčit nemoc a nejen potírat její příznaky. A navíc akupunkturu v české republice smějí aplikovat pouze lékaři. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 2.2.2012 10:43
Dobrý den paní Lenko, čaj na hubnutí pochopitelně také míchám. Pokud by jste ho chtěla poslat, napište mi na e-mail adresu. Bohužel poštovné na Slovensko je 315Kč. děkujičaroděj
z IP 85.71.162.*** | 2.2.2012 10:45
Dobrý den paní Jiřino, ano i pro půlroční miminka lze namíchat čajík. Předpokládám však, že ještě kojíte a pak by jste měla pít čaj hlavně Vy. Pokud přijedete, tak se domluvíme. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 2.2.2012 10:50
Dobrý den paní Iveto, každý zákrok do těla naruší jeho přirozený chod. Nicméně v případě Vašeho otce už není jiného zbytí a nezbývá, než se modlit, aby zákrok dopadl dobře. V každém případě , i v tomto, je dobré popíjet bylinky, neboť svou energií právě hlavně dodávají tělu energii a zprůchodňují jednotlivé energetické toky a dráhy. Chápu, že teď otec nemůže, ale jak bude moc, měl by nějaké pít. díky čaroděj
z IP 46.23.128.*** | 2.2.2012 12:16
Dobrý den vážený čaroději,
dnes je to týden, co jste odpovídal na můj dotaz (č. 41) a já Vás poprosila o zaslání bylinek poštou. Dosud jsem balíček neobdržela. Chci se proto zeptat, zda jste ho odesílal, nebo jste byl zaneprázdněn a mám vyčkat. Děkuji.

Krásný den.
Eva
z IP 85.71.162.*** | 2.2.2012 12:44
Dobrý den paní Evo, omlouvám se, nevšiml jsem si zaslané adresy. Hned to napravím a bylinky pošlu. díky čaroděj
z IP 46.23.128.*** | 2.2.2012 12:46
Děkuji. :) Eva
z IP 194.11.254.*** | 2.2.2012 17:10
Vážený čaroději,
Ano, je hodně pravděpodobné, že mám nevyrovnané vnitřní energetické dráhy a že špatný tok těchto drah následně způsobuje problém fyzický a to konkrétního orgánu.

Ale ať je to vaječník nebo střevo, spíš by mě nyní zajímalo, co tedy dělám špatně, že mám nevyrovnané vnitřní energetické dráhy ? Věděl by jste prosím na to odpovědět ?

Bylinky od Vás mám, čaj piju každý den, chutná a voní mi velice, ale na akupunkturu chodit nehodlám. Věřím tomu, že pokud se budu cítit vyrovnaně a smířeně, tak si pak spravím jídelníček a denní režim a pak bude vše v pořádku. Ale jak se mám prosím vyrovnat ? Nic mi neschází, jenom mám špatný pocit, že jsem nevyužitá, jsem přesvědčená, že mám nevyužitý veliký potenciál a často o tom přemýšlím.

Pomůžete mi prosím ?

Děkuji a hezký večerní čas, věra.
z IP 85.71.162.*** | 2.2.2012 20:47
Dobrý den paní Věro, pakliže Vám bylinky chutnají, není v ničem problém, neboť jak jsem psal již několikrát, první a hlavní co bylinky umějí je právě zprůchodňování vnitřních energetických drah.
  Každý z nás dělá něco ve svém životě špatně a to hlavně proto, že má v sobě( v duši i v genech) hluboko zakořeněný určitý systém, kterého se nechce, nebo nemůže vzdát. Nechce, protože jen dělá to, co po něm chce okolí a společnost. Nemůže, protože nemá odvahu poznat pravdu a sám sebe.
Kdyby na světě existoval někdo, kdo by dokázal všem lidem vysvětlit, co dělají špatně, pak by, pokud by to lidé pochopili a činili tak, nastal pozvolný konec a zánik bytí a tvoření. Neboť celý důvod lidské existence tví ve vlastním pochopení. Až se pochopí, až uznají svou chybu při odtrhnutí se jeden od druhého, až opět naleznou pravdu a svou protipolovou duši ke spojení, pak dojde k naplnění " života dle své vlastní svobodné vůle", kterou nám na naše naléhání dal ze svého milosrdenství sám Bůh( nebo-li nejvyšší kosmická kristusovská spasitelská síla), která má svůj vlastní zákon a řád, kterým bychom se měli řídit. Žel neřídíme, neboť neslyšíme ani nevidíme, jsme hrubý, necitelní bez Lásky a soucitu.
Proto máme i nemoci, neboť každá nemoc je milosrdenství boží. Jednak nám dává možnost se zamyslet sám nad sebou, co děláme, nebo jsme dělali špatně, a jednak nám svou neuvěřitelnou jasnozřivostí prodlužuje a zachovává náš život. Dokonce i sama rakovina dělá "jen" to, že zachytí v našem těle nemoc a zapouzdří ji do nádoru, aby se nám náš původní smrtelný zánět nerozšířil do celého těla a tím nás zahubil. A to už jsme zase opět v tom krásném kruhu, kdy i každému zánětu a nemoci a to včetně budoucí rakoviny předchází disharmonie našich energetických drah.
Určitě je dobré cvičení, ať už normální klasické, nebo dechové,procházky, běh, jízda na kole, joga, tai-chiapod. Zkrátka činnosti při kterých si doplňujeme pránu v těle a v duši a následkem toho se nám zprůchodní energetické dráhy, záhy se srovná látková výměna a krevní oběch, tělo se začne samo očišťovat a na nás pak zbude jen to, abychom do něj necpali další nečistoty a jedy. Toť celé kouzlo žití, bytí, nemocí a zdraví. díky čaroděj
z IP 194.11.254.*** | 3.2.2012 10:05
Vážený a přerozmilý čaroději,
Ještě jednou děkuji za vaši odpověď, ale já jsem už včera večer asi na všechno přišla sama společně se svým manželem a potvrzuji, že vaše bylinky mi skutečně pomáhají a to cvičení a činnosti, o kterých píšete také.

Víte, zrovná já nejsem ten člověk, co dělá přesně to, co po něm chce okolí a společnost a ani nikdy dříve jsem to tak nedělala, ale spíš naopak jsem se vždy proti všemu vzpírala a bojovala a hlavně o tom všem hodně přemýšlela a nikomu jsem nikdy nevěřila. O "Pravdu" mi jde ze všeho nejvíc už od dětství a poznat sama sebe jsem také měla a mám velkou možnost, a vlastně sebe i Pravdu stále ještě poznávám, dál a dál, neboť, dle mého názoru, to není věc hotová, ale je stále ve vývoji.
Domnívám se též, že jsem sebe už téměř pochopila, ale když jsem vám včera psala svůj dotaz, tak mě především trápila otázka, co mám dělat dál a jak mám dál žít.
Já nejsem vůbec hrubá, necitelná bez Lásky a soucitu a poslední dobou čím dál tím víc a také čím dál tím víc se začínám řídit vědomě Bohem, dříve jsem se jím také řídila, ale spíš nevědomě, což je pro mě záhada. A vidím i slyším, nebo možná začínám čím dál tím víc vidět a slyšet.
Dokonce jsem přesvědčená, že jsme se svým manželem zrovna ty, jak vy píšete, protipolové duše.
Víte, já nevěřím v pozvolný konec a zánik bytí a tvoření.
A na co jsme tedy přišli ? Musím především ztišit svou neklidnou mysl, být naprosto klidná a pozorná, dělat dál to, co dělám, neboť to dělám správně, a dělat to ještě lépe a ještě víc a pak vše ostatní přijde Samo. To je celá odpověď, na kterou jsme včera přišli.
Můžete mi prosím odepsat, zda s tímto souhlasíte nebo váš jiný pohled na věc ? Moc by mě to zajímalo. Věřím, že uděláte to, co očekávám, ale nikoli pro mě, ale věřte, že pro Boha.
Děkuji a přeji krásný a slunný den. věra.
z IP 85.71.162.*** | 3.2.2012 10:36
Dobrý den paní Věro, ano souhlasím s Vámi. Jste na dobré cestě. Jen si dejte pozor na zklidnění. Mnozí totiž v domění svého vnitřního zklidnění přestávají být aktivní a téměř se nehýbou i fyzicky aby si náhodou nerozházeli své energie, což je pochopitelně špatně. Vnitřní klid nemá s pohybem a aktivitou nic společného. Člověk může lítat jako zběsilý, makat v práci i doma a přesto může být vnitřně klidný. Naopak ten jež sotva dýchá, dělá pomalé pohyby, pomalu se vyjadřuje apod., vůbec nemusí být vnitřně vyrovnaný a klidný. Takže mějte se fajn a mnoho úspěchů při hledání vlastní cesty. díky čaroděj
z IP 194.11.254.*** | 3.2.2012 12:36
... děkuji moc za upozornění, co se týče fyzické aktivity, tak volím spíš zlatý střed mezi těmi dvěmi extrémy a co se týče vnitřního zklidnění, tak to pro mě znamená nepřemýšlet od možných konců, ale v klidu chytit svou nit myšlení v tom správném místě, držet se jí a nechat ji vinout a  nenechat ji zabloudit, při vší bdělosti. Tak nějak to nyní pociťuji.
Takže se taky mějte fajn a i vám mnoho úspěchů na vaší cestě.
díky, věra.
z IP 79.98.72.*** | 7.2.2012 21:23
Dobrý večer čaroději,
Po dnešní příhodě Vám píši a zajímá mě Váš názor. Před cca 5 lety jsem na plese v Žebráku zřejmě dehydratací omdlela a byla vbezvědomí 3 minuty. Loni jsem znova ucítila slabost,zbělala jsem,zvracela,nohy jsem měla jak z papíru,nemohla jsem mluvit,chodit,potila jsem se,točení hlavy a omdlení jsem čekala každou chvíly...dnes se mi to už po 3 stalo. Těhotná nejsem a nevím z čeho bych to mohla mít. Možná to může být způsobeno i tím,že mám při těchto příhodách menzes..ale já nikdy takovéhle problémy neměla až poslední rok a je to velmi nepříjemné. Děkuji Vám mockrát.
z IP 85.71.162.*** | 7.2.2012 22:51
Dobrý večer Iveto, ačkoli je mezi námi pár jedinců, kteří zkrátka při nečinnosti( sezení, stání na jednom místě, koukání na TV, nebo PC) zkrátka omdlévají bez znatelných zdravotních příčin, řekl bych, že Váš problém je spojený s nízkým tlakem a slabým krevním oběhem. Chcete-li, stavte se v Léčivém domku a já Vás proměřím, abychom vyloučili případné vážnější příčiny Vašeho omdlévání.díky čaroděj
z IP 90.182.94.*** | 8.2.2012 17:32
Mílý čarodej ďakujem za dobierku, prišla mi v poriadku a čajík je výborný...ďakujem.Lenka
z IP 46.23.128.*** | 8.2.2012 21:03
Dobrý večer milý čaroději, i já děkuji za balíček, dnes konečně čajíček přišel. :) Krásně voní i chutná. Chci se ještě zeptat, zda je vhodný i na výplach pochvy nebo jen na sedací koupel.
Děkuji. Eva
z IP 90.180.147.*** | 8.2.2012 21:37
Dobrý den čaroději,mám takový problém, jsem matka 1,5letých dvojčat které se rozpadá vztah s jejich otcem. Jsem si vědoma toho, že to vše můžete uveřejnit a proto vás prosím o uváženi nutnosti zveřejnění. Se svým partnerem žiji 5let a hned od začátku jsme se shodli, že chceme založit rodinu(ač on již má dvě děti z předešlého manželství), po 2letech se mi nedařilo otěhotnět a můj gynekolog mě odkázal na IVF centrum. Zde se mě po nějakých peripetiích podařilo otěhotnět a narodili se nám dvojčátka(holčička a chlapeček). Dnes je jim 1,5roku a vztah rodičů je na "odpis". Jmenuji se Anna a je mi 39let, jsem zoufalá a smutná a

taková jaká nechci být na děti = ukřičená, nervozní, vynervená matka. Už 2roky nemám žádný fyzický kontakt se svým partnerem, žijeme vedle sebe a já toužím po pohlazení( a nejenom po tom), ale on mi nevěří, že ho miluji a chci začít znovu. Abych to objasnila, vzhledem k hormonální léčbě( ale to si prostě neuvědomuji, možná je to moje výmluva) a dalším faktorům, jsem svého partnera odmítala v sexu po 2 roky. A on se teď dostal do fáze kdy mě nevěří a nedpřipouští si život se mnou jako se svojí partnerkou,tím pádem mne odmítá a nechce jakýkoliv kontakt. Miluji ho, ale už jsem vážně na pokraji svých sil,  domů se vrací jen kvůli dětem a my vedle sebe žijeme jen jako přátelé. O Celé situaci už mluvíme rok a nikam se nejsme schopni posunout (návštěvu jakékoliv poradny, či psychologa můj partner prostě odmítá) a já už nevím jak dál. Strašně moc bych si přála  mít fungující vztah(rodinu)a těšit se z maličkostí,neboť vím, ze můj partner děti miluje a je skvělý táta a chlap kterého si vážím, ale nevím na čem jsem a trápím se, jsem si vědoma , že na současné situaci nesu svůj díl viny, ale to co se stalo už nemůžu vzít zpět a omluva to nejspíš nespraví (neboť to už jsem upřímně udělala). Je to jen vzebrubný náčrt mé současné situace a já vás prosím o radu jak dál, vím, že rozhodnout se musím sama, ale po přečtení zde zveřejněných odpovědí, mne velmi zajímá váš názor. Děkuji moc za odpověď.
z IP 85.71.162.*** | 8.2.2012 22:22
Dobrý den paní Evo, ano čaj můžete použít i k výplachům. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 8.2.2012 22:39
Dobrý den paní Anno, zdá se, že jste si svůj problém způsobila víceméně sama a nyní za něj nesete jen důsledky. Váš manžel Vás stále miluje ( jinak by Vás už dávno opustil) a jen hledá stracený vztah. Neměli by jste se zaměřovat na hledání návratu do "kdysi". Berte oba dva minulost jako dobré poučení pro oba a skončete s minulostí a již se k ní ani jeden nevracejte. To , co bylo už nebude nikdy! Můžete si ale k sobě nalést cestu a to hlavně přes Vaše dvě děti. Je nutno si uvědomit, že minimálně po dobu, než od Vás děti odejdou( až se osamostatní), pak se budete muset oba dva vzdát svých "soukromých" nároků na sladký a šťastný život. Berte vše tak jak to je - ono totiž vždy může být ještě hůř. A věřte, že jeden rok smíření a sbližování není žádná doba. Vyprdněte se na sebe a věnujte se rodině! Tedy dětem a manželovi. Přesně tak, jak to sama cítíte. Vlastně se jen bojíte učinit to, co by jste ráda, a tak se ubíráte k nějaké jednodušší náhradě.Věřte ale, že rozvodem se Váš život nejen že nezmění, ale dokonce se veškeré Vaše životní situace budou opakovat v ještě tvrdší podobě, aby jste pochopila, jak se máte zachovat, co máte dělat a jak žít svůj vlastní osobní vnitřní svobodný život. Sex buďto je, nebo není. Nic mezi tím neexistuje. Berte to tak Vy, i Váš manžel. Je to jako se vším. Buďto to je, nebo to není a ať se k vůli tomu trápíme jak chceme, stejně do nezměníme dokud to nepochopíme. Vlastně by se mělo žít tak, že je možné mít všechno, ale nesmí nás zaskočit, když ze dne na den o to přijdeme. Jinými slovy by jsme se neměli na nic vázat. Netýká se to ovšem rodiny, dětí, manžela. rodičů apod. Tak se vzchopte a braňte svou rodinu včetně manžela a ani v náznaku neuvažujte, že ho opustíte. To by mohl on. Jinak Vás Vaše karma vždy dožene aby se naplnila.
  Co se týče uveřejnění Vašeho článku, pak ten uvěřejŇujete pouze Vy. Chcete-li mi napsat soukromě, pak pište na e-mail. Přeji Vám sílu a Lásku. díky čaroděj
z IP 83.208.51.*** | 9.2.2012 08:29
Dobrý den čaroději,

mám takový problém, měla jsem něco s jedním klukem, vypadalo to nadějně, ale potom jsme se pořád hádali, takže jsme nechtěli jeden druhého. Snažila jsem se to urovnat. Včera mi napsal, že žádnej vztah nechce a že mě měl jen proto, aby někoho měl. Jenže tohle napsal v naštvání. Mně přijde,že kecá, že to tak nebylo, že mě měl opravdu rád. Má mě opravdu rád a chce se mnou být? Nebo mě opravdu jen využil a já jsem naivní? Jestliže nechce vztah je to tim,že se ho bojí? A proč se ho bojí? A nebo je v tom nějaká jiná žena a on je do ní zamilovanej? Děkuji za odpověď
z IP 85.71.162.*** | 9.2.2012 08:58
Dobrý den Ivo, tak jako jsou mnohé ženy a dívky opravdu naivní a mnohdy se až příliž vznášejí v oblacích, tak jsou muži ješitní, samolibí, bojácní a mnohdy až příliž na zemi, nebo přímo v temnotě. Je třeba si uvědomit, že jde o odtržené duše každý se svou vlastní polaritou. Již od dávných dob odtržení duší se tyto duše neustále "hledají" aby se mohli opět spojit a vzájemě se doplňovat. Tedy žena muže vede do nebes a muž ženu do pekel. Pakliže se dobře doplňují, pak je jejich vztah někde uprostřed a jsou tedy jakoby v reálu tohoto hmotného života se vším všudy. Pakliže v tomto "boji" doplňování má někdo na druhého vliv větší, pak nastávají v partnerském svazku problémy. Celý život je vlastně boj duší o vyrovnání polarit a tak je nutné být neustále ve střehu a být nanejvýš obezřetný a nikdy nepolevovat ve vzájemném vedení partnera.
Jelikož jsou obzvláště muži líní, pak jakýkoli problém řeší rozchodem, či rozvodem, což je pro ně jednodušší, než opravdový vztah. Takovýto muži však také nehledají vztah a Lásku, nýbrž jen náhradní matku, která by se o něj starala.
Myslím, že konkrétně Váš partner opravdu nechce žádný vztah a je a i s Vámi byl pouze ve fázi hledání především sama sebe. Teprve až si ujasní svou cestu a svůj život, bude si moci dovolit hledat partnerku. Což je ovžem pro mnohé třeba na celý život. Až poté se nebude bát vztahu a přijme za něj odpovědnost. I Vy by jste si měla nejdříve ujasnit svůj život a svou životní cestu a na tohoto partnera se nepoutat. V okamžiku, jak se Vaše energie svým vlastním rozhodnutím srovnají, karma Vám nabídne vhodného partnera.díky čaroděj
z IP 83.208.51.*** | 9.2.2012 09:41
Děkuju za odpověď čaroději, takže chápu-li to dobře, že čim víc jsem v oblacích a naivní, tim spíš potkam někoho moc při zemi? Já vždycky narazim na ty největší hajzlíky a o mně každý říká, jak jsem slušná a někdy moc hodná. Vztah jsem chtěla vždycky. Na nějaký to užívání jsem nikdy moc nebyla. Možná bude lepší, když ho hledat nebudu a on přijde sám. A nebo nebudu o tom vztahu radši vůbec mluvit, protože jakmile to kluci slyší nebo si to uvědomí, tak prchají. Jenže já to pochopila tak, že to tak myslí, když to tvrdil před kamarády.Jenže to bylo na chatě, kde byli samí páry, takže asi nechtěl vypadat hloupě. A já se toho chytla pak  a už se to kazilo. Ale vypadalo to, že mě vážně chtěl. I chtěl se mnou trávit volný čas před těma hádkama. Jenže jakmile se jednalo o řešení problémů a chtěla jsem si o tom promluvit a naznačovala jsem mu, že to tak nepůjde, jestli se takhle bude dál chovat, protože se občas nechoval k holce slušně, jo je pravda, že já mu hodně vyčítala ty jeho chyby, ale tak když poznamenávaly i mě ty jeho chyby, tak jsem ho nemohla nechat se takhle ke mně chovat. No a on nic řešit nechtěl a tím pádem já byla víc naštvaná až to dopadlo takhle. díky Iva
z IP 85.71.162.*** | 9.2.2012 10:08
Myslím Ivo, že to chápete naprosto dobře. Jen ještě podotknu, že každý má své chyby. Některé jsou únosné, některé jsou neúnosné. V každém případě by měli prtneři vést jeden druhého i s jeho chybami. Přji Vám ať brzy potkáte svou velkou Lásku. díky čaroděj
z IP 90.177.146.*** | 9.2.2012 20:27
Děkuji za odpověď. Číst si v uvedené knize budu ráda,v knihách už dlouho hledám. V duchovních, samozřejmě převážně v buddhistických. A nacházím, leč ta rovnováha jak píšeš se nedostavuje. A věřím ti, že jde právě o ní. Démony nevyhledávám, tedy ne vědomě.Takovou radu, jak tu rovnováhu mezi myslí a duší nastolit, tu hledám, ta by mě uzdravila. Já i chápu že má nějaký dobrý důvod moje utrpení,ale odčerpává moc velké množství energie.A regresi bych volila abreaktivní, ta je hodně nenásilná, ba přímo vlídná. Jen váhám, jestli je dost účinná.A ještě - díky že jste. Připomínáte mě čaroděje , který sice odešel ale u mě nějak zůstal, obestřen láskou . Stýská se mě. Co myslíte, uvidíme se ještě ? a bylo by to dobře ? Ashley
z IP 88.100.138.*** | 9.2.2012 20:36
Přeji dobrý večer,
nevím jak začít, spíše nevím jak dál. Topím se a Vy možná víte v čem. Potřebuji z tohoto kruhu vyskočit. Poradíte jak? Budu velice vděčný. Děkuji.
z IP 85.71.162.*** | 9.2.2012 20:42
Dobrý večer Ashley, se svým bývalým přítelem se už dle mého jen tak nepotkáte, neboť Váš vztah byl karmický a to více z jeho strany. Karma se naplnila a není tedy důvodu proč spolu být. Leda, že by jste spolu měli děti, což se ovšem nestalo. Jinak nehledejte jen v budhistických směrech, hledejte ve všech směrech, k žádnému se nepřiklánějte a jen hledejte spojení a souvislosti v kontextu použití pro život lidský.díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 9.2.2012 20:51
Dobrý večer Petře, každý z nás je v kruhu a vše se odvíjí v kruhu a jinak to ani nemůže být. Nisméně člověk je tak zvláštní tvor, že místo toho aby se ve svém kolotoči točil z lehkostí a světrem ve vlasech, tak si sám přidává pěkných pár náloží a pak neví jak dál, neboť si připadá, že je vkruhu, ze kterého nelze vystoupit. Kdyby si nepřidával, pak mnohdy ani nezjistí, že je v kruhu a tudíž ho nic netrápí. Předpokládám, že Váš problém je hlavně finanční a partnerský. Přijměte svůj kruh za vlastní a odstraňte z něj nepotřebné pro Váš život.Hlavně začněte jednat a ne jen nečinně přihlížet a čekat na zázrak. Zázrak je Váš život a znovu opakuji, že člověk pro život nepotřebuje nic. Pouze jídlo, oblečení a domov, nebo mít kde spát. Čím víc si člověk žádá, tím více si zaplňuje a roztáčí svůj kruh. díky čaroděj
z IP 88.100.138.*** | 9.2.2012 21:07
Dobrý večer,
děkuji za odpověď, ale můj problém se skrývá úplně jinde. Finanční i partnerský život je v pořádku, jen já sám nedokáži sebe ukočírovat. Petr
z IP 90.177.146.*** | 9.2.2012 21:13
Moc děkuju. A přiznávám, že velmi silně jsem ucítila - až teď, KDO jste. ( trochu mě obklopila zimnička). Samozřejmě že jste " trefil " vše a dodám, že z vašich slov pravda přímo čiší.( nebo sálá ). Omlouvám se za nepřesné vyjádření, já hledám ve všech směrech, buddhismus mě jen naučil " přistát " duchovně na zemi a další omluva, možná jsem dotěrná, ale mám toho nějak moc. Právě mě opouští manžel, v 52 letech,( absolvovali jsme 35, takže mám trochu šok , ačkoli opustili jsme se nějak vzájemně už dávno a přes veškeré obavy z budoucnosti ( zanechává nám sice " střechu nad hlavou, ale plnou problémů a dluhů a já jsem ve stavu velmi stížených možností výdělku )cítím jeho odchod jako osvobození.( Dostávala jsem od něho hodně " zabrat, ale zvykla jsem si za ty roky ) Tím spíš a víc bych tak ráda vyladila tu rovnováhu mezi myslí a duší, jak říkáte Vy a jíní nazývají nemocí. Jak ??????? Že asi nemohu věnovat se takové cestě a žít jí úplně tak jak cítím srdcem že chci, ale jít dál ve šlépějích možností a snažit se našlapovat co nejlehčeji už jsem asi pochopila, i z vašich zpráv. Má víc pravdu rozum, nebo srdce ? řeknete mě že má být rovnováha, že ?Ale - mohla bych si zasloužit dozvědět se, co je ten hlavní úkol pro mě ? Ačkoli je mě jasné, že život je to, co máme, nikoli co chceme, přece jen jsem teď na křižovatce a kromě té, co se zdá být jasné a nezpochybnitelné, je tam ještě jedna, která voní nově a slibně a cosi jakoby mě říkalo, že vše se děje teď proto, abych měla šanci jí následovat. Poradíte mě ještě ? krásný večer A
z IP 85.71.162.*** | 9.2.2012 23:25
Drahý Petře, ať se tvůj problém týká čehokoli, moje odpověď platí a týká se všech rovin žití. Nechceš-li mi to přiblížit, pak si moji odpověď přetransformuj do svého problému. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 9.2.2012 23:35
Paní Ashley, vše chápete správně, tedy už jen zbývá pochopit sama sebe. Samozřejmě že v našem těle se neustále odehrává boj mysli(rozumu) a duše (citu). Není to však tak, že bychom měli svůj rozum a své ego za každou cenu potlačovat. Měli bychom naslouchat srdci(tedy duši), ale jednat bychom měli vždy s rozumem. Tyto dvě veličiny máme v jednom těle a nelze jednoiho z nich upředňosťovat. Měli by si rozumět a pochopit jeden druhého, neboť jsou jedna bytost. Co je hlavní úkol pro Vás, tak je je pouze na Vás. Přečtěte si rubriku 2012 na těchto stránkách, snad Vám to pomůže ujasnit si celkovou nastalou situci. díky čaroděj
z IP 90.177.146.*** | 10.2.2012 00:31
Děkuju. Máte úžasnou schopnost dostat se bleskově " k jádru ".Pár jen letmých vzkazů s Vámi a je mě jasný můj celý problém. Symbolizuje ho znamení ryb ve kterém jsem se narodila. Dvě ryby, kde jde hlava proti ocasu té druhé a tak jsou do sebe zakousnuté a tvoří kruh. Sice zdánlivě celek, ale zároveň stále jedna proti druhé, hlava proti ocasu.Pochopit sebe sama, co chci. Hájit holé přežití, nebo ideály ? U mě jakoby šlo vždycky o krajní roviny. A jde skloubit obojí ?Zajímala by mě věštecká odpověď- dokážu to vlastně ve stávajícím životě ?Najdu pak ještě lidského partnera, kterého bych si přála až nyní ?
Díky za vše, 2012 si přečtu a někdy se zastavím v čajovně .....A
z IP 90.182.98.*** | 10.2.2012 06:20
Dobrý den,
můj problém je alkohol v kterém se topím a vím, že to přestávám zvládat. To je ten můj kruh, z kterého nedokáži vystoupit. V noci se budím a slibuji si...ráno už si nedáš, to dokážeš, pak stačí zlomek vteřiny a sahám po lahvi. Pivo mi přestalo stačit...prokládám to tvrdým alkoholem. Vydržím nepít max. jeden den, ale ten druhý se na to znovu těším. Tělo mám "nacvičeno" tak, aby to na mě bylo min. poznat. Lžu si sám sobě. Cigarety se mi podařilo před několika lety zahodit, ale toto nezvládám. Stále mě to tahá za rukáv a říká pij, bude ti fajn. Sezení s lékaři se bráním. Nechci, aby rodina zjistila, že jsem alkoholik, který neví jak dál. Toť můj problém.
z IP 85.71.162.*** | 10.2.2012 07:41
Milý Petře, každý z nás má nějakou závislost. Nevím kolik ti je let. U mnohých to odejde "samo" tak mdo těch 30let. Jiním v tomto rázně pomůže manželka a děti. Dle mého by jste se vůbec neměl ostýchat svěřit se rodině a co nejdříve nastoupit lékařskou odvykací kůru. Alespoň ambulantní. Zkuste to. díky čaroděj
z IP 109.80.127.*** | 12.2.2012 19:11
Dobrý den...
Chtěla bych se zeptat, scházím se ted s jedním klukem a nevim zdali je to ten pravy.... jsem už pres půl roku sama a můj předešlý rozchod nebyl moc štastný a dlouho mi trvalo než sem se klukum dokazala opet podivat do oci... bojím se toho že zase nalítnu a budu toho litovat nevím co mám dělat..... je hoodnej , milej ale presto se bojim...
z IP 85.71.162.*** | 12.2.2012 20:20
Dobrý den Lenko, jestliže se bojíte, pak ještě nejste na nový vztah připravená. Nicméně bát se není třeba, neboť jednak každý je ten pravý a jednak celý život je nejistota a hledání a krása i zklamání. Mějte se krásně . díky čaroděj
z IP 77.104.243.*** | 16.2.2012 08:20
Dobrý den,chtěla bych se zeptat. Přestěhovala jsem se do domečku a čeká nás na jaře menší rekonstrukce. Bojím se,že to finančně nezvládneme.Můžete mít napsat, jestli to vše dobře dopadne nebo budeme mít finanční problémy?
Dále se chci zeptat na dceru. Bude letos maturovat, tak jestli to dobře dopadne a současně se dostane na vysokou? Děkuji
z IP 77.104.243.*** | 16.2.2012 08:23
Dobrý de, moje kamarádka vlastní dvě mateřské školy, ale z nějakého důvodu má neskutečné problémy. Stále na ní někdo posílá kontroly a píší špatné recenze. Jak z toho ven a proč se tak děje? Děkuji.
z IP 85.71.162.*** | 16.2.2012 08:32
Dobrý den Martino, rekonstrukce domku se nebojte, vše by mělo být finančně únosné. Dobře však rozmýšlejte, kolik a na co financí vložíte. U dcery to vidím bez problémů i  s maturitou i s přijímačkama na vysokou. Zdá se mi však, že o vysokou školu nemá příliš zájem.
  Co se týče soukromé mat. školy, pak nezbývá, než se vyrovnat se závistí lidí i státu. Osobně s tím máme také zkušenosti když jsme měli soukromé dětské hřiště, a i nyní s výrobou kosmetiky. Bereme to tak, že díky častým kontrolám máme vše v naprostém pořádku. díky čaroděj
z IP 90.179.0.*** | 19.2.2012 13:42
Dobrý den,
užívám od vás čaj proti bolení hlavy. Měla jsem ho pít 4 týdny a pak přestat a pak znova pít. Bohužel se mi sáček  kde to bylo psáno potrhal a tak si nejsem jistá jak postupovat dál. Můžete mi,prosím,napsat jak to tam bylo napsáno?
Děkuji
z IP 90.179.0.*** | 19.2.2012 13:45
Dobrý den,
dcera má poslední dobou zrychlený tep /100/ v klidu. Z čeho to může být?
Děkuji
z IP 85.71.162.*** | 19.2.2012 18:23
Dobrý den, paní Boženo, čaj na bolesti hlavy Vám mohu poslat. ZAŠLETE MI NA E-MAIL ADRESU. Po měsíčním užívání by se mělo na 2-5dní vysadit a pak můžete opět měsíc užívat.
Co se týče dcery, pak příčin může být pochopitelně mnoho. U Vaší dcery je to dle mého však způsobeno především strachem, emocemi, stresem a "rozbouřenými" hormony. Pokud budete chtít mohu zaslat čaj i pro dceru. díky čaroděj
z IP 90.177.146.*** | 21.2.2012 16:17
Dobrý den, zdravím všechny, kteří navštěvují stránky pana čaroděje Ivana Píši. Chci mu zde veřejně vyjádřit díky za velikou pomoc. Provedl mě zhruba týden trvajícím zmatkem způsobeným dramatickými událostmi v rodině a díky němu jsem znovu pevnýma nohama na zemi. On kromě faktu že " ví ", je obrovský znalec lidí a umí vyjádřit v pravou chvíli pravé věci.Děkuju Vám, pane a děkuju Bohu, že takoví, jako Vy mezi námi jsou Zuzana ASHLEY
z IP 94.230.144.*** | 21.2.2012 17:43
dobrý den. přečetla jsem si předešlé dotazy od různých lidiček na Vás zeptát se Vás z prvního manželství mám dospělého syna,se kterým jsem měla do rozvodu beza vztah v době rozvodu díky prvnímu manželovi jsem ho ztratila a nejde znovu obnovit což mne bolí otázka vrátí se a kdy  děkuji
z IP 85.71.162.*** | 21.2.2012 20:43
Dobrý den Ester, bohužel Váš syn má hluboko v sobě zakořeněno od svého manžela to, že Vy jste ta špatná. Nedá se s tím nic jiného dělat, než čekat až se odváží Vás kontaktovat, aby zjistil pravdu. Také ho můžete oslovit Vy. Ničeho se nebojte.
Také musím upozornit, že mnoho rodičů má karmické vazby na své děti a dítě se jednoho dne vzepře a přestane si rozumět většinou jen s jedním s rodičů. Takový dítě a rodič si jen oddaluje vyrovnání své vzájemné karmy. Opravdu jen málo je těch, kteří se dokáží rozejít v dobrém, neboť jejich vztah a karma se naplnila. Potom se oba celý život zbytečně trápí svými vlstními výčitkami a svědomím. Není nic jednoduššího, než se oslovit, sejít a odpustit si minulost. Přeji Vám ať se Vám to podaří. Vše je pouze na Vás a Vašem synovi. díky čaroděj
z IP 217.64.8.*** | 22.2.2012 09:55
obrý den rok jsem ho prosila, přemlouvala, slibovala člověk by pro něho udělala cokoli a i udělal a věřte že nyní já ho oslovovat již nebudu není o ějaké bání myslím, že jsem udělala dost,mám myslím nového bezva manžela a s ním prcka který se snad neodvrátí a začala jsem žít bez ponížení a urážek. to co udělal syn, že se odvrátil dost bolí ale prosit se ho už nebudu a dost lidí mi říká že musím čekat jen si nikdo neuvěduje, že může být pozdě až on příjde še časem třeba přebolí hezký den děkuji za odpověď
z IP 85.71.162.*** | 22.2.2012 13:06
Dobrý den Ester. Prosila jste ho jenom rok? Kdyby jste napsala třeba 10let. Nemusíte ho prosit. Překonejte svou hrdost a sdělte mu, že pakliže si chce popovádal o minulosti okolo rozvodu a o Vašich životech, pak že na něj čekáte.
No a jestliže máte nový život, pak pro Vás nemá význam se tím starým zabývat. Zdá se ale, že Vás Váš minulý život trápí. díky čaroděj
z IP 109.80.85.*** | 23.2.2012 16:10
Dobry den.Chtela sem se zeptat,co znamena kdyz se zdajou sny a splni se?Nebo Dežavi?Nedavno sem mnela sen:Vsude bylo býlo a ja s mojim manzelem sme sli po bylich schodech nahoru.Sli sme porad vis a vis a objevila se trhlina tak sme ju preskocili a stoupali sme zase vis a zese dalsi cerna trhlina a takhle sme pokracovali az sme narazili na velikou a ja sem se moc bala a vedela som ze ju nepreskocim ale vtom ma mnzel chytil za pas a visunul ma nahoru cez tu velku trhlinu.Co myslite ze to znamena?A je zvlastne ze tu noc co se mi to zdalo,manzelovi sa zdal sen opet onas ale v aute,ja sem ridila(co normalne neridim)a on sedel vedle mne a na silnici vedle nas zacali napadat zly lide az do nas strcili,manzel se mne pevne drzel,protoze nebil pripoutanej,zacali sme se pretacet v aute a vtom se probudil.Dekuju za odpoved
z IP 77.104.213.*** | 23.2.2012 17:16
Dobrý de, chci se zeptat na dceru. Je jí 19 a nechápu její chování. Vůbec nevím, zda mě má ráda. Když jí něco řeknu, vždy mi řekne, že se jí nemám plést do života, že moje řeči nebude poslouchat a že jí vždy zkazím celý den. Nevím, proč se tak chová.Dělám něco špatně, nebo proč se tak chová. Snažím se jí ve všem podpořit a pomáhat jí ale ona se chová slušně jen když něco potřebuje. Co mám dělat? Díky
z IP 85.71.162.*** | 23.2.2012 17:19
Dobrý den paní Petro, Váš sen by mohl znamenat, že ve svém manželovi máte oporu. Nadruhou stranu manželův sen znamená, že hledá i on oporu ve Vás.
  Zdají-li se někomu sny, které se splní, pak to znamená pouze to, že dotyčná osoba má dar mírného nahlížení do budoucnosti. Jsou lidé, kteří to vnímají normálně, někteří ve snu. Radí nám to pouze to, co by jsme měli očekávat a jak se k tomu postavit. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 23.2.2012 18:11
Dobrý den paní Hvězdičko, nechcete-li dceru ztratit, pakji nechte v klidu dělat to, co chce. Nic jí něříkejte, dokud se nezeptá. Špatně neděláte nic. Dcera si jen hledá a buduje své vlstní postavení v životě.Sama jednoho dne pozná, že každý rodič to myslí se svými potomky dobře a snaží se jim pomáhat jak umí. díky čaroděj
z IP 90.178.186.*** | 24.2.2012 14:37
Dobrý den chtěla bych se zeptat, jak se mám vyrovnat s jednorázovou nevěrou manžela za 27 let manželství kdy vše zapřel,ale byl zamilovaný asi 3měsíce. děkuji Petra
z IP 85.71.162.*** | 24.2.2012 17:28
Dobrý den paní Petro, Váš manžel Vám byl sice kdysi fyzicky nevěrný ( a to zřejmě vícekrát), ale nikdy Vám nebyl nevěrný duševně. Má Vás opravdu rád.Naproti tomu Vy jste nebyla nikdy manželovy nevěrná fyzicky, ale zato mnohokrát duševně. Nevěra a to ať fyzická, nebo duševní, je nevíra. Tady jeden k druhému strácí svou víru. Měla by jste odpustit sobě, neboť manželovi jste už odpustila. A věřit si! A věřit i manželovi. děkuji čaroděj
z IP 194.11.254.*** | 24.2.2012 17:54
Vážený pane čaroději, tak jsem se zklidnila, s pomocí vašich bylinek, a přišla jsem na to, že všechno, co jsem nikdy dřív v životě neměla a co jsem vždycky nejvíc chtěla, to mám, tj. Lásku muže, pak dům a kocourka.
A nyní je na řadě dítě. Ale mám obavy. Máme s mužem velkou hypotéku na ten dům, dům je nedodělaný, peněz málo a já nyní tuším, že to manžel nezvládne sám platit, kdybych šla na mateřskou, ačkoli sliboval, že to zvládne. Tak mám poslední dobou někdy pocit, že se manžel přeceňuje a že nemá úplně správný odhad, narozdíl ode mě. Ale to mu nemůžu říkat. No a já nechci přivést na svět dítě do nějakých špatných podmínek. Takže pořád přemýšlím, co budu já dělat, až se nám narodí dítě, nechci nechat manžela, aby toho na něj bylo hodně, a zároveň já nebudu moct pokarčovat v současné práci.
Nyní dojíždím denně do velkoměsta do práce dvě a půl hodiny, pracuji pro banku, ve velkém kolektivu lidí, práci vykonávám jen pro peníze a vůbec mě to nenaplňuje dobrým pocitem z práce. Chtěla jsem být úplně něčím jiným, ale neměla jsem asi štěstí. Nejdřív v dětství jsem chtěla být „Makepeacovou s Dempseym“, tj. Kriminalistkou s partnerem, ale to mě pak nějak pustilo, protože mi to asi někdo rozmluvil, a pak, po objevení svého nadání, jsem chtěla být malířkou-portrétistkou, jenomže, tehdy na té jediné škole prý byla protekce a korupce, tak jsem to ani nezkusila, neměli jsme peníze, a vlastně mi to lidé taky rozmluvili. O korupci jsem taky nikomu nemohla říct, protože bych tím poškodila jednu starší spolužačku, která si to prý, jak mi sdělila ta učitelka, zaplatila. Tak jsem studovala techniku, 4roky střední a 3 roky vysoký, střední jen kvůli kreslení rysů, což mě docela bavilo, ale to pak nahradil počítač, takže to jsem nakonec opustila a uplatnění jsem pak už nenašla, tak jsem studovala dál, 5 let matematiku a fyziku, tento obor jsem si vybrala proto, že mě matika šla a fyziku jsem chtěla poznat a potřebovala jsem se dostat na školu na 100% a o tyto obory nebyl tak celký zájem jako  o jiné, ale protože jsem to nestihla do 26let dostudovat tak jsem to nakonec nedokončila a potřebovala jsem už začít pracovat. Jinak na vysokou školu jsem šla hlavně kvůli tátovi, protože mi řekl, že když budu chodit dál do školy, tak mu pak nechají vdovecký důchod k jeho budoucímu normálnímu důchodu, a on by pak měl víc peněz v důchodu. No, nakonec mu to vyšlo, šel do důchodu předčasně, ale jak jsem se školou sekla přesně ve 26letech, tak umřel, takže si důchod užíval jen asi tři roky. Ale to jen jako paradox. Takže jsem pak nemohla najít žádnou práci třičtvrtě roku, nikde mě nechtěli, ale nakonec jsem ji našla, jako asistentka, bylo to za málo peněz, pak jsem si našla druhou práci, kvůli hypotéce, protože potřebovali vyšší příjmy, a to je má současná práce, jak jsem řekla, že ji dělám jen kvůli penězům. Nyní se chystám otěhotnět, bude mi v březnu 33, takže hodiny mi tikají, ale k tomu chci vyřešit tu práci. Tato práce mě strašně ubíjí a cítím se denně špatně. Vím, že to nemůžu dlouho vydržet a potřebuji změnu. Ale nyní před možným budoucím otěhotněním, nechci nic měnit, kvůli mateřský rentě, aspoň ze začátku mateřství. Jiná možnost není, prootže jak jsem psala nemáme peníze a já nechci přivést dítě do špatných podmínek.
Prosím Vás pěkně, poradíte mi prosím co bych mohla vykonávat za jinou práci, která by nás uživila a která by mě těšila? Vím, že bez spokojené práce nedokážu žít a někdy myslím i na sebevraždu.
Bydlíme na venkově u lesa, miluji přírodu, malování, hudbu a moc přemýšlím, jsem perfekcionistka. Datum nar. Mám napsáno 22.3.1979 00:10h hořovice, ale dle táty jsem se narodila před půlnocí 21.3., ale nevím jestli si nedělal legraci, prý mu to řekla máma, že už měli v porodnici uzavřený den v sešitě a tak mě napsali na další den, no ale to nevím jistě.
Děkuji mockrát, věrka. Hezký večer a celý víkend.
Když mi dobře poradíte určitě vám to ráda mnohokrát vrátím.
z IP 85.71.162.*** | 24.2.2012 18:39
Dobrý den paní Věro, dle mého je Vaší hlavní činností porod a výchova Vašeho dítěte. Zapomeňte na práci a věnujte se plnně na zplození Vašeho mimča.
  Neuvažujte tak, že je špatná doba na pořízení miminka. Každá doba je špatná a věřte, že ty minulé byli vždy horší, než ta současná. Děti se rodili daleko více za války, než nyní. Myslíte, že to bylo z toho důvodu, že měli rodiče více peněz? Nikoli. Současní přetechnizovaný a převysokoškolený lidi si neumějí připustit , že by měli mít dítě a to pouze z toho důvodu, že jim to nezapadá do jejich poněkud poblouzněného životního systému,který je plný vzdělání,práce,kariéry,materiálního zabezpečení apod . A kde je Láska? A kde je samotné zachování rodu?  Zapomeňte na systém. Váš manžel se skutečně o vše postará a Vy si pořiďte mimčo. No a Vy můžete třeba při mateřské kreslit portréty dle fota přes e-schop. díky čaroděj
z IP 160.218.160.*** | 24.2.2012 23:58
mate pravdu, a prace se vzdy nejaka najde. Dluhy se maji splacet. Uz jsem v klidu. Nezlobte se na mne.diky.
z IP 160.218.160.*** | 25.2.2012 01:02
nejvic deti meli vzdy ti nejchudsi a nejmin vzdelani. Laska je v mem srdci. Zachovani rodu je taky ve mne. Systemu neuniknu,jsem soucasti.kreslim podle ziveho modelu,dari se mi zachytit dusi.dite dosud nemam neb nikdy nechtel muj partner, ja se nikdy nebranila,ale nenutila neb jsem se na to necitila zrala,az ted.partner je truhlar.diky.
z IP 85.71.162.*** | 25.2.2012 07:57
Dobrý den paní Věro, Vaše srdce je na správném místě. Přeji Vám krásný, klidný a spokojený život. díky čaroděj
z IP 90.182.33.*** | 27.2.2012 13:24
Dobrý den,
dozvěděla jsem se od kolegů, že mě chce nynější zaměstnavatel propustit.Jsem ve zkušební době, což je to nejjednoduší jak propustit lidi podlě mě..Zajímá mě,jak to cítíte vy. Zda to tak opravdu je.
Děkuji
z IP 85.71.162.*** | 27.2.2012 15:20
Dobrý den paní Iveto, neřešte neřešitelné. V klidu si počkejte na výsledek, nebo se přímo zajděte zeptat svého vedoucího. Takovéto záležitosti nejdou cítit a vnímat, neboť rozhodnutí se strany firmy není jasné a konečné a mění se z minuty na minutu. díky čaroděj
z IP 217.64.8.*** | 28.2.2012 08:24
dobrý den,
děkuji vám za vaši odpověď ze dne 22.2.2012 nezlob te se ale ja vaši radu nedám už za ním nepůjdu abych ho prosila a že je už nyní pomalu pozdě není pro mne novinka to mi věřte já mu neublížila a neubližuji bohužel ublížila mi druhá strana a že ve svých 21 letech nemá svůj rozum tak je to smutný já na práškách nechci být tím že za ním půjdu a budu ho prosit ať se vrátí ať mi odpustí co jsem neudělala to snad ne to by měl přijít snad on nemyslíte jeho otec zahybal a hodil špínu na mne a tím ho krmí ano mám sůj nový život bez ponižování, bez hrubostí bohužel i bez syna, který mi byl vším ale prosit ho nebudu bohužel nato jsem mám nějakou hrdost hezký den ester
z IP 85.71.162.*** | 28.2.2012 08:56
Dobrý den paní Ester, nepsal jsem, že by jste ho měla prosit. Psal jsem, že máte překonat svou hrdost a čekat. Vy jste se rozhodla jinak, pak věřte že tímto Vaším rozhodnutím, se dostanete do situace, kdy stejně svou hrdost budete muset překonat a smířit se se všemi - včetně Vašeho syna. Mějte se krásně. děkuji čaroděj
z IP 217.64.8.*** | 28.2.2012 09:21
dobrý den mimo něho se s nikým smiřovat nemusím čekat mohu ale za ním jít už ne a je dost chytrý, věřte jedný věci člověk i zvykne a naučí se žít i bez člověka, za kterýho by dýhal a po čase mu přestane i chybět což se naučím a eřte že příjde čas a v jeho neprospěch. jak se říká na stará kolena jsem začala žít bez urážek a nejen jich ale kdo to nezažije neuvěří už více psát nebudu a budu se řídit jak rozumem tak srdcem abych se dostala ze všeho čekat mohu i 100let ale to bude už pozdě už si asi nemáme co říci. nebudu znát jho budoucí rodinu či o s ním je začíná být asnad i je to již cizí člověk jeho chba i problém já udělala dost pro něho i smíření s ním jen už není síla a hlavně chci se dát sama dopořádku a být i tak trohu sobecká a na něj prostě pozapomenout i když to bolí jako minulost jen se musí žít přítomností a budoucností  mějte se již vás nebudu kontaktovat
z IP 79.98.72.*** | 28.2.2012 20:07
Dobrý večer,
čaroději jaký máte názor na odstranění dioptrií pomocí leaserové operace u 51 letého muže.
Děkuji
z IP 85.71.162.*** | 28.2.2012 20:36
Dobrý den paní Iveto, proti leaserovým operacím nic nanamítám, a už vůbec ne, když má někdo opravdu dost dioptrií. V některých případech to není možné, ale pakliže to možné je, pak je to scela účelná operace. děkuji čaroděj
z IP 79.98.72.*** | 3.3.2012 15:07
Dobrý den,
po více než roce jsem potakala bývalého kolegu z práce.Jirka již tenkrát se mi líbil a bylo mi s ním fajn,nevím proč jsem to již tenkrát nezkusila s ním chodit, možná jsem se bála nebo čekal na někoho jiného,nebo mě tak nepřitahoval jako teď...ale teď když jsme se potkali, bych s ním chtěla být, i jsem mu řekla, že mi s ním dobře,že mě rozesměje vším možným a halvně vyzařuje z něho klid a já se ho jakoby od něho mám učit,učit se té trpělivosti..Je hrozně stydlivý,vše zakecá :) jako kdyby nechtěl přiznat city nebo se bojí mít partnerku..nevím
Už nevím jak mu říci, že bych to s ním chtěla zkusit,nechci aby se zalekl, ale zas mi není schopen odpovědět...Miluje rybolov, je každý víkend pryč, což mi nevadí, ale stále říká, že mu nikdo nerozumí v tom,že miluje ryby a věnunje se převážně jim..že by to byl taky problém,že se bojí třeba partnerky,že by na ni neměl čas..?
Už nevím jak na něj :) Vím,že ho nutit nemůžu a musím být trpělivá, ale chtěla bych vědět jak to sním zkusit, zda by mi jako partner vyhovoval. I já sama bych chtěla partnera a nepřichází,jsem nějak s toho smutná.. :(
Děkuji Vám moc a přeji krásnou sobotu.
z IP 85.71.162.*** | 3.3.2012 21:42
Dobrý večer Iveto1, svého vysněného a navrátivšího potencionálního partnera vnímáte naprosto správně. Tak nebuďte smutná, neboť tedy máte obrovskou výhodu. Znáte ho dokonale a tak si s ním pravděpodobně budete muset trošičku "zahrát". Máte dvě možnosti. 1) Otevřeně mu říci o svých citech k němu a pochopitelně dodat, že mu nemíníte brát jeho vnitřní svobodu a jeho časově náročné záliby a koníčky. Myslím, že to přijme. No a za 2)Můžete použít trožičku té ženské lsti a právě svými city ho získat pod své ochranné křídla tak, aby právě on získal na Vás závislost a nemohl bez Vás být a žít. Nebojte se ani jedné z uvedených variant a hlavně něco podnikněte, nebo Vám zas uletí.(nebo spíše odpluje, když je ten rybář) Díky čaroděj
z IP 109.80.158.*** | 4.3.2012 00:52
Dobrý den,
jsme s manželem ve fázi,kdy řešíme spoustu věcí a s tím i spojených starostí a tak nám to nějak přerůstá přes hlavu.Chci se proto zeptat,zda nám vůbec naše manželství vydrží,zda vše ustojíme.Dále by mě pomohla rada z Vaší strany na tuto věc.Jsem ve věku,kdy už nebude lehké otěhotnět,tudíž není čas nějak dlouho otálet.Protože současné bydlení toto neumožňuje,hledám bydlení jiné a to již min. půl roku.Objevil se teď konečně dům,který by se nám i líbil a byl by pro nás ještě snad v přijatelné finanční relaci,ale nevíme,zda do něj jít kvůli jeho umístění(osada holanka u višňové) a tak.Jak to vidíte vy?A máme se vůbec pouštět do hypotéky?Máme z toho strach,ale jiné řešení moc nevidíme,tlačí nás kvůli dítěti dost čas.Dále bych se chtěla zeptat na své zaměstnání,vím,že bych ho chtěla změnit,ale tak nějak nevím,jakým směrem jít.Co by mě naplňovalo,ale zaroveň nás a případnou hypotéku uživilo.Doba je dost nejistá.Děkuji za odpověď.
z IP 79.98.72.*** | 4.3.2012 07:54
Děkuji čaroději :) jen nevím jak bych mohla využít té ženské lsti :) já to totiž neumím, ot je ten můj problém možná v partnerství. Tu první varirantu jsem již nakousla, ale znova mu to řeknu. Já bych podnikala stále něco, ale on prostě na to nic neřekne ani ano ani ne...tak nevím.
z IP 85.71.162.*** | 4.3.2012 08:42
Dobrý den Soňo, jak sama správně píšete - doba je nejistá. Jedinou jistotou v každé době jsme nám my a náš partner.Nejprve si zjistěne možnost zaměstnání v místě kupované nemovitosti. Pakliže by byla možnost současného s dojížděním, pak si vše spočtěte aby Vám na hypotéku zbývalo. V dnešní době prakticky není jiná možnost bydlení, než na hypotéku. Na druhou stranu nevyhovující bydlení není důvod k nepořízení miminka. Neváhejte nad ničím. Začněte "pracovat" i na miminku, i na domečku.A v tom případě ani nemusíte měnit své zaměstnání - budete na mateřské.Hypotéka je na půl života - nemůžete počítat s tím, že budete mít mimčo a zároveň budete splácet hypotéku sama ze svého zaměstnání. O hypotéku se musí postarat partner.(alespoň prvních 5-10let) V případě, že budete nejprve hledat bydlení a zajištění budoucí rodiny, by jste se mimča také nemusela vůbec dočkat.Neváhejte a začněte konat. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 4.3.2012 08:48
Dobrý den Soňo1, to ano, nebo ne musíte právě říci Vy za partnera. Naučte se rozhodovat za něj.Neptejte se ho jestli chce to, nebo to, ale oznamte mu že jdete tam a tam a budete dělat to a to. On nechává věci i život plynout a veze se na vlnách života. Tak také rád přijme různé změny, které ho uvedou v jinou činnost. díky čaroděj
z IP 109.80.158.*** | 4.3.2012 09:27
Děkuji za odpověď.Nicméně si nejsem jistá,zda ji rozumím.Máme tedy koupit dům,o kterém jsem psala nebo zase znovu pátrat dál(tedy spíše já)i za cenu,že se to bude hrozně táhnout?S tím miminkem je to totiž problém i finanční.Až budu na mateřské,nikdo nám zřejmě hypotéku nedá.A co naše manželství?Vydrží vůbec všechno tohle?A než se mi podaří otěhotnět,popř.i po mateřské,jakým směrem ohledně práce bych se měla ubírat?(datum narození 26.11.75)Děkuji moc za odpověď
z IP 85.71.162.*** | 4.3.2012 10:02
Dobrý den Soňo, přemýšlet a plánovat svou budoucnost by se sice mělo, ale přemýšlí-li někdo moc, pak nikdy ničeho nedosáhne. Pořád bude něco "ještě" . Pořiďte si Váš vyhlídlý domek a zapracujte na mimču. Teď hned, na nic nečekejte.I co se týče Vašeho manželství, tak jinou možnost nemáte. Buďto změny ustojí, nebo ne. Jistotu by jste měla akorát v tom, že Vaše manželství nevydrží pakliže by se nemělo dostavit miminko.
Každé změny jsou zkoužkou odolnosti manželství, a pakliže by Vaše nemělo vydržet v případě, že si koupíte domek a budete mít hypotéku a miminko, pak by scela jistě nevydrželo ani v případě kdyby jste neměli domek , ani hypotéku a ani miminko. díky čaroděj
z IP 79.98.72.*** | 4.3.2012 11:45
Dobrý den,
stále přemýšlím o samostatném bydlení. Bydlím s rodiči v domě v místě,ze kterého se mi vůbec nechce. Příroda mě tu drží zuby nehty.Nedokážu si představit,že budu zavřená sama v bytě někde ve městě. Zbláznila bych se tam a stejně bych jezdila k rodičům abych mohla být na zahradě a v tét krajině.Doma mi nic nechybí(jsem schopna samozřejmě si uvařit,uklidit,vyprat..),ale mám pocit,že už rodičům překážím.Když se na něco zeptám,odpověď dostanu ve vzeteku,řevu.. a mě to mrzí,mám pocit,že mi nevěří,nedůvěřují,že nejsem schopna..a tak přemýšlím o odchodu do bytu. Sice budu platit byt sotva za přespání,jelikož se z práce vracím večer,ale co se dá dělat..asi je čas, ale vůbec se mi nechce..Byty drahé,vše ve městě...poraďtě mi.
Děkuji a moc si VÁŽÍM Vašich rad a pomoci.Jsem ráda,že jsem Vás našla a poznala.Děkuji
z IP 85.71.162.*** | 4.3.2012 12:22
Dobrý den Iveto, a proč chcete do bytu, když do něj nechcete? Tak si najděte nějaký domek v přírodě. Letos se nemovitosti moc dobře neprodávají, tak Vám každá realitka dá slevu a navíc vyřídí hypotéku. No a místo nájmu za byt budete platit hypotéku za svůj domek.Nejprve bych se ale zeptal přímo rodičů, co by na to řekli a zda by jim nevadilo kdyba jste se odstěhovala. díky čaroděj
z IP 178.77.248.*** | 4.3.2012 17:04
Dobrý den.
Moc prosím o radu. Mám 13letou černobílou kobylu, již 2 měsíce ji léčím a doktoři stále neví co ji je. Již vypadá úplně strašně a uvažuji, že ji budu muset nechat usmrtit, ale zkouším poslední naději........nevíte prosím co kobyle je a nechá se nemoc vyléčit ?
Již jsem u Vás byla já a též jste mi přesně řekl co mi je a dal bylinky............Předem moc děkuji.
z IP 109.80.158.*** | 4.3.2012 17:35
Omlouvám se,že zase píšu,ale nedá mi to.Před nějakým časem(srpen 2011)jsem Vám psala,že máme krátký čas před svatbou,ale že přítel se najednou změnil a chce vše zrušit po 14letech vztahu.Vy jste odpověděl,že bude vše ok,ať se nebojím.Svatba se opravdu konala,vše bylo nějaký čas hezké a v pořádku,ale teď je manžel zase divný a já v podstatě nevím, co se bude dít a ta nejistota mi dosti ubližuje.Jak jsem psala výše,prožíváme složitější období,ale to asi není omluva.Velmi mě to stresuje a vyčerpává.Když se ho na to zeptám přímo,co tedy bude dál,odmítá se o tom nějak zvlášť bavit.Navrhla jsem mu dokonce,jestli to už s námi (já a pes)nesnese,ať se odstěhuje zpět do svého rodiště.Celou dobu s ním jednám na rovinu,ale myslím si,že on ne.Byla jsem už tak zoufalá,že jsem mu řekla,jestli tedy se mnou nechce dál být,ať se odstěhuje,ale ať to udělá hned,tohle se prostě nedá vydržet ta nejistota a já vnitřně cítím, že není vše ok.(samozřejmě bych chtěla,aby se mnou zůstal,ale ne zas za každou cenu).On místo toho,aby se tedy nějak vyjádřil,jde raději něco dělat ven.A vzápětí mi řekne,že se třeba odstěhuje za dva měsíce,že to neplánuje,ale že to třeba nevydrží.Tak nevím,jestli je to jen zase nějaké chvilkové táhnutí mysli jako před svatbou nebo co se vlastně děje.zahodit náš vztah určitě po těch letech nechci,ale už nějak nemám sílu....proč si mě tedy před půl rokem bral a to v kostele?nerozumím tomu,celou dobu ví,že chci zůstat bydlet kolem Prahy už kvůli práci,ale vždycky to na mě v takovéhle chvíli vytáhne.nepřipadá mi to fér......
z IP 85.71.162.*** | 4.3.2012 17:46
Dobrý den Romano, pošlete mi e-mailem fotku kobyly, nebo mi ji přineste do Léčivýho domku. Proměřím a uvidím co se dá dělat. díky čaroděj
z IP 79.98.72.*** | 7.3.2012 06:58
Dobré ráno,
jak jsem psala o klukovi v č.124 a vy jste mi odpověděl, tak jsem udělal krok 1.Jirka si myslím, je velmi raněný z bývalé přítelkyně a asi není s tím srovnaný a připravený na další vztah.(což napsal, že ne že by mě nechtěl, ale..je tam to ale) Cítím však něco  horšího,myslím, že ona není už mezi námi a její jméno si nechal vytetovat na ruku, ale nevím to,nic mi neřekl i když jsem se ho ptala.. V tomto případě mi asi jak jste psal uplave.. :( Nevím co jiného dělat,asi už jen čekat...děkuji
z IP 90.182.33.*** | 8.3.2012 14:45
dobrý den,
píši ohledně práci. Můj sen byla policejní škola. Přijímačky jsem nezvládla, tak jsem si řkela,že jsem to neměla vykonávat. Další můj sen je kamionová doprava.Jsem na této pozici 3 měsíce a od vedení slyším,že nejsou zisky,nemám přepravy žádné odjeté...ale můžu stále říkat ty samé důvody a stejně to nepomůže a už mě odrazují od toho vykonávat tuto činnost..Už nevím co bych měla dělat..Vím,že není práce v dnešní době,nechci být bez práce,ale ani tento druh práce por mě nebude vhodný.. :( Nikdo tady nemá čas,nikdo Vás nevyslechne,neporadí,jen říkají jak s to má asi dělat,ale podle nich to dělat nejde,je to nereálné a na to neslyší,jsou jak hluchý...Co mám dělat? Mám odejít?
Děkuji
z IP 109.72.12.*** | 8.3.2012 18:12
Vazeny carodeji. potrebovala bych poradit. muj syn je mu 14 let do teto doby bezproblemovy ,vesely ,hodny kluk se najednou zmenil v litostiveho kluka ,a stim se zacala kupit spousta problemu jak ve skole tak doma. Do toho se nestastne zamiloval a zacal nam vyhrozovat stim,ze si neco udela.Odvezla jsem ho do nemocnice kde po konzultaci psychologa nam rekly ,ze synovi chybi to ze mu otec nedava najevo svou lasku. Ted je relativne cas klidu,ale nevim jestli je to na porad.Manzel se promo prekonava,ale taky to nejde do nekonecna. Snazime se byt na nej hodni,ale ja mam pocit,ze problem muze byt i jinde a to u me. Kdysi jsem cetla,ze problemy syna jsou vlastne problemy matky. Diky za radu a odpoved.
z IP 85.71.162.*** | 8.3.2012 18:32
Dobrý den Iveto, on je problém, že všichni všechno vědí lépe, než druzí. A je jedno mají-li pravdu, či nikoli. Obzvláště ve vední všemožných firem se dosazují, nebo se derou lidé bez citu a vědomostí. Hlavně, že mají velkou hubu a lokte. Musíte si sama promyslet, zda budete tuto pracovní šikanu snášet tak jako jinde jiní, nebo zda odejdete. Věřte ale, že jinde to lepší nebude. Agresivita, temnota a třídění duší vrcholí a zmar, nevědomost a temnota vládne všude a všem. Doporučil bych Vám i ostatním přečkat tuto dobu tam kde jsme. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 8.3.2012 18:39
Dobrý den paní Pavlíno, Váš syn je příliš citlivý stejně tak, jako mnoho jiných a navíc v této jho věkové době je to normální stav. Rozhodně nemusíte hledat chybu v sobě, nebo manželovi. Není chyba, jen nastává fáze dospělosti u Vašeho syna. To, že doktoři pokročili od prášků a elektrošoků k nedostatku Lásky, je sice úspěch, ale ne vždy tomu tak je. Sice nedostatek Lásky rodičovské je v každé druhé roduně, ale myslím, že Váš případ to není. Spíše by bylo třeba Vašeho syna někam nenásilně nasměrovat( nějaká záliba, sport, četba apod.). Dejte všemu čas a hlavně s ním o všem otevřeně mluvte a nic před ním netajte. díky čaroděj
z IP 109.72.12.*** | 9.3.2012 17:01
Vazeny pane  Carodeji,moc Vam dekuji za odpoved. Trochu jsem se uklidnila i kdyz zit s pocitem ,ze jsem nedokazala svoje dite uchranit pred timto problemem je pro me dost znicujici.jeho velky m konickem je rybareni,ted zrovna s manzelem odjel na reku,tak doufam,ze tam najdou to co oba potrebuji.urcite jim prospeje,ze spolu budou nejaky cas sami.Moc Vam dekuji za pochopeni,radu a podporu.
z IP 85.71.162.*** | 11.3.2012 17:18
Vazeny pane carodeji. Chtela bych vedet jestli jste uz slysel o zazracne rostline s nazvem Anonie ostnita) cesky nazev je Graviola. Roste pry v Amozonii a jeji ucinky jsou pry  uplne zazracne. pocita se s ni pro lecbu rakoviny,pry je 10 000 x ucinejsi nez chemoterapie. Myslite si ze je to jenom jeden z dalsich reklamnich triku jak vytahnout z lidi penize? nebo  je opravdu tak vyjimecna av tom pripade je jeji vliv na lidsky organismus zamerne zatajovan. Kdysi jsem cetla ,ze nejvic vesvete videlava zbrojni a prave  citostaticky prumysl. dekuji Majerova
z IP 85.71.162.*** | 11.3.2012 17:20
Dobrý den paní Majko, Graviola stejně jako mnohé jiné Peruánské rostliny se používá především vředy a cizopasníky. Také stejně jako jakákoli běžně dostupná bylinka eliminuje v organismu volné radikály. Graviola je také vhodná jako obklad na plísně a exzémy a v neposlední řadě i proti virům a bakteriím. Co se týče vlivu na rakovinu, tak to je skutečně nepřiměřená reklama. Bylina sice díky působení na volné radikály sice může působit i na malé ložiska mikrometastáz, ale rozhodně nikoli na nádory.
  Máteli pochybnosti ohledně různých přípravků, pak vězte, ža jakmile se začne dělat z byliny tobolka, pak již je to byznys a přehnaná klamavá reklama. Já osobně mám spolu slidmi za 15let velmi dobrou skušenost na metastázy a nádory, při i po chemoterapii. či ozařování, s čajem Lapacho. díky čaroděj
z IP 90.177.146.*** | 11.3.2012 20:11
Dobrý večer,pane Čaroději, zdravím Vás po pár dnech odmlky, kdy jsem se svěřovala ( mimo jiné ) s nečekaným odchodem manžela po více jak 30 tiletém soužití.Ačkoli se doma převelice změnila atmosféra,hodně věcí se uklidilo, vyčistilo,ačkoli mě řadu dní nikdo neosočil a neurazil, cítím se divně.Možná mě velmi ranil existenční strach, byť jsme našli poctivé řešení,jak vyrovnat závazky a utáhnout provoz, mám jakoby permanentní strach, že selže jiný článek v rodině, jelikož jsme nyní závislí všichni na všech.bojím se všech a o všechny zároveň,Každý den hodiny probrečím, z čehož začínám být notně unavená.Psychicky i fyzicky.Na jinou práci, kromě vyloženě rutinně manuální se nedokážu soustředit, ba přímo se jí vyhýbám,ačkoli bych se jí právě nyní měla věnovat.A je tady velice zvláštní věc. Manžel několik let obsadil přední část domu,tu, kterou jsme úplně původně obývali právě my dva, a ze které mě doslova vypudil - třeba průvanem, který nesnáším, horkem v létě a větráním v zimě,a především svým chováním - a tím jak jí" obsadil " se jí všichni vyhýbali.Jakobychom utíkali jinam. Jelikož k ní patří kuchyně, logicky se tam nyní stěhuji já - zpátky a ačkoli gro věcí tam budu moci přemístit až příští měsíc, cítím se tam jak " přitahována magnetem ".Naskakuje mě husí kůže, když se musím na spaní vracet do místností, kam jsem léta utíkala za azylem. Co ale je nejdivnější, že na zmíněné území skoro žárlím a vadí mě tam hlavně synova partnerka, když si sedá na " mé " křeslo, odkládá tam své svršky,atd. Někdy si připadám, že se začínám chovat, nebo trochu cítit, co cítil můj manžel ..... Co se děje ? Já vždycky měla ráda kolem sebe lidi, zvala k nám přátele a nyní se budu chovat jako on ?? jsem trochu vyděšená z takových pocitů .....Ashley
z IP 85.71.162.*** | 11.3.2012 22:08
Dobrý večer Asley, předně každý rozchod přináší smíšené pocity a i ty Vaše jsou vlstně normální. To, že se bojíte, že selže jeden článek rodiny, je také vysloveně Vaše věc. Neboť jednak tedy rodina je od toho, aby si všichni navzájem pomáhali a podporovali. Nezávislý na rodině ten, jež žije v rodině, není nikdo. V okamžiku své nezávislosti už rodinu opustil, i když v ní ještě třeba fyzicky je. No a jednak Vám připadá vše divné a Vám vadí hlouposti a maličkosti. Pak tedy ten, kterého se bojíte, že selže jste právě Vy. No a myslíte, že je třeba se bát sám sebe? Hoďte to za hlavu a buďte ráda, že jste v rodině, kde je jeden na druhého závislý. A buďte nv klidu a míru na všech frontách. Boj, ani příprava na boj nemá význam. díky čaroděj
z IP 90.177.146.*** | 11.3.2012 22:40
Mít tak vždy při ruce Vaši moudrost .... Právě jsem dostala " ťafku " shora, abych soustředila zájem a energii tam, kam mám - třítýdenní štěně má špatné očičko, zákal a vřídek, možná škrábnutí od sourozence,( zachráníme ho ?) hodně rychle jsem probraná k aktivitě ....prý nejhorší krizová období jsou okolo narozenin - asi bych je od příště raděj přeskakovala ! Ať se Vám vše daří A
z IP 82.99.152.*** | 11.3.2012 23:07
Ahoj Ivane,
v poslední době se na mě valí hodně zdravotních problémů, a proto bych se Tě chtěla zeptat, jestli si myslíš, že mám šanci v práci pokračovat ještě alespoň dalších 15 let? (Dělám masérku.)
A ještě bych se Tě chtěla zeptat na svou sestru, jestli jí vyjde práce, na kterou se hlásí už několik měsíců a jestli konečně začne žít v klidu, aniž by musela přepočítávat každou korunu.
Předem Ti děkuji za odpověď.
Hanka Kučerová.
z IP 82.99.152.*** | 11.3.2012 23:18
Ahoj strejdo,
chtěla bych bych Tě požádat o odpovědi na mé otázky.
Jak jistě víš, věnuji se muzice, zejména zpěvu, snažím se na tom pracovat a dělat co nejvíc, abych se jednou uchytila jako muzikantka.
Myslíš, že mám šanci? Že bych jednou mohla být úspěšná zpěvačka a ještě k tomu hubená? A je možnost, že bych se příští rok mohla dostat na vysněnou konzervatoř?
Ještě bych měla jeden dotaz, ohledně bráchy.
Příští rok ho čeká maturita, při dnešní návštěvě u Tebe jsi mu řekl, že je velmi inteligentní, nemusí se tedy maturity obávat? Jak to vidíš?

Moc Ti děkuji za odpovědi.
Wendy Kučerová.
z IP 90.177.146.*** | 12.3.2012 00:03
Když je dobře žít v rodině, kde jsou na sobě všichni vzájemně závislí, jak reagovat na zjištění, že někdo z nich " vybílil " mámě peněženku ? Teď se přiznám, že kdybych věděla jak a mohla, že bych opravdu právě já tu rodinu opustila.Ostatně tyhle důvody byly ty hlavní, proč jí opustil manžel, (jiná věc je, proč zároveň opustil mě, která jsem fungovala, jako jeho hromosvod.) Příznám se, že už moc nemůžu a sama sobě se divím, že mě dosud nenapadly myšlenky na dobrovolný odchod na věčnost, které mají někteří lidé při pár promile problémů vedle těch, které na mě padají už dlouhé roky A
z IP 90.182.33.*** | 12.3.2012 08:10
Dobrý den,
bývalý partner mi dluží peníze, na které jsme spolu sepsali dlužní úpis.Do dnešního dne však nezačal splácet dluh a já nevím zda mám jít za právníkem nebo ne,..nechci žádné problémy,starosti..jak sobě,tak jemu a nevím jak mám postupovat. On má už 2 exekuce a mylsím,že bych teď neměla šanci na vrácení peněz, ale asi bych měla jít k právníkovi, že?Když si je půjčil, tak ať vrací kort když to podepsal..
Děkuji
z IP 85.71.162.*** | 12.3.2012 20:49
Ahoj Hanko, on v každé době téměř každý musí celý svůj život přepočítávat každou korunu. A ten, který nemusí je životně ztracen, neboť podlehne kouzlu peněz a ta ho scela ovládnou. Poté již ani neumí pro něco jiného žít, než pro peníze. A také závidí "chudým", jak si krásně umí žít. Nicméně změna zaměstnání u sestry nastane, zda si tím ovšem polepší toť otázka. Sice bude mít víc peněz, ale zřejmě časem dojde do fáze, kdy bude opět hledat nové zaměstnání, které by nebylo tak náročné. Co se týče Tvé práce masérky, tak to budeš klidně moci dělat dalších 20-25let. Ovšem je to náročné hlavně na Tvé nohy a cévy. Chtělo by to trošičku zhubnout. čaj čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 12.3.2012 21:00
Ahoj Wendy, určitě by si měla skusit nějakou pěveckou soutěž, kterých je mraky. To v mé době nebylo. Teď se mi zamnlouvá hlas, nebo jak se to jmenuje. Je to dobré v tom, že porota nevidí soutěžící a nejsou tudíž ničím jiným ovlivňovány, než hlasem. A ten máš určitě dobrý, i když jsem tě zpívat neslyšel. Jdi k přijímačkám na dvě školy a na jednu z nich tě vezmou. Přesněji řečeno, vychází mi, že tě nevezmou a pak tě vezmou. Proč tedy čekat další rok, když dneska je možné se hlásit na více škol najednou. O tvého bráchu fakt nemám obavy, i když musím dotat, že na maturitu atačí 20% inteligence a na vysokou 30% inteligence. On je daleko inteligentnější, což by ho mohlo někdy brzdit a být mu to na obtíž. Albert Einstein by maturitu asi neudělal. Brácha to ale zvládne, i když to pro něj bude hroznej vopruz.A obavy by měl mít, neboť když si je člověk příliš jistý ať už čímkoli, pak o to přijde, aby lépe pochopil co má a nebo nemá. Ahoj strejda čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 12.3.2012 21:05
Dobrý večer Asley, věřte, že peníze opravdu nejsou tou podstatnou komoditou pro šťastný a spokojený život. A problémy má každý právě takové jaké potřebuje. A nedá se to měřit %, ani nějak jinak. Někdo se hroutí z nějaké maličkosti, kterých druhý ke zhroucení potřebuje stovky, nebo tisíce aby dosáhl na stejnou úroveň očištění. Není tedy více, nebo méně, každý má stejně. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 12.3.2012 21:11
Dobrý den Iveto1, myslím, že jste z manželem něco prožila a za to jeho chování je on nyní v dluzích, které jsou pro něj nutností pro očistu jeho duše. Vy by jste z něj opravdu nic nedostala, pak raději zapomeňte na nějaké peníze od něj a věnujte se plně sama sobě. Ukažte mu ovšem svou velkorysou duši a oznamte mu to. V klidu a s Láskou mu řekněte, že už si zavařil dost a Vy mu můžete max. tak pomoci tím, že od něj nechcete Vaši pohledávku. Věřte, že ani za 10let by jste z něj nedostala tolik, kolik by jste nyní musela dát za právníka. Navíc by Vám to pomotalo nejen Vaši hlavu, ale i duši. díky čaroděj
z IP 90.177.146.*** | 13.3.2012 10:47
5o let jsem hrdě hlásala, že peníze nejsou důležité, že je zhola lhostejné " za kolik " se člověk trápí, že proč se lidé penězmi zatěžují ..... realita života mě paradoxně dnes demonstruje, že peníze jsou naopak velmi důležité, když pro nic jiného, tak perfektně zrcadlí lidské kvality.Ještě před pár lety jsem nechápala, co míní buddhisté tím, že říkají, že peníze jsou komunikačním prostředkem dneška. Buddhismus je zřejmě skutečně extrakt perfekcionismu pravdy .....Ashley
z IP 90.182.33.*** | 13.3.2012 12:44
Děkuji, ale ono jen tak 100 000, které jsem měla našetřené (na dovolenou,bydleni..) přeci mu nemohu jen tak odpustit?Vím,že peníze nejsou vše, ale takovouhle sumu..kort když ještě podepsal papír, že to splatí a vrátí..i když to bylo do našeho bydlení...ale byla to jeho vinna,nesplácel předchozí bydlení,což já nevěděla vůbec,lhal..jak jinak...Jde odpustit hodně věcí....
z IP 194.11.254.*** | 13.3.2012 15:15
Jsou jen dva druhy mužů - jedni mají peníze díky svým ženám, druzí mají ženy díky svým penězům.

Elizabeth Taylorová
z IP 83.240.15.*** | 13.3.2012 20:53
Dobrý večer Ivane,
měla bych na vás dotaz ohledně jednoho muže. Moc mne přitahuje,ale co se týká jeho, nevím vůbec na čem jsem. Chová ke mě nějaké sympatie? Jak ho můžu získat? Co mám pro to udělat? Děkuji
z IP 85.71.162.*** | 13.3.2012 21:34
Dobrý večer Kláro, určitě k Vám chová sympatie, už jen proto, že muž chová sympatie ke každé ženě a naopak.Pakliže je k mání, pak ho lapte a už nepusťte. Oslovte ho, někam ho pozvěte a nebojte se mu dát své city najevo. A hlavně se nebojte odmítnutí. díky čaroděj
z IP 83.240.15.*** | 14.3.2012 10:01
Dobrý den Ivane,
já tohoto muže už právě pozvala.Nejprve souhlasil,poté schůzku oddálil o pár dnů,a pak mi řekl,že se mi ozve.No a neozval se,je to už dva měsíce.Občas ho vidím,věnuje mi pozdrav,úsměv a pohled a pak se na mě dívá než zajdu třeba za roh. Nevím,jestli to dělá jen ze slušnosti,nebo si se mnou jen tak hraje.Nevím,co si o tom myslet.Co teď? Děkuji
z IP 213.211.43.*** | 14.3.2012 13:08
Dobrý den,
chtěla bych se prosím zeptat, jestli nevíte náhodou jak léčit zánět sedacího nervu. Již 2 měsíce mám stále bolesti, které mi jdou do pravé nohy. Děkuji
z IP 85.71.162.*** | 14.3.2012 17:14
Dobrý den Kláro, pozvěte ho znovu. Asi to bude chvilku trvat, ale určitě se chytne. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 14.3.2012 22:39
Dobrý den paní Boženo, zcela jistě by se u nás v Léčivém domku něco našlo. Buďto se stavte, nebo mi napište na e-mail.Mohu poslat i na dobírku. díky čaroděj
z IP 90.182.94.*** | 15.3.2012 09:13
Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať ...bobla som len jeden rok konatelka v jednej firme a to bolo pred 7rokmi...bola som doverčivá a hlúpa podpísala som zmenku a teraz mi prišiel papier zo súdu že mám zaplatiť obrovskú sumu...ja nemám nič.bývam v podnájme sama s dcerou ...ako toto všetko dopadne a skončí? človek je nepoučitelný..´dakujem za radu.s úctou a láskou.L.
z IP 90.177.146.*** | 15.3.2012 11:40
Dobrý den,
Znáte metodu SRT ? Může být v případě dobrého terapeuta účinná na psychické problémy tak, jak se o ní píše ? Jaký je Váš nzor na ní ? Díky Ay
z IP 85.71.162.*** | 18.3.2012 07:25
Dobrý den paní Lauro, bohužel v dnešním světě má největší hodnotu náš podpis. Podpis jsou ty peníze, neboť podpisem se zaručujeme desítky let pracovat abychom mohli tvořit peníze a ty pak splácet majiteli papíru na kterém je náš podpis. Váš případ bohužel nevidím moc pozitivní. Zřejmě budete muset splácet i Vy desítky let. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 18.3.2012 07:28
Dobrý den Ay, stejně tak jako k Reiki, tak ani k SRT nemám moc velkou důvěru a nikdo mě zřejmě nedokáže přesvědčit v tom, že nejde o léčbu a pomoc člověku, ale o duchovní byznys. díky čaroděj
z IP 90.177.146.*** | 18.3.2012 18:02
Zdravím pane Čaroději a děkuji za odpověď. Rozumím Vaším pochybnostem, ale já jsem se chtěla zeptat  spíš na princip té techniky - měl-li by jí v rukách charakterní člověk, jestli funguje. Napsal jste mi kdysi, že mysl nemůže být nemocná, že mysl říká mysli, že jde o nemoc, ale jak tedy ven z psychického problému, který lékaři nazývají nemocí a který opravdu velmi ztrpčuje život? Chápu, že si procházíme každý svojí zátěží, v zásadě i chápu, že si pomoci musí každý sám,ale JAK ? Nebo prostě je nutné přijmout utrpení ( jehož principem je chorobný strach ) jako součást žívota ?Díky Ay
PS Metoda reiky mě před několika lety celý problém velmi zhoršila !! Čili ty věci asi mají nějakou moc, ale ne vždy jsou bezpečné .....
z IP 85.71.162.*** | 18.3.2012 18:53
Dobrý den Ashley, mám takový dojem, že Vaše mysl moc myslí a vymýšlí něco co by kdyby. Nemohu se zbavit dojmu, že příliš kombinujete moc násilně hledáte svou cestu. Možná by bylo lepší, tak jako pro mnohé, vyprdnout se na "duchovno" a věnovat se práci. Kdo pracuje nemyslí na blbosti a není ani nemocen. Co se týče techniky SRT, nemůže pomoci ani 10% lidí, neboť je nutí aby si měřili své energie a dělali energetickou práci , kterou neumí a nejsou na ni zvyklí. Tudíž valnou většinu lidí to bude vyčerpávat a jejich energie se tím ještě více rozhází. Princip tedy stejný jako reiki. Jak říkám, nemám k tomu důvěru, a nemám důvěru ani k jakémukoli člověku, který takovéto techniky nutí ostatním.
  Každý z nás si také musí nést svůj kříž v podobě utrpení, ale principem utrpení není strach. Ten si tam přidávají lidé, jako druhotný nepodstatný celek, neboť nejsou schopni pojmout svou myslí význam utrpení.A tak si vlastně z nepodstatného utrpení vytvoří podstatný strach. Pak mají oboje jakoby virtuální a neexistující, neboť ani jedno nesplňuje svůj účel.
Obracíte se k Budhismu, pak přeci musíte vědět, že Budhisti si své utrpení vytváří záměrně, svobodně a beze strachu. Třeba, že jsdou po kolenou několk kilometrů dlouhou poutní cestu. Evropani si své utrpení vytváří jinou formou a to především partnerskou. Neboť téměř každý bere partnerství jako strátu své svobody a omezení. Pochopitelně tomu tak není, ale každý druhý se přesto rozvádí a rozchází právě pro tyto důvody.
díky čaroděj
z IP 90.177.146.*** | 19.3.2012 10:34
Děkuju. Nejen za odpověď, ale za připomenutí absolutní PRAVDY. Někde v hloubi duše jí " vím ".Ashley
z IP 109.72.2.*** | 19.3.2012 18:59
Dobrý den, pane čaroději, prosím o zaslání bylinek tentokrát poštou, nyní se k Vám nevypravím osobně.Zřejmě se nacházím v nerovnováze a neumím správně hospodařit s energii, jsem často unavená a drží se mě "viroza" 14dní, spouští se mi krev z nosu a často mě bolí hlava.Děkuji, zdraví Martina
z IP 85.71.162.*** | 19.3.2012 20:55
Dobrý den paní Martino, napište mi na e-mail jméno, příjmení a adresu. děkuji čaroděj
z IP 89.24.140.*** | 20.3.2012 18:10
Dobrý večer čaroději,prosíme Vás jestli bychom Vám mohli poslat fotku maminky na Váš e-mail a jestli by jste nám  mohl  napsat jak je na tom se zdravím,a zdali je opravdu rozhodnutá odejít od nás.Děkujeme Alena
z IP 85.71.162.*** | 21.3.2012 03:56
Dobrý den paní Aleno, pošlete m i foto na e-mail. Proměřím a dám vědět. díky čaroděj
z IP 89.24.140.*** | 22.3.2012 16:52
Dobrý den čaroději.Chtěla bych se Vás zeptat jestli by jste mi dokázal říct,na jaká témata bych se měla hlavně zaměřit k maturitě z českého jazyka.Jsou to dva předměty,kterých se nejvíc obávám.Díky za odpověd.
z IP 85.71.162.*** | 22.3.2012 18:30
Dobrý den Kristýno, naučte se hlavně otázky č. 3, 8, 11 a 23 z českého jazyka a otázky 5, 7, 11, a 19 z matematiky. Pokud budete chtít přímo konkrétní témata, pak bych je musel znát. Musela by jste mě napsat jaká témata tam budou a já Vám napíšu jaké se máte učit především. díky čaroděj
z IP 93.99.59.*** | 23.3.2012 12:23
Dobrý den čaroději.Foto maminky jsme odeslali,děkujeme Vám Alena
z IP 90.182.33.*** | 23.3.2012 12:39
Dobrý den,
četla jsem článek na internetu a zajímal by mne váš názor co jsi o tom mylsíte. Děkuji

www.novinky.cz/koktejl/262742-rodina-se-obrnila-v-dome-ceka-na-desivou-temnotu-a-vladu-krutosti.html? ref=ostatni-clanky
z IP 85.71.162.*** | 23.3.2012 14:01
Dobrý den, ano určité výpadky internetové sítě a el. energie pravděpodobně nastanou někdy v březnu 2013, ale nebude to tak drastické. Ostatně i kdyby bylo, tak se zase nic tak zvláštního neděje. Přeci lidé tady byli a žili i bez internetu a el. energie. díky čaroděj
z IP 78.102.118.*** | 24.3.2012 08:54
Dobrý den,
chci se zeptat ohledně vztahu.Bydlím s partnerkou v podnájmu  a vím delší dobu že to prostě není ona ,navíc si nerozumíme ,taktéž není společná řeč,no prostě to neklape.Navíc má situace do které jsem se dostal, že jsem zadlužen mi nedovoluje patřičně jednat.Do konce tohoto měsíce se mám vystěhovat, navíc jí dlužím celkem slušnou částku,kterou po mě chce,ale příjem na to není a nebyl abych přispíval na domácnost.Má smysl tento vztah držet na oko,což už asi není možné nebo se s ní dohodnout,jestli by mě tu ještě nechala? Své dluhy řeším opět dluhem a to v bance a půjčkou která mi nedávno nevyšla.Vyjde mi to když půjdu opět žádat o půjčku do Raiffeisenbank nebo Komerční Banky či to mohu znova zkusit v City Bank?Jinak vím že Praha není mé místo kde bych strávil zbytek života ale vše je momentálně podmíněno financemi a táhne mě to zpět do okolí Žebráka,ale situace je patová v tom,že mám na to jen týden vyřešit plno věcí a sehnat bydlení ,bez koruny v kapse.Mám usilovat o to se dostat zpět či spíše řešit ještě tento vztah a najít si zde v Praze  práci za lepší peníze či se zaměřit a cíl směřovat k tomu,abych  se dostal na tu stranu,kterou mě to táhne  a tam se zajímal o práci a sehnal bydlení.Moc Vám děkuji za radu
z IP 85.71.162.*** | 24.3.2012 09:36
Dobrý den Petře, mnoho lidí se dostane do situace, kdy přijde o veškerý majetek o rodinu a zbydou mu jen dluhy. Tento proces je u mnohých nutný pro jeho dobro a pro jeho duchovní růst a uvědomění. Zapomeňte na banky, lichváře a půjčky, neřešte klín klínem. Dohodněte se na odkladu splátek a na splátkách se dohodněte i s partnerkou. Vždy si velmi dobře rozmyslete co podepisujete. Věřte, že život není podmíněn financemi a jestliže Vám současná partnerka není schopna pomoci s Vašemi dluhy, pak ve svém úkolu selhala a nevidím důvod proč by jste s ní měl zůstávat. Najděte si práci a ubytování a to úplně kdekoli, začněte splácet, žádejte o prominutí ůroků. A hlavně začněte nový život bez závislostí na čemkoli, i na penězích. díky čaroděj
z IP 78.102.118.*** | 24.3.2012 11:22
Dobrý den,
děkuji za radu.Něco takového tuším.Vím o oč asi jde,ale momentálně mi to nebere mozek či mysl.Majetek jsem pochopil.Jen ten rozpor mezi nemám nic a dostat se někam když není za co.Tu půjčku si nechám projít hlavou,jen mi někdy přijde že situace mi nahrává na tu stranu,která se mi popravdě moc nelíbí.Pravda je že partnerka sklamala,což jí ani nevyčítám,ale ono se mi to zopakovalo v životě.Myslel jsem to v dobrém tu pomoc od ní,ale bez úspěchu.Jistých opakování jsem si všiml,že situace se v životě opakují,dokud nejsou odstraněny a uvědomit si je asi.O majetek asi až tak nejde,tak dalece nejsem abych domýšlel.A závislost na penězích chápu,spíše tuším.Každopádně jsem tam nedošel to vím zcela jistě.Ještě jednou děkuji,jinak k těm diskuzím a radám lidem,rozhodně je dobře že to děláte.
z IP 79.98.72.*** | 25.3.2012 20:31
Dobrý den,
čaroději,už nevím jak mám vyřešit můj vztah s matkou.Máma sama nemá žádný vztah se svou rodinou,nemluví s nimi,nenavštěvují,jako malé děti jsme za nimi nesměli (tajně jsme utíkali za nimi) její rodina ji stále prosí, aby se šla podívat na svoji mámu,že je na tom zle a že na ni čeká...Mám pocit,že jsou stejné a dělat to samé.Co máma dělala babice já teď dělám mámě (říkám tomu,zákon padajícího hovna) Mám pocit,že mě matka nemá ráda,že ji připomínám někoho zlého,kterého nemůže ani vidět,slyšet...dnes jsem se snažila s ní mluvit.Aby řekla,proč se nesnaží napravit vztah s její rodinou,co jí kdo udělal,aby řekla pravdu mě a ne cizí lidi, ale řekla,že se o ničem bavit nebudu,ať se bavim s kým chci,že jí to nezajímá,ať se zeptám cizích na to co potřebuji..je prostě zatvrdlá,nekomunikační,topí se v depresích,ani se na mě nepodívá...no už vážně nevim, co mám dělat.Prostě nebude mluvit a já ji nemám jak donutit i dkyž vím,že by to bylo dobré, aby se vyčistila energie a trochu se urovnal vztah mezi námi, ale prostě ne...na sestru dá hodně, ale dnes sestra mlčela a nepomohla mi rozmluvit mámu...stále mám pocit,že jsem vzduch pro ně.....už si nevím rady a já to chci vyřešit,jelikož nechci mít já ve svém životě a budoucí rodině problémy,nechci aby se to táhlo dál rodem, ale já už nevím jak to zastavit a tak moc bych chtěla, nejen pro sebe,ale i moji rodinu a příbuzné, které se to týká...Moc Vás Prosím o radu a děkuji,co děláte pro lid.
z IP 109.80.85.*** | 25.3.2012 20:38
Dobry vecer,chci se zeptat,jak pisete o roku 2012 odchod dobrovolne,nebo nasilu na ine planety(co sa tice napravi)to sa udeje behom tych 3dnu,ze duse odejdou hned na tie planety,nebo z odstupem casu?Dekuju
z IP 85.71.162.*** | 25.3.2012 21:28
Dobrý den Iveto, bohužel jestliže se takto snažíte a to bez valného výsledku, pak zřejmě veškerá snaha bude marná až do té doby, než si o Vás a Vaši pomoc a popovídání řekne sama matka. Zřejmě nebude v tomto Vašem případě jiného řešení. Berte ji tedy jako spolubydlící, která nekomunikuje. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 25.3.2012 21:35
Dobrý den Eliško, nevím jestli píši trochu nesrozumitelně, nebo jste Vy článek četla nepřesně. Ve 3 dnech se završí přeměny na energetické úrovni, které se již dějí. Jen ty tři dny budou dost rychlé a silné. Následně se teprve budou dít věci fyzické, které nejprve budou přeměňovat jednotlivce v jeho vědomí, a až někdy za 8000 až 18000let nastane fáze odcházení duší na jiné planety. Buďte tedy v klidu a věnujte se běžným krásným lidským starostem i radostem. díky čaroděj
z IP 90.182.33.*** | 26.3.2012 10:10
z IP 85.71.162.*** | 26.3.2012 21:56
Dobrý den Iveto, jak jsem již jinde několikrát psal vrcholí období temna, které se drží zuby nehty a pod vládou satana a démonů ničí a zneužívají vše co se dá a co přijde do cesty. Doba je tak rafinovaná, že se nejprve lid musí přesvědčit, že je to pro jejich dobro. A je to ve všech odvětvích i sférách. Je tedy jedno jedná-li se o daně, DPH, důchody, sociálku, OSVČ,banky, zakázky,rodinu, práci,lidské vztahy, nerostné bohatství, materiálno, či duchovno. Všude je zmar, chaos a zoufalství. A to je ta živná půda pro temnotu a sataské a démonické síly. Pochopitelně, že nesouhlasím s ničím, co nám všem má tak zázračně změnit naše životy, neboť ještě nikdy nikdo nepředložil žádný rozumný návrh, který by lidem pomohl nalézt ztracenou cestu k sobě, Lásku, porozumění, přátelství, zájem jeden o druhého apod. Jak ale říkám, vše je jen přechodná doba, která je nutná k očistě našich duší a k nastolení pořádku na Zemi v souladu s vesmírnými zákony. díky čaroděj
z IP 78.102.118.*** | 28.3.2012 08:21
Dobrý den,
psal jsem vám dne 24.3.2012 08:54.Ubytování jsem sehnal ale ještě bydlím s partnerkou.Ale naše rozhovory vedou k tomu,že nás to spíše rozhazuje psychicky a oddaluje.Já se z toho učím a evidentně nedávám,čímž to nefunguje jak ve vztahu tak mezi lidmi.Přišlo mi ,že by bylo lepší tu ještě chvíli zůstat a ten samý den,což bylo včera mi to partnerka shodou okolností nabídla,protože jsem zjistil,že je problém vyřešit mou situaci ohledně financí na bydlení a přežití s pojené s místem kde bych bydlel a prací v okolí.Je pro mně i pro partnerku lepší,když ještě chvíli zůstanu? Snažím se partnerce ukázat cestu ale divným stylem,mým projevem který působí na člověka,že ho poučuji.Evidentně dělám chybu,ale zároveň mám pocit jakobych hledal sebe a snažil se ze situace člověka se i poučit.Vícekrát snad ani psát nebudu,začíná se mi to trochu skládat,ale ne úplně to vychází jak jsem si myslel,ale ani se už nedivím.Moc děkuji za odpověď
z IP 85.71.162.*** | 28.3.2012 12:30
Dobrý den Petře, nemohu si pomoci ale mě vychází, že by jste měl co nejdříve od partnerky odejít a začít si svůj život dávat dohromady.díky čaroděj
z IP 89.24.140.*** | 28.3.2012 13:39
Dobrý den čaroději.Děkujeme za odpověd,pro čajík se zastavíme.Ještě bychom se ohledně maminky prosím Vás zeptali,zdali jí naší snahou s chutí do života spíše neubližujeme.Zdá se nám že se nám vzdaluje a to bychom nechtěli.Můžete nám prosím poradit co pro ní udělat?Děkujeme.Hodně se s ní snažíme mluvit.I o věcech které nejsou úplně příjemné..Možná že to je chyba.Děkujeme Alena a Roman
z IP 85.71.162.*** | 28.3.2012 21:13
Dobrý den Aleno, pochopitelně, že jsou situace ve kterých nemůžeme vyslovit tvrdou pravdu, a to právě proto, že bychom tím někomu mohli zbytečně ublížit.Zlatá, sladká, krásná a lehká nevědomost! Jo a nemyslím si, že by Vaše mamka chtěla od Vás odejít. Je to zřejmě jen její forma odporu. Každopádně si sama pěkně znechucuje svůj vlastní život už jen tím, že se jí nic nezamlouvá a proti všemu protestuje. Bohužel se už ale asi nezmění a ani by nemělo význam jí do nějakých změn nutit. Spíše jí ponechejte co možná nejvíce prostoru, aby časem sama zjistila, co všechno může ve svém životě dělat a jaký je ten život vlastně krásný i když někdy těžký. díky čaroděj
z IP 90.178.171.*** | 29.3.2012 10:16
Dobrý den,
mám dotaz ohledně dědictví po otci-pozemek v restituci ze nemalou částku.Uběhlo hodně času a proti mně stojí promlčecí doby dle zákona.Se sourozenci se dohaduji,když dohoda o mém podílu dědictví v peněnžní částce nevyjde,předám celou záležitost soudu.Jsem naprosto v právu, udělali spoustu nechutných podvodů,které mohu dokázat.jde mi i to ukázat,co jsou zač,tudíž o prestiž.Mám šanci dostat podíl ze svého dědictví po svgém otci či jak se zachovat?Mockrát Vám děkuji za odpoveď.Přeji klidu duši.Pavel
z IP 85.71.162.*** | 30.3.2012 02:09
Dobrý den Pavle, pochopitelně máte-li čas, chuť,odvahu, peníze a právo, pak se klidně do soudu pusťte. Počítejte však s delší dobou a s mnoha nemalými překážkami a nepříjemnostmi. Chápu-li tedy správně, že soudit se hodláte se sourozenci.  Neboť proti státu by jste neměl nejmenší šanci. díky čaroděj
z IP 90.182.33.*** | 30.3.2012 14:04
Dobrý den,
kolegyně v práci má od minulého týdne otce v nemocnici. Prodělal asi mrtvičku. Nyní je v nemocnici a je ochrnut na půlku těla. Kolegyně si ho chce vzít domu z nemocnice. Mohl byste mi říci,zda dělá dobře a zda to jejímu otci prospěje?Nebo by měl  zůstat v nemocnici..? Děkuji za odpověď
z IP 85.71.162.*** | 30.3.2012 22:08
Dobrý den Iveto, Vaše kolegyně je velmi rozumná a scela jistě dělá dobře, že si otce chce vzít domů. Prospěje to oběma. díky čaroděj
z IP 93.99.59.*** | 30.3.2012 23:31
Dobrý den čaroději. Studuji v prvním ročníku na kuchařku. Zezačátku jsem byla na praxi v jedné restauraci a tam jsem poznala jednu holku která mi byla a je moc sympatická. Ta studuje ve třetím ročníku kuchař-číšník. Ona do té restaurace chodila vždy po své praxi za přítelem a občas jsme si spolu torchu popovídali. Nyní se zdravíme ve škole a také mě pozvala na oslavu narozenin jejího kamaráda. Já jsem jí několikrát i psala přes sociální síť a ona mi odpovídala ale včera když jsme si psali neodpověděla a odhlásila se bez rozloučení. Myslím že je možné že jí můj přehnaný zájem není moc příjemný. Ona má spoustu kamarádek ve své třídě. Avšak já bych s ní i tak ráda navázala přátelství. Myslíte že má cenu se o to snažit a bude ona chtít se se mnou bavit? Děkuji.
z IP 77.104.213.*** | 31.3.2012 09:37
Dobrý den, chtěa bych poprosit o radu. Přestěhovala jsem se z bytovky po 40letech 100km daleko od rodného města do domku, který nám přenechali manželovi rodiče a oni bydlí vedle na zahradě v malém vejminku.Dům je ale napsaný na manželovo sestru a tak to i zůstane. Ale bydlet tam nechce.Můžeme si ho zrekonsruhovat podle nás.Už jsem se těšila ale dostala se nám jiná nabídka. Na téže zahradě ale za plotem, bydlí biologický otec manžela a ten nám nabídl, abychom si to předělali u něj.A co teď? Moc se mi tam nechce, protože tam nebudeme sami, jen to patro bychom měli pro sebe a další problém je ten, že tam stále za nimi(otec se znovu oženil),chodí bývalá manželovo manželka i s tchýní.(maminka bývalé ženy manžela),které pasou po majetku. A to bych asi nerozdýchala.A stěhovat se někam kam se mi nechce jen proto,aby manžel nepřišel možná o dům,se mi nechce.Poraďte, jaká varianta by pro nás byla nejlepší? Díky moc. Martina
z IP 78.102.118.*** | 31.3.2012 11:03
Dobrý den pane Píša,
párkrát jsem u Vás byl a zde psal,ale mám ještě jeden problém.Bolesti hlavy.Od těch věcí jsem upustil a dostávám se řekneme z těch smyček,že se k tomu nevracím.Ale nejsem si jist,jestli mi nedělá problém kundalini a netlačí mi na temeno hlavy.Vzniká mi elektrika,tak mi to přijde která mi projíždí do nohou po páteři,v případě že se lehce uhodím na krční páteř.Po pravdě nevím jak se zachovat.Ani se o věcí duchovní nyní nezajímám,upouštím od nich a docela snad i rád.Děkuji za radu.
z IP 77.240.96.*** | 31.3.2012 11:34
Ahoj strejdo,
moc Ti děkujeme za odpovědi.
Ještě bych měla jeden dotaz - myslíš, že v blízké době budu mít partnera?
Předem děkuji.
Wendy Kučerová.
z IP 85.71.162.*** | 31.3.2012 20:54
Drahá Jessi, pravděpodobně si skutečně přítelství s Tvou vysněnou kamarádkou moc vynucuješ. Určitě na Tebe nezanevřela, ale spíše bys tomu měla nechat volnost a svobodu. Omezuje to pak nejen ji, ale i Tebe. Dej tomu trochu času, normálně se sní bav a pozdrav, když se potáte. Zeptej se jak se má a tak. Klidně se jí zeptej, jetli někam chodí a zda by si s ní někdy nemohla jít také. Vše vypadá nadějně, i když to tak zatím nevypadá. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 31.3.2012 20:58
Dobrý den paní Martino, ve Vašem případě by bylo nejvhodnější domluvit se sestrou aby na Vás domek přepsala. Případně ji vyplatit. I na takovéto případy lze zíkat hypotéku. Poté by jste mohli v klidu investovat do svého. U Vašeho biologického otce by to nedělalo časem dobrotu. V každém případě bych ale neinvestoval do sestřiného majetku.Nejdříve se sní řádně a na smlouvy dohodněte. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 31.3.2012 21:08
Dobrý den Petře, určitě je dobře, že se momentálně raději o duchovní věci nezajímáte. Ono Vám to neuteče a jednou se k tomu vrátíte. Mám u Vás ale takový pocit, že by jste měl na pár let na vše zapomenout( i na kundalini) a věnovat se běžnému životu s jeho radostmi i starostmi. Mohl by jste totiž lehce zklouznout do schizofrenie na jejíž hraně se nyní pohybujete a tím by jste se mohl dostat nechtěně i na psychiatrii. Řekl bych, že jste tam už byl, tak velmi dobře víte o čem mluvím a co mám na mysli.
Pokud možno se zaměřte na vnější vjemy, aby jste příliž nepozoroval sám sebe. Časem zajisté zmizí i Vaše "elektrika". díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 31.3.2012 21:10
Ahoj Wendy, tuším, že někdy kolem vánoc se dočkáš. Měj se fajn strejda čaroděj
z IP 89.24.140.*** | 1.4.2012 18:15
Dobrý den čaroději.Uz jsem od Vas dostala jednu odpověd na otazku ohledne maturity,za kterou Vam moc dekuji a jeste bych se Vas chtela zeptat na předměty,ze kterych mam profilovou i spolecnou cast maturity.Je to kosmetika se zdravovědou(ty jsou spojeny dohromady,na kazdy 7,5 minuty) a angličtina.Děkuji Kristýna.
z IP 78.102.118.*** | 1.4.2012 19:22
Dobrý den,
naštěstí jsem na psychiatrii nebyl a ani to nemám v úmyslu už kvůli sobě,což bych si asi jen tak nedopustil.Ale je fakt,že lidi jsem začal potkávat co mají psychiatrii za sebou.Tak si říkám,že to zvládnu,ten reálný život i to co mám v sobě,skrze které vznikají schizofrenie,časem se to spraví.Je pravda ,že jsem to hodně řešil ty věci,asi vím kam tu energii dát či směrovat.Nápad té psychiatrie totiž ani nebyl můj a asi to zůstává někde kolem mě,proto se to tak jeví.Nepůjde to hned,ale časem se to vystříbří.Děkuji a přeji hodně štěstí v životě
z IP 85.71.162.*** | 1.4.2012 21:28
Dobrý den Kristýno, myslím, že se nemáte čeho bát a že vše zvládnete. Jinak každý musí mít trošičku obavy a starosti, jinak by ničeho nedosáhl. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 1.4.2012 21:30
Dobrý den Petře, jsem velmi rád, že jsem se zmýlil a že energie na které jsem u Vás narazil nepatří přímo Vám, ale Vašemu okolí. Nicméně je určitě dobré mít na paměti, že naše okolí nás zhruba z 30% ovlivňuje. Mějte se fajn. díky čaroděj
z IP 77.104.213.*** | 2.4.2012 17:10
Dobrý den, radíte mi, aby sestra manžela přepsala dům na ná nás. Ale to se zcela jistě nestane.JE TO DCERA Z DRUHÉHO MANŽELSTVÍ MANŽELOVI MATMINKY tedy nevlastní sestry manžela a dům postavili už spolu s druhým mužem. A druhý důvod je taky ten, aby když by dům byl na manžela napsaný,nedělaly si na něj nárok jeho děti. A hypotéku už si vzít nemůžu,protože už mám jednu. Musela jsem vyplatit z bytu bývalého manžela. Tak co teď. DĚKUJI Martina
z IP 85.71.162.*** | 2.4.2012 18:17
Dobrý den Martino, pakliže se nezeptáte, pak to bude tak jak píšete. V tom případě bydlete tam, kde jste a nebo se smiřte s tím, že budete opravovat a investovat do cizího majetku, ze kterého Vás navíc budou moci kdykoli vyhodit. díky čaroděj
z IP 109.80.158.*** | 2.4.2012 19:21
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,zda se mi podaří s manželem v nejbližší době otěhotnět(popřípadě asi v jaké) a zda se nám podaří do 3měsíců koupit větší baráček.Popřípadě,zda byste se mohl podívat,zda se nám podaří stávající minibaráček aspoň do dvou let prodat.děkuji
z IP 85.71.162.*** | 2.4.2012 22:27
Dobrý den Soňo, jsouli to Vaše jedinná 3 přání, pak se Vám mohou všechna splnit. Jen se musíte více přičinit a neváhat. Také se mi zdá, že nemáte příliž jasno v tom, co od života chcete a kupíte si ve své mysli příliž mnoho nepodstatných přání, která Vám brání a ubírají energii ve splnění těch podstatných přání. Chcete mimčo? Pak to je přeci to nejkrásnější a nejdůležitější přání v životě lidském. Pak se nenechejte vysávat ostatními záležitostmi a zaměřte se jen na to jedinné. A v tom Vám navíc mohu pomoci namícháním bylinného čaje. děkuji čaroděj
z IP 90.182.33.*** | 3.4.2012 10:33
Dobrý den,
čaroději, řekněte,proč stále přitahuji ženaté muže. Do práce nastoupil stejně starý kluk, který je ženatý, ale tak moc se přitahujeme...je to fakt síla,vůbec ho nemůžu dostat z hlavy a on mě také ne,chceme se sejít v soukromý a promluvit si o tom, ale myslim,že ničeho nedocílíme..budem se scházet i když já nechci se skovávat,bát...takže bych to měla asi ukončit,když to vlastně asi ještě nezačalo.. tak moc bych si přála partnera už a stále nepřichází...Děkuji
z IP 85.71.162.*** | 3.4.2012 15:27
Dobrý den Ivano, no přeci protože "normální", trošku schopní chlapi nejsou svobodní, ani rozvedení. Jsou ženatý protože za něco stojí.
Pakliže ale nechcete ničit rodinu svého spolupracujícího, pak by jste měla skutečně myslet rozumem a ne srdcem a nenechat se od něj "vcucnout". díky čaroděj
z IP 90.179.212.*** | 3.4.2012 16:18
dobry den nevite co je to za rec a co to znamena ?---

Diky  s pozdravem Luticie -  alhem haz sdam urbikrelizathametholak ezdubimam naope
z IP 85.71.162.*** | 3.4.2012 16:29
Dobrý den Luticie, přesně nevím, ale dalo by se tato mantra volně přeložit asi takto: Jen kněz dokáže vyhnat démona z tohoto stromu(dubu). díky čaroděj
z IP 89.24.140.*** | 4.4.2012 15:10
Dobrý den čaroději.Prosím Vás o radu a Váš názor.Už před několika lety jsme s manželem koupili pozemek.Samosebou,chtěli jsme postavit domek...ale zřejmě jsme to nechtěli tolik abychom to dokázali.Důvodů proč by se našlo několik,ale byli by to zřejmě jen výmluvy.No ale jeden z důvodů byl a je ten,že se tam vlastně tak úplně necítíme dobře,ale jen někdy.Možná je to hloupost a je to jen díky našim náladám.Vím že to manžela dost mrzí a štve,bylo to jeho velké přání a navíc naše bydlení mu nepřináší tak úplně pocit domova,občas si to vyčítá a já pak s ním protože jsem pro to aby se dali věci do pohybu  neudělala vlastně nic.Čím jsme starší tím víc nám to tu nevyhovuje,ale to víceméně proto,že se nám nelíbí jak se tu lidi v domě  chovají a jak se chová majitel domu.Obě děti jsou dospělé,ale prazatím na nás částečně finančně  závislé,ale věříme že i tohle snad nebude trvat dlouho.A já se Vás prosím chci zeptat jestli máme uvažovat ještě o stavbě domku či pozemek prodat a koupit úplně někde jinde nějaký starší domek s kouskem zahrádky.Vím už,že se musíme rozhodnout na sto procent pro to co chceme,jen bych si chtěla od Vás nechat poradit.Děkuji Vám Alena
z IP 77.104.213.*** | 4.4.2012 19:34
Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám problémy s profesorem angličtiny. Zasedl jsi na mě a neustále mi dává najevo, že mě nepřipustí k maturitě a směje se mi přitom do očí. Jakej na to máte názor vy??? Připustí mě k maturitě???.dále se chci zeptat 11.4 dělám praktickou maturitu a jediné z čeho mám strach je, že si vytáhnu vazník. Budu mít to štěstí, že si ho nevytáhnu a udělám praktickou???? :((( děkuji předem
z IP 77.48.106.*** | 4.4.2012 20:05
dobrý den chtěl bych se zeptat jak bych měl správně postupovat při ziskaní srdce nebo alespoň větší pozornost jedné užásné slečny kterou neznám moc dlouho ale skvěle si s ní rozumím.Každý den koukam na její balkon jestli jí nahodou nespatřím. Předem MOC děkuji za odpověd. Snad budu mít štěstí.
z IP 77.48.106.*** | 6.4.2012 01:50
Dobrý den! Prosím, potřebovala bych radu.. Již delší dobu mám problémy s močovými cestami a ledvinami. V poslední době jsem byla již několikrát přeléčena antibiotiky, ale potíže se spíše jen krátkodobě zmírnily.. Začínám mít vážné obavy, jestli to nebude způsobovat ještě nějaký jiný nerozpoznaný problém v mém těle, protože všechna vyšetření, která mi dosud dělali byla vesměs bez nálezu.

Dále bych prosím, ráda věděla, proč v mém životě často tolik postrádám stabilitu. Zřejmě to částečně souvisí s problémem prvním, to je mi jasné, ale proč stále dokola musím začínat v nové práci, nebo i s novým partnerem..? Ano, říkám si, že někdy je dobré věci změnit a něco ukončit, aby byl prostor pro to lepší, ale přiznávám, že to kolikrát ani nestihnu promyslet, natož udělat a už je všechno nenávratně pryč.. Pocitově bych to nejlépe přirovnala k tomu, jako když mě v opakovaných intervalech náhle zavalí lavina, která smete  všechno okolo.. Já se vyhrabala, sice celá zničená, ale nakonec vždycky šťastná, že jsem to přežila.. Někdy si říkám, jde to až tak rychle, že se snad ani nedá stihnout si najít nějakou dlouhodobou práci, nebo snad dokonce manžela, mít děti apod., protože, když se něco rýsuje.. Každopádně, prožívám i chvíle toho štěstí, kdy věřím, že bude všechno dobré, ale čas běží a na mě čím dál tím častěji útočí obavy. Děkuji moc za odpověď. Lýdie
z IP 85.71.162.*** | 6.4.2012 07:57
Dobrý den paní Aleno, otázka bylení není jednoduchá a to navíc v dnešní chaotické době. Nicméně domov potřebujeme každý z nás a tak by jste se měli i Vy rozhodnout zda zůstanete, nebo si budete shánět nový domov. Z mého pohledu by pro Vás bylo lepší prodat pozemek a poohlédnout se po jiném domku, nebo bytě. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 6.4.2012 07:59
Dobrý den Zuzano, Váš pan profesor si z Vás utahuje a myslím, že Vás k maturitě pustí. Nicméně ty vazníky se budete muset naučit. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 6.4.2012 08:01
Dobrý den pane zamilovaný, užívejte si tuto dobu a nebojte se Vaši vysněnou dívku oslovit. Napište ji, zavolejte, zazvoňte u jejich dveří. Jinak to zůstane pořád na platonické formě. Přeji Vám odvahu a ať Vám to vyjde. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 6.4.2012 08:08
Dobrý den Lýdie, na Vaše zdravotní problémy by to chtělo byl. čaj a pít ho zřejmě dlouhodobě- alespoň půl roku-rok. Co se týče Vašich "kruhů" životních a pracovních, pak to je celkem normální a má to každý. Máme to především prot, abychom pochopili co děláme ve svém životě špatně. Proto se nám opakují stále stejné životní situace. K tomu abychom dokázali vystoupit z těchto kruhů, je potřeba radikálně změnit své myšlení a postoj k sobě i k druhým. Přeji Vám ať se Vám to podaří. díky čaroděj
z IP 88.103.92.*** | 6.4.2012 22:33
Ahoj Ivane, předem díky ze srdce za vše co děláš a taky děláte společně s Alenkou, jsme rádi, že JSTE :-) Za nás i za všechny bytosti kolem velké DÍKY.
Chtěla bych Tě požádat o radu ohledně práce a zdraví. Uvažuji začít od podzimu na pár hodin denně pracovat z domova, pokud bude druhá strana souhlasit a umožní to (chystám se zeptat). Je vhodný tento čas? Trochu se bojím zda to zvládnu, když jsem s energií tak nějak na houpačce...S tím také souvisí ještě dotaz, zda by mi pomohla akupunktura na tu kožní infekci. Dostala jsem doporučení (aniž bych po tom pátrala) na Mudr.Ondřeje Tomana (chiropraxe.cz).
Moc děkuji a blaho přeji. Heda
z IP 85.71.162.*** | 7.4.2012 03:57
Ahoj Hedo, myslím, že pokud Ti to vyjde z prací z domova, nedáš zřejmě nic za to to neskusit. Co se týče energie, pak by ti paradoxně mohla jakákoli jiná činnost(tedy i práce) energii spíše dodat. Na akupukturu mám vesměs kladný názor a myslím, že by i Tobě mohla pomoci. Problémem zůstává pouze to, aby to dotyčný uměl. U pana Tomana by to mohlo být dobré. No tak s chutí do toho. díky čaroděj
z IP 77.104.213.*** | 7.4.2012 17:59
Dobrý den, mám vaši odpověd tedy brát že si vazník vytáhnu?? děkuji.
z IP 78.102.118.*** | 8.4.2012 11:14
Dobrý den,
psal jsem tu párkrát ,určitě víte o koho jde.Ale mám dotaz ohledně sebe.Něco mě celkem vysiluje a bere energii a jsem utahaný.Nevím jestli to jsou starosti vyloženě či lymfa.Vrátil jsem se na pár dní do Prahy ke své přítelkyni,než vyřeším finance ohledně podnájmu a nastěhuji se.Prostě situace,kterou jsem nezvládl včas a odkládal.Je možné,že když je člověk vedle člověka kde to nemám smysl,že nedokáže jednat i přesto,že vím že se to nějak zvládnout dá a začalo mi to tak trochu vycházet,když jsem byl mimo Prahu a začal jednat?Přítelkyně,už radši říkám bývalá,je dost často utahaná a mně přijde,že to není mé.Jak jste psal,třicet procent energií není člověka samotného,i to může být důvod.Nikdy jsem utahaný moc nebyl,ale poslední dobou je opak pravdou.Mnohokrát děkuji a přeji klidný den
z IP 85.71.162.*** | 8.4.2012 15:13
Dobrý den Zuzano, ano je to velmi pravděpodobné. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 8.4.2012 15:16
Dobrý den Petře, Vaši energii Vám bere hlavně Vy sám. Čím více se budete snažit dát si svůj život do pořádku a řádu, tím více budete mít energie. Jinak je a bude čím dál, tím víc lidí, kteří jsou a budou utahaní a bez energie. Je to způsobeno všeobecným nezájmem o sebe i o druhé. Díky čaroděj
z IP 90.182.98.*** | 10.4.2012 12:46
Dobrý den,
mám takový blbý dotaz. Proč se mi posledních pár měsíců zpět stává to, že když se v noci vzbudím a podívám směrem na digitální budík vidím z 80% stejné číslice? Např. 22:22, 23:23,03:33,04:44 atd. Jednoho dne jsem dokonce čekal na číslo 06:66 a byl z toho trochu mimo, i když je toto číslo nesmysl:-)
Je na to nějaké normální vysvětlení a nebo je to pouze má sugesce? Další pro mě neznámou byl loňský podzim. Jdu v parku a v něm nádherný vzrostlý javor. Jako by říkal obejmi mě. Já to udělal a bylo mi v tu chvilku moc dobře. Já vím, jsem asi cvok. I přesto děkuji za odpověď. Petr
z IP 93.99.59.*** | 10.4.2012 20:11
Dobrý den, velice děkuji za odpověď. Zeptala jsem se a dopadlo to tak že spolu zítra jdeme ven. Myslíte že se to bude zítra dobře vyvíjet a že třeba půjdeme zase? Děkuji Jana
z IP 85.71.162.*** | 10.4.2012 21:31
Dobrý den Petře, co se týče čísel a symbolů, ale také zvuků a vjemů, pak to je Kabala a na tu pozor. Ta už opravdu dostala mnoho lidí do blázince. Je to skutečně tak, že čím více si takovýchto věcí všímáme, tím více nám jsou ukazovány. Ona třeba také vteřina je každou vteřinu a všímá si toho někdo? Uvědomuje si někdo ten zázrak? Každou vteřinu je vteřina a to pořád stejná vteřina a nikdy nebyla jiná a nikdy jiná nebude. No a v tý vteřině je celý náš život, celá naše planeta, celý náš vesmír.  A tak proč bychom si nemohli obejmout strom? Klidně.Obejměme ho a smažme si vazby aby se nám lépe žilo. I karma je jen vazba.Každý k někomu inklinujeme a vytváříme si na něj vazbu(tedy karmu), a ta nám zůstává do té doby, dokud ji neukončíme. Týká se to i karmy(vazby) na duše z minulých životů. Také je můžeme ukončit. I když by se mohlo zdát, že nás naše karma k někomu, nebo něčemu poutá, vždy nám zanechává prostor se z takovéto karmy vymanit. Podotýkám, že karma nejde čistit ani přebrat, tak jak to nabízí za úplatu mnoho vyčůraných a neznalých lidí. Můžeme se však od ní sami svobodně odloučit. Pakliže máme vazby a karmy pozitivní, pak nás to ani nenapadne. Ale i od takovéto pozitivní karmy a vazby by jsme se měli oprostit. Stejným způsobem se můžeme "vzdát" i vazby a karmy negativní. Nikdo z nás ovšem neví, co je pro něj pozitivní a co negativní karma, nebo vazba. Člověk je totiž snadno ovladatelný , manipulovatelný a má krátkou paměť i v tomto životě, natož aby si pamatoval co činil v životech minulých. A tak mnozí v nevědomosti a z nerozumu zbavují se pozitivní vazby a mnozí se z téhož důvodu drží vazby negativní. Přerušení karmy a vazby je velmi jednoduché a chceli někdo, pak si ji může ukončit pouhým myšlením. Stačí se totiž srovnat se svými zážitky , myšlenkami a životy,přijmout je a poté nemyslet na minulost a je hotovo.    Díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 10.4.2012 21:32
Dobrý den Jessi, myslím, že szela určitě. Přeji hodně rozvahy a obezřetnosti a ať Vám to setkání naplní Vaše představy. díky čaroděj
z IP 90.182.94.*** | 12.4.2012 14:10
Prajem príjemný deň čarodej,
ďakujem za Vaše rady a Vaše stránky...vždy si ich rada prečítam :-).Som narodená 3.6.1972 som 2 roky sama s dcerou...chcem sa opýtať kde robím chybu...že som ešte sama,mám vela priatelov ale nedokážem sa zamilovať...som optimista...bojujem so životom ako viem...som veselá a pokorná a snažím sa robiť veci najlepšie ako viem ako vládzem...rada by som stretla človeka s ktorým ešte zažijem motýliky v brušku :-) a budem sa mocť o nho oprieť spolahnúť...neprestala som veriť že taký muž pre mňa niekde ešte existuje...je to vobec realne...alebo sa mám tej myšlienky už vzdať a zmieriť sa stým faktom že som slobodná mama?...nič nehrotím a nechcem nič za každú cenu...ale bez lásky je ťažký život...prajem vela lásky šťastia a úspechov..Opatrujte sa. Ďakujem.
z IP 85.71.162.*** | 12.4.2012 16:55
Dobrý den Lauro, rozhodně se nesmiřujte s tím, že budete sam, když sama být nechcete. Vyčkejte ještě chvilku, přímo k Vám má namířeno jedna bytost s kterou se setkáte zhruba za 4-5měsíců. Jinak asi opravdu nic špatně neděláte. Klid, mír a Lásku přeje čaroděj
z IP 77.104.213.*** | 12.4.2012 17:16
Dobrý den, tak s vazníkem jste měl pravdu. Málem si ho vytáhla ale nakonec dostala jinou otázku a snad to dopadlo dobře. Teď bude psát 2.5 a 4.5 didaktické testy z čj a matem.Tak bych chtěla vědět, jak dopadne. Díky moc
z IP 79.98.72.*** | 12.4.2012 19:16
Dobrý den čaroději,
odpověděl jste Lauře tak krásně, mohu se zeptat i já zda už konečně přijde můj "partner"? Nemám štěstí na partnery, možná, že já jsem ta,co dělá vše špatně...a ráda bych už založila rodinu...
Díky moc a přeji Všem tady Lásku,jelikož to je to jediné, co nám chybí!A přitom je všude,jen ji nevidíme
z IP 85.71.162.*** | 12.4.2012 21:15
Dobrý den Martino, čj - otázky 4, 9, 18, matematika - otázky 6, 11, 15. Ať to dobře dopadne. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 12.4.2012 21:20
Dobrý den Iveto, ten "Váš" parter je Vám denně na blízku. Denně se sním vidíte, jen Vás ještě nenapadlo, že by to mohl být Váš parter. Tak trošku v té Lásce také otevřete oči a porozhlédněte se kolem sebe. Neřekl bych, že něco konkrétního děláte špatně, jen slevte se svých nároků a požadavků a konkretizujte si své priority. I Vám se pak uleví a budete volnější a svobodnější. díky čaroděj
z IP 82.100.31.*** | 12.4.2012 22:08
Dobry vecer preji,

premyslim o zmene zamestnani, nebot ve stavajici po mne "jdou" az do osobni urovne coz mne nesmirne vycerpava a demotivuje. Za  posledni 3 roky cokoliv co jsem udelal se neshledalo s jedinym sluvkem uznani. Uvazuji ze bych i uplne zmenil obor ve kterem pusobim uz skoro 14 let. Rad bych abych mel vice casu na rodinu, deti a mohl je videt jak vyrustaji.
Bude to volba pro mne i pro mou rodinu stastna a pozitivni? Podari se mi najit rovnovahu mezi soukromym zivotem a praci?
Dekuji predem i za naznak odpovedi.
Ondrej
z IP 77.48.106.*** | 13.4.2012 02:16
Dobrý večer! Děkuji moc za odpovědi. Musím uznat, že na nich bude jistě dost pravdy, ale chtěla bych poprosit, ještě o další, snad to bude ve Vašich silách.

Četla jsem tu o partnerech a neměla jsem v úmyslu se také ptát zcela natvrdo, kdy prostě ta láska partnerská ke mě konečně přijde? Nějak mám ale pocit, že musím, protože čas běží a ačkoliv minulost nebyla pro mne vždy pozitivní, cítím se s ní v podstatě smířená a těším se na někoho s kým tu velkou lásku prožiju. Prostě cítím, že chci a mám ji mít, jen nějak pořád nevím, jestli je to opodstaněné, protože zatím, opravdu nikdo na obzoru.. Možná se zdá, že mám příliš vysoké nároky a proto se nedaří, jak už mi to mnozí řekli.. Já ale vím, že jsou přiměřené pro mě jak potřebuji, protože chci jít pořád dál s někým, kdo mi to umožní.. Děkuji Lýdie
z IP 85.71.162.*** | 13.4.2012 02:21
Dobrý den Ondro, já myslím, že máte celkem jasno a že Vám to vše vyjde jak má a jak si přejete. Nevidím u Vás nějakých závažných překážek, proč by tomu tak být nemohlo. Určitě to bude volba jak pro Vás, tak pro Vaši rodinu správná. Jen v dnešní době musíte sázet na jistotu. Nemůžete si dovolit se unáhlit a rychle opustit své současné zaměstnání, aniž by jste měl nové. Tak s obezřetností s chutí do toho. Držím palce aby Vám to vyšlo. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 13.4.2012 02:37
Dobrý den Lýdie, bohužel Vás musím zklamat. Nevidím u Vás v tomto životě žádnou velkou lásku v podobě partnera na celý život. Máte tam ještě dva partnery, s kterými vydržíte tak dlouhou dobu, jak to dlouhou dobu budete snášet. Tato doba nejde určit, neboť to záleží pouze na Vás a Vaší velkorysosti a toleranci. Myslíte-li si , že máte nároky přiměřené, kterým by vyhovělo 9 partnerů z 10, pak je to v pořádku. Jestli by však Vašim nárokům nevyhověl ani jeden z 10, pak jsou přehnané a budete muset slevit, nebo se smířit s tím, že zůstanete sama. Vytipujte si 10 lidí a zamyslete se a skuste si říci, zda by Vám vyhovovali a uvidíte sama jak na tom jste. Tímto Vás nechci od ničeho odrazovat. Znám také ženy, jež mají vysoké nároky jak na sebe, tak na své okolí. Ty se ale na 100% smířili s tím, že stálého partera nenajdou ani mezi tisíci, či statisíci lidmi.Paradoxem zůstává, že právě na takové ženy se lepí mnoho mužů, ovšem nemají žádnou šanci. Inu popřemýšlejte ještě o sobě a o svém životě. Co od života očekáváte a co mu za to nabízíte. díky čaroděj
z IP 90.182.94.*** | 13.4.2012 13:21
Ďakujem Vám zo srdca.
z IP 213.195.213.*** | 14.4.2012 18:47
Dobrý den ... poslední dobou mám v hlavě spoustu otázek a stále na ně hledám odpovědi ... zřejmě jsem ve spoustě věcech nerozhodná ... a nedokáži rozeznat co je správné a co není ... a i když se snažím pochopit jaká vlastně jsem ... pak se spíše bojím a ani nechci ... teď to bude téměř rok, co jsem s přítelem ... takové pouto co mám k němu jsem nikdy dříve necítila ... je moc hodný, vím že si mě váží ... a já jeho ... jenže bojuji sama se sebou ... a i když vím že mu občas křivdím a měla bych mlčet ... stejně to udělám ... až teprve pak si uvědomím že mu ubližuji a to nechci ... vím že je to jen na mě abych se ovládala a uvědomila si co pro mne vlastně znamená a že ho v jediné vteřině mohu ztratit ... a s ním i část sama sebe ... teď mám před sebou rozhodnutí ... zda u něj chci bydlet ... dokáži si s ním představit celý život ... ale bojím se že až pozná jaká doopravdy jsem ... zklame se ve mě...a ublížím mu tím ... a ještě více mne trápí, že jsem hodně vázaná na rodiče ... chci se oprostit a začít být také samostatná ...a zároveň mám strach aby se necítili opuštění ... jsou neustále vypjatí, mamku občas svědí celé tělo ... je možné že má v sobě nahromaděné nějaké nečistoty a stačily by třeba jen čaje, nebo je to spíše psychické? ... Ještě jsem se chtěla zeptat na jednu věc ... je to už delší dobu ale stále mi to leží v hlavě ... když jsem usínala najednou jsem slyšela v hlavě takové hlasy ... nerozuměla jsem, co říkají ... ale najednou mne obklopilo nádherné světlo a ty hlasy sílily ... ale pak jsem se lekla, škubla sebou a bylo to pryč ... možná jsem blázen ale vím že se mi to jen nezdálo ... jen nevím co to znamenalo ... teď mám spíše pocit že bojuji s druhým hlasem v hlavě ... co mi pořád říká že všechno co dělám je špatně ... nabádá mě k závisti ... ale já nechci ... nechci závidět ... nechci být k lidem zlá ... i když si uvědomuji že to občas dělám a hrozně mě to mrzí ... občas mám chuť to vzdát a poddat se tomu ... a zároveň chci bojovat ... nevím co to všechno znamená...mohl byste mi prosím poradit? Děkuji Lenka
z IP 46.23.138.*** | 15.4.2012 08:29
Dobrý den, milý čaroději.
Prosím o Váš vhled do mé situace. Jsem vdaná, máme tři už dospělé děti. S manželem už léta kráčíme životem spíše vedle sebe než spolu, máme rozdílné názory, zájmy, vyznáváme jiný životní styl. Nedávno jsem si začala psát s člověkem, kterého znám z jedné diskuze už dlouho, ale teprve teď jsme si začali psát soukromě (už jsem Vám o něm psala mailem, prochází temnou nocí duše; je svobodný). Cítíme, jak spolu úžasně souzníme, rozumíme si, zamilovali jsme se do sebe, i když osobně jsme se ještě neviděli, nesetkali. Je tu šance na společný šťastný a naplněný život? Děkuji.
Eva
z IP 85.71.214.*** | 15.4.2012 10:54
Dobrý den,čaroději.
Moc prosím o radu,pomoc-před necelým rokem jsem dostala záchvat-silná závrat´,zvracení udělali mně různé testy a až na krční páteř nic nenašli.
Prožila jsem velké stresy a ani pak jsem nebyla v klidu, záchvat přišel znovu,jen ne s takovou sílou, i přes to jsem nechtěla užívat žádné prášky...ted´po pul roce,kdy se relativně 
vše se ustálilo opět mně zaskočil,
Nejsem pesimistka snažím se vše přijat jak přichází...ale ztrácím půdu pod nohama.
Děkuji,
Oli.
z IP 85.71.162.*** | 15.4.2012 15:35
Dobrý den paní Lenko, je třeba si uvědomit proč se chováte tak jak se chováte, proč reagujete jinak, než by jste chtěla a pak toho litujete. Já se domnívám, že Vaše automatické slovní "výpady" jsou způsobené tím, že si Vaše vnitřní já automaticky brání svou svobodu. Tedy Vy se vlastně svými výlevy bráníte svému okolí, které Vás omezuje.Máte prvdu v tom, že je to také boj sama se sebou.Je třeba se spojit se svým egem a vnitřně se vyrovnat.Určitě by byla vhodná např. joga.
O rodiče se bát nemusíte. Oni tady byli dříve než Vy a určitě se o sebe postarají( alespoň do té doby, než budou skutečně potřebovat Vaši pomoc).
Co se týče Vašich hlasů, pak je to celkem normální záležitost, jelikož ke každému z nás ve spánku, v bdění, či v meditaci promlouvají dva hlasy. Jeden nám radí a druhý nás zrazuje. Je však třeba se toho moc nevšímat, neboť by nás takovéto hlasy mohli dostat i do schizofrenie a dudíž do blázince. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 15.4.2012 17:50
Dobrý den Evo, jak zřejmě víte já osobně nejsem příliš nakloněn rozvodům. Bije Vás Váš manžel? Je to alkoholik? Nebo nechce chodit do práce? Pak ano, a zřejmě ho nezměníte. Pakliže Vám nic z toho nečiní, pak se nenechejte zbytečně unést. Máte s manželem 3 děti. Určitě nevznikly jen tak a musela mezi Vámi být Láska. Každá zamilovanost časem vyprchá a pevné manželské pouto se pozná právě až v tomto období, kdy tedy zůstaně věrnost, porozumění, přátelství - toť je Láska! Ptáte-li se na možný společný život s virtuálním parterem, pak i kdyby z Vašeho popudu vznikl, pak už v okamžiku setkání budete zklamaná, natož kdyby jste se s ním rozhodla žít.Být Vámi, pak bych s přítelem zůstal na platonické i virtuální úrovni. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 15.4.2012 17:51
Dobrý den paní Olgo, pošlete mi prosím Vaši jakoukoli fotku na e-mail abych mohl zjistit Váš zdravotní stav přesněji. díky čaroděj
z IP 85.162.239.*** | 16.4.2012 08:57
Dobry den, jmenuji se Jiřina. Chtěla bych se zeptat ba svůj zdravotní stav. Pořát mi neni dobre a doktoři mi nemohou Nic najít. Prosím o radu. Mockrát dekji za odpověď. Hezky den
z IP 46.23.138.*** | 16.4.2012 13:23
Děkuji za Vaši odpověď. :)
z IP 85.71.162.*** | 16.4.2012 15:07
Dobrý den paní Jiřino, také mi pošlete Vaši jakoukoli fotku na e-mail abych mohl zjistit Váš zdravotní stav. díky čaroděj
z IP 90.182.98.*** | 16.4.2012 15:52
Děkuji za odpověď....jen té Kabale. Trochu jsem si o tom četl, ale nějak moc to nechápu.
Díky Petr
z IP 77.48.106.*** | 17.4.2012 01:46
Dobrý den! Jen jsem se prosím ještě chtěla zeptat, proč to tak je, že u mě není vidět životní láska na dlouhou dobu? Nebo tam je, ale netrvá tak dlouho, jak bych si třeba představovala? Upřímně řečeno, šlo mi o to ji hlavně s někým prožít a dál to chápu jako otevřené.. Myslím, že o toleranci a velkorysosti to bývá ve vztahu vždycky, jen jde o to, aby jakýkoliv problém a skutek partnera,chronicky nepřesahoval únosnou mez toho druhého.. Beru to ale tak, že tyhle věci se mezi dvěma lidmi nedějí, když oba cítí k sobě  opravdu upřímnou lásku, důvěru..

Ráda bych tedy věděla, jestli mě v blízké době čeká nějaký hezký vztah a jestli jsem už toho dotyčného třeba potkala? Dále bych se vyjádřila k těm nárokům, myslím, že by se z počtu dalo vybrat, záleží také na kvalitě vzorku.. Cítím ale, že  musím hledat někoho tzv. kdo je trochu víc dál, než jsem teď já.. Možná, že namítnete, že bych přece jen měla slevit, na sobě i na jiných, což se možná ještě časem stane, ale já chci jít jen dál, né nazpátek a pokud možno, co nejvíš v tomto životě, jak to jen půjde.. Snad už to ani není o chci, ale jen prosté musím, jinak asi nebudu mít klid.. Děkuji, Lýdie
z IP 77.48.106.*** | 17.4.2012 18:16
fgh
z IP 85.71.162.*** | 18.4.2012 22:20
Dobrý den Lýdie, chyba je především ve Vašich představách. Jednak o představě Lásky, neboť mám pocit, že si neustále pletete Lásku a zamilovanost. A jednak o nárocích, ať už na sebe, nebo na své partery. No a také jednak o tom kdo je dál. Musím opět upozornit: Největší omyl lidstva a jednotlivců je ten, že si někdo myslí, že je dál, než druhý ! Omyl! Nikdo není dál. Všichni jsou na tom stejně. A jeli někdo dál, pak jen v tom smyslu, že se člověk člověku vzdaluje - mizí city, sdílení, soudnost, tolerance, Láska. Tyto atributy totiž nemohou sdílet stejnou energrtickou rovinu na představách, že jsem dál a chci jít dál. Víte ona ta pravá láska je právě to, že se člověk pro člověka obětuje a zůstává stát na své cestě, nebo stesce na stejném místě třeba několik desítek let. A je to stejné obětuje-li svou Lásku partnerovi, nebo svým dětem. Dokud nepochopíte tento základní princip a nepřizpůsobíte tomu svůj vlastní život a své představy, pak nemůžete čekat, že se u Vás něco změní. Nezmění se ani Váš osobní život, ani Vaše vztahy k druhým. A to ani k partnerům. Přesněji řečeno, nemůžete potkat partnera na celý život a prožít lásku, neboť si ho (ji) vzhledem ke svým vlastním osobním prioritám nezasloužíte. Popřemýšlejte o svém životě a pohledu na druhé a uvidíte, že se vše změní. Vše je na Vás a vše máte ve svých rukou. Díky čaroděj
z IP 77.48.106.*** | 19.4.2012 03:09
Dobrý večer! Děkuji za odpověď. Tak já bych řekla, že láska a zamilovanost se v pozdější fázi vztahu, tak nějak prolínají, alespoň jsem to tak cítila.. Je to tedy ještě jinak? Slyšela  jsem leccos, ale chtěla bych vědět Váš názor. Snad jsem teď na prahu zamilovanosti a věřím, že to dobře dopadne. Říkám si, je to až zvláštní, ale i přes všechny špatné hypotézy, cítím se po dlouhé době opravdu dobře a mám chuť realizovat odkládané plány.

Ještě slyšela jsem, že ve vztahu se nachází, vždy jeden člověk s duší vyspělejší, prý je to tak, aby toho druhého vedl, není to tedy pravda? Je zvláštní, že u některých párů ve svém blízkém okolí ten pocit mám a rozhodně to nejsou krátkodobé vztahy. Jinak, co si myslíte, že by měl všechno člověk obětovat pro lásku k druhému, jsou nějaké hranice, co by si měl zachovat? Můj bratr obětoval celou naši rodinu, kvůli ženě, která mu sdělila, že si ho nevezme, protože pro ni prý není perspektivní. Má tohle vůbec pro někoho smysl? O naší lásce k němu není pochyb, ať se choval jakkoliv.. Děkuji Lýdie
z IP 85.71.162.*** | 19.4.2012 18:51
Dobrý den, je pár jedinců, kteří mají to štěstí, že ve svém životě potkají svůj kosmický polaritární protěšek. To je skutečně pravá Láska a zamilovanost po celý život. Takových jedinců je však jen pár desítek na celé naší planetě. Dalo by se říci, že to tedy cítíte a chápete dobře, bohužel je však nereálné takového stavu dosáhnout.
  Ano, v každém vztahu je jedna duše vyspělejší a vede toho druhého. Proto je třeba se pro něj obětovat. Nicméně se týká duše a nikoli mysli. Takže mnoho jedinců se domnívá, nebo-li myslí, že je vyspělejší, ale není tomu tak, neboť to je jen jeho ego, panovačnost a namyšlenost. Zkrátka si to jen myslí a nebo si to vymyslí.
Pakliže Váš bratr obětoval celou rodinu kvůli jedné ženě, pak je nejprve třeba zjistit, zda to tak chápe, vnímá a cítí, i on. I v takových případech je to však někdy nutné pro vyrovnání karmy rodiny. Takže Váš bratr nic neudělal špatně.Jen to tak vypadá. Hranice v obětování nejsou. Nebo-li každý má takové, jaké si připustí. díky čaroděj
z IP 82.99.152.*** | 23.4.2012 12:54
Ahoj, strejdo.
Podávám přihlášku na casting do soutěže Česko Slovensko má talent.
Myslíš, že mám šanci uspět?
Předem Ti děkuji za odpověď.
Wendy.
z IP 85.71.162.*** | 23.4.2012 16:11
Ahoj Wendy, pokud "přežiješ" samotný náročný casting, pak scela určitě. Dle mého se dostaneš mezi 30nejlepších soutěžících. díky čaroděj
z IP 88.100.138.*** | 23.4.2012 21:30
Dobrý večer čaroději,
předem bych se rád omluvil lidem, kteří mě budou mít za blázna, ale já skutečně blázen "nejsem"!Ze včerejška na dnešek jsem měl tak živý sen, že jsem se probudil s tlukotem srdce a obavou, co se děje kolem mne. Měl jsem dokonce i strach znovu usnout. Byl jsem s rodiči na velikém kopci, všude byl sníh. Bylo tam i pár známých, ale ty odešli. Setmělo se a objevil se veliký měsíc. Z ničeho nic tou temnotou táhli velká hejna různých ptáků,hlavně hodně různobarevných pávů, poté jakési "baby", okřídlení ďáblové,kosmické lodě. Vše jedním směrem a druh po druhu. Sníh zmizel a všude bylo plno zeleně. Obrovské rozkvetlé květiny, stromy a vše živé se taktéž posouvalo stejným směrem. Pa se vše kolem ponořilo do žlutočervené, místy šedé, písčité, horké a spalující barvy. Hledali jsme cestu domů, ale nic nebylo. Jen pár lidí bloudících stejně jako my. Bylo to tak živé, že na to doposud nemohu zapomenout. Kolik myslíte, čaroději, že bylo na hodinách, když jsem se úlekem probudil? 4:44. Já vím, nechám se dobrovolně hospitalizovat. Je na to nějaké vysvětlení?
z IP 85.71.162.*** | 23.4.2012 22:29
Dobrý den Petře, no spíše by jste mne uklidnil, kdyby jste napsal, že jste blázen. On totiž každý blázen tvrdí, že blázen není. A naopak, ten jež o sobě v klidu prohlásí, že je blázen, pak jím scela jistě není.
  Nicméně Váš sen pouze prozrazuje Vaši myšlenkovou fantasii( nebo fantasmagorii) , kterou jste získal násilnými informacemi. Je už jedno jestli z knih, internetu, či od nějakých "osvícenců". No a Váš mozek nedělá nic jiného, než že se snaží veškeré dodané informace zpracovat a vstřebat aby mohl poté předávat čistou a prázdou energii Vaší duši a tím Vám pomohl nalézt Vaši cestu.
Víte ono vše se odehrává pouze uvnitř bytosti. Nic není vně. Vně jsou jen vnější vjemy, vnější informace, vnější hmotný svět, vnější zavádějící cesty. Vše, co se odehrává vně a také vše co vnímáme z vnějška, a také vše co dáváme do vnějška, je však KLAM A FALEŠ A ILUZE!!! Dejte sám sobě šanci být v klidu, míru a lásce. Naleznete pak tu jedinou pravou svobodu i cestu, která není nikde mimo Vás, ale právě ve Vás. Tak, jako u každého od prvopočátku věků. díky čaroděj
z IP 81.201.48.*** | 25.4.2012 09:02
Zdravíčko čaroději, myslíte, že byste mi mohl říci na jaké otázky(za chvíly budu maturovat) se mám zaměřit v českém jazyce,angličtině a zdravovědě? Předem moc děkuji za odpověd,myslím,že Vás s různými dotazy budu otravovat častěji :) Hezký den
z IP 83.208.51.*** | 25.4.2012 10:45
Dobrý den Čaroději, asi tak před dvěma měsíci jsem sem psala, jak je můj vztah s šéfem špatný, hlavně kvůli tomu, že nám to nevyšlo po milostné stránce...Musím si dát pauzu v práci, protože s ním nedokážu jen tak kamarádit. Je to práce, kde pracuji na živnosťák a jsem tam zaregistrovaná, takže pauza by nevadila. Asi se teď budu věnovat o té pauze dokončení studia na vysoké škole.Ubližuje mi to,když ho vidím s jinou. Máte možnost zjistit, jak mě on bere? Jestli ke mně stále něco cítí, ale jen se mnou nedokáže být, nebo jestli mě má rád aspoň jako člověka a kamarádku a nebo jestli už mě nesnáší a bere mě pouze jako zaměstnance a kolegyni. Nic si nechce vyříkat. Přijde mi někdy, že mu to je jedno. A nebo má až moc velkou hrdost, že to nedokáže. Jde zjistit, jak to opravdu je? Děkuji Ivča
z IP 85.71.162.*** | 25.4.2012 17:50
Dobrý den Aneto, český jazyk - 1, 8, 12, - angličtina - 4, 15, 21, zdravověda - 12, 16, 19, - díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 25.4.2012 17:56
Dobrý den paní Ivano, víte muži jsou většinou takový srabi, že způsobenými problémy se nechtějí zabývat a nechtějí je řešit v domění, že je to buďto vyřešeno, nebo v domění, že to někdo vyřeší za ně. Máte pravdu, že je mu všechno jedno, ale to jenom z toho důvodu, že to nechce řešit. Necítí k Vám momentálně bohužel nic. Dalo by se říci, že by Vás nejraději jen vydíral a nebo by chtěl aby jste zmizela. díky čaroděj
z IP 83.208.51.*** | 25.4.2012 18:06
Děkuju za odpověď...Jak myslíte vydíral???To nechápu... Takže mě podle všeho nesnáší??? Nevim, jak to dát zase dopořádku, aspoň abychom byli schopní spolu pracovat a být zase za dobře. Moc mi to mrzí, co se stalo.Přijde mi, že mě jen využil na sex. Ale nevim, možná že se to vše pokazilo kvůli těm sporům a až teď mě nemá rád.Takže už má v hlavě jinou? Nebo radši žádnou...?
z IP 89.24.140.*** | 25.4.2012 18:30
Dobrý den milý čaroději.Mohl by jste mi prosím i na dálku říct v jaké harmonii jsou mé čakry?Snažíme se odstranovat to co si myslíme že děláme špatně..Pravda-někdy to jde hůř,protože zbavit se nějakého pocitu,třeba některého ze strachů není tak snadné i když by mělo být.Taky jsem posledních pár dní unavená,může to být tím,že téměř každý den mi lidé povídají svoje bolesti a trápení?Nemůžu jim pomoct víc nežli tím že  je vyslechnu.Tedy většinou.Děkuji Alena
z IP 85.71.162.*** | 25.4.2012 20:38
Dobrý den Ivano, do hlavy si dává absolutně cokoli, jen aby nemusel řešit Vás. Nikdy Vás opravdově nemiloval a prostě už nikdy to nebude to, co to bylo. Ani partnersky ani pracovně. A to především pro jeho neschopnost s čímkoli pohnout. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 25.4.2012 20:49
Dobrý den paní Aleno, jste-li vrbou pro lidičky, pak by Vás to mělo spíše posilovat a nikoli vysilovat. Čakry nemá po celý den v pořádku nikdo na světě, krom pár mnichů a osvícenců. Čakry jest pohyblivá energie reagující na jakékoli emoce. Tak jsou čakry a pochopitelně i s nimi spojená aura neustále měnící se spektrum energií a barev. Ani jedinou vteřinu nezůstávají stejné a to je dobře. Kdyby se někomu podařilo pozastavit své čakry a auru, pak by z něj byla vlastně mrtvolka bez života a energie. Totéž platí, snažíli se někdo mermomocí a vlastní vůlí si své energie hlídat, aby se mu nerozházeli.Je z něj chodící robot, nebo chodící mrtvola.
  Ano, mnoho lidí se snaží odstraňovat to, co si myslí, že dělá špatně. A vydíte ve společnosti nějaké výsledky? Já tedy ne. A z toho vyplívá, že zřejmě nevědomky odstraňujeme to, co si máme ponechat a necháváme si právě to, co máme odstranit. Nezbývá, než si počkat, až bude lidstvo moudřejší a předvídavější. díky čaroděj
z IP 93.99.59.*** | 26.4.2012 06:44
Dobré ráno,pak je tedy moudřejší nezabývat se tím příliš.To je asi i dobře,občas jsem si myslela že něco stejně nezměním...Děkuji Alena
z IP 77.104.213.*** | 26.4.2012 08:03
Dobrý den čaroději,už jednou jsem se ptala na problém s bydlením, který mám.přestěhovala jsem se s manželem z bytovky do domku, který je manželovo nevlastní sestry. Sice si to můžeme zrekonstruovat ale nikdy nebude náš. Možná si už vzpomínáte...A další nabídka je jít bydlet k jeho otci(rodiče jsou rozvedení), kde si můžeme předělat podkroví.Tento domek bude jednou manžela. Vůbec nevím co mám dělat. Bojím se, abych neudělala životní chybu.Všechno má své pro i proti.Nechci, aby pak nastaly nějaké problémy,protože jsem s manželem moc šťastní. Jak to vidíte vy? Vidíte moji budoucnost? (nar.14.11.1966 znamení štír). Děkuji moc.
z IP 194.11.254.*** | 26.4.2012 15:00
dobrý den pane čaroději,
nevíte prosím čím to je, že v noci slyším takový jakoby cvrkot?myslela jsem si, že jsou to cvrčci venku, ale partner prý nic neslyší, jen ticho. Nijak mi to nevadí, když nechci, nevšímám si toho a ani o tom nevím, ale když se zaměřím, slyším to pořád, i pod peřinou a jen mě zajímá, co to je a jestli to není příznak nějaké nemoci. V podstatě nevím, co je ticho. zajímavé ale je, že ve dne to není slyšet.
děkuji předem za odpověď. mějte se krásně.

ps. Ahoj petře, jak jsi psal s těma hodinama, tak jsem to taky mívala,  ale jen 22:22, když jsme bydleli v bytě ve městě a měli digitální hodiny vedle tv, nejdřív mě na to upozornil partner, a pak jsem to začala taky vídat, ale neřešila jsem to vůbec, spíš jsme si říkali, že to znamená štěstí. pak jsme se přestěhovali, hodiny šly stranou a už jsem na to skoro zapomněla. je fakt, že když chci tak to vídám, ale když na to vůbec nemyslím, tak to nevídám. Mám takový pocit, že na co myslíme, to přitahujeme :-) A tvůj sen mi připomíná scénu z jednoho filmu - hororu - pavučina snů (dream catcher), jak tam utíkají ty zvířata, strašně děsivá a působivá scénka. Já jsem se jednou pořádně zcvokla a v tom zcvoknutí tohle všechno bylo, hodiny a pavučina snů a spousta dalších věcí. skončila jsem v blázinci, byla jsem asi měsíc úplně mimo, ve snech. tak bacha na to, jak psal čaroděj.
díky verka.
z IP 85.71.214.*** | 26.4.2012 16:12
Dobrý den,čaroději,
Dnes dorazil čajík-děkuji moc!
Děkuji Vám a Vaší ženě, za to co děláte pro lidi.
Přeji Hodně Síly a Lásky!
Oli.
z IP 85.71.162.*** | 26.4.2012 23:01
Dobrý den Martino, můj názor je pořád stejný. Je třeba si nejprve ujasnit smlouvou a převodem na katastru vlastnicví alespoň částečné, tedy třeba 1/2. Potom můžete v klidu investovat do svého.
Co se týče Vaší budoucnosti, pak ti máte tak jako každý ve svých rukou. Budoucnost je dána našimi činy z minulosti a přítomnosti. Dle toho se dá určit budoucnost. Tedy udělala-li jste v minulosti to a to a nyní děláte to a to a nebo nic, pak je scelá jasné že se Vám přihodí to a to. Jsou to jasně dané vesmírné zákony. Věštit budoucnost umí opravdu jen pár vyvolených, které u nás v ČR nejsou. Taková všeobecná budoucnost se spíše zabývá záležitosmi, které by jste měla, či neměla vykonat. Jak ale sama dobře víte, taková věštba budoucnosti je pro člověka scela zbytečnou, neb si stejně udělá co chce a ne to, co mu je raděno. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 26.4.2012 23:11
Dobrý den Věrko, pokud máte pochybnosti o svém zdraví, pak mi pošlete na e-mail jakoukoli fotku. Já Vás proměřím. Jinak je slyšet spousty zvuků a šumů a to hlavně v noci, neboť přes den jsou přehlceny jinými denními zvuky. Můžete slyšet třeba různé frekvence ať už umělé(telefonní a radiové signály, satelity, jaderné elektrárny, elekriku vysokého ale i nízkého napětí, nebo přírodní jako nářek Země, pláč stromů, pohym zemského povrchu i podzemních desek apod. Jak dobře píšete Petrovi, tak bych se toho moc nevšímal.
Ano může to být i zdravotní důvod a to především dutiny, kdy může být následkem zánětu, nebo zvětšených nosních mandlí, utlačována eustachova trubice a pak vzniká různý šum, pískot nebo hučení. To bych ale případně zjistil z Vašeho fota. děkuji čaroděj
z IP 194.11.254.*** | 27.4.2012 16:24
Dobrý den pane čaroději, byla jsem letos u vás a všechno jste mi už asi řekl –i ty dutiny a hlavu. Takže nebude asi nutné fotku zasílat, viďte?
Jak jste napsal "eustachova trubice" tak jsem se podívala na internet a našla jsem nemoc tinnitus = ušní šelest - dokonce existuje spolek šelestářů (na www.gong.cz). Podle popisů to docela souhlasí. Zkusím něco, co jsem se o tom dočetla a uvidím. Ale nezbývá než uznat, že nezdravý životní styl se na těle podepisuje. A sama vím nejlíp, co dělám špatně a nechci to tady popisovat. Bylo by určitě zajímavější myslet si, že slyším reálné zvuky, které jiní neslyší, ale jde to opravdu zevnitř hlavy a spíš to bude ten zdravotní problém.
Děkuji Vám a mějte se krásně. v.
z IP 89.24.140.*** | 1.5.2012 13:27
Dobrý den čaroději. Na krku se mi udělala vyrážka, je červeně zbarvená, bez pupínků a svědí. Lékařka mi doporučila nechodit na slunce, dala mi prášky a já bych se vás ráda zeptala zdali byste mi mohl říct čím je to způsobené a jestli by nebyla účinější mast od vás. Děkuji Jana.
z IP 85.71.162.*** | 1.5.2012 22:23
Dobrý den Jano, můžete-li přijít někdy v otevírací době do Léčivýho domku, pak se na to podíváme a uvidíme. Nemůžete-li, pak mi zašlete na e-mail jakoukoli Vaši fotografii a já Vás proměřím.Řekl bych, že naše masti si s různými kožními chorobami poradí hravě.Možná by to chtělo i byl. čaj. díky čaroděj
z IP 90.182.33.*** | 2.5.2012 15:14
Dobrý den,
čaroději,je m jasné,že je teď období čištění duší, ale já mám pocit,že nejsem na zemi,nevim kde jsem,nechápu proč jsem se přestěhovala,nevim co tam dělám,majitelé mi připadají jiní než jsem byly ze začátku..vůbec nevim co se to děje..prostě nic nechápu..řekněte, co je to?
Děkuji Vám moc...
z IP 85.71.162.*** | 2.5.2012 21:16
DOBRÝ DEN IVETO, TAK JAKO U MNOHÝCH SE JEDNÁ O ZMĚNY UVNITŘ NÁS. V TÉTO VAŠÍ FÁZI JE TO VLASTNĚ NORMÁLNÍ STAV, ŽE NIC NECHÁPETE A VŠE VÁM PŘIPADÁ JINÉ A DIVNÉ. ONO ANI V TÉTO PRAPODIVNÉ DOBĚ NEJDE NIC CHÁPAT. JE SPÍŠE NUTNÉ BRÁT ŽIVOT TAK, ŽE JSME SE NARODILI DO POMATENÉHO HMOTNÉHO SVĚTA, DO POMATENÝCH HMOTNÝCH TĚL S POMATENÝM VĚDOMÍM. A JE NA NÁS, JESTLI SE ROZHODNEME ZMĚNIT NÁŠ SVĚT, NAŠE TĚLO, I NAŠE VĚDOMÍ. DÍKY ČARODĚJ
z IP 88.100.138.*** | 2.5.2012 22:03
Zdravím Věrko,
nechci zde nějak spamovat, ale mé osudové číslo je 4:44. V pondělí jedu ráno na ryby, říkám si v pět musím mít nahozeno. Přepínám na palubním počítači teplotu na čas a tam 4:44. Asi moc přemýšlím. Budu toho muset nejspíše nechat.
Omlouvám se ještě jednou čaroději za spamování na jeho stránkách. Přeji mnoho štěstí a zdraví všem lidem. Petr
z IP 194.11.254.*** | 3.5.2012 16:02
Ahoj Petře, v tolik hodin já teda většinou spím. Ale proč osudové? A stejně ty dvojky se mi zdají trochu lepší, protože je to plné obsazení cifer (4 čísla na displeji). Já taky moc přemýšlím, a toto je trochu zvláštní, ale jak psal čaroděj, zvláštní je sám život, třeba jak je možný, že z malinkatýho semínka vyroste tak obrovský strom? Celý život je nějaká taková magie, a tak si to tady užívám, se vším všudy, a chtěla bych žít věčně, miliony životů, narozdíl od buddhistů, kteří se nechtějí už víckrát narodit (jestli tomu teda dobře rozumim). Mě taky bylo doporučeno, abych moc nepřemýšlela, ale moc mi to nejde, tak se snažím myslet na něco užitečnějšího. Jinak ještě k těm snům, tak jsem si všimla, že mě některé sny dopředu jakoby varují před nějakým zdravotním problémem nebo  krizí. Tak taky přeji štěstí a zdraví, i čarodějovi a snad se na nás nebude zlobit, že si tady u něj dopisujeme.
Děkuji, věra.
z IP 85.71.162.*** | 3.5.2012 16:23
2+2 jsou 4 , a 4 - 2 jsou 2, a 2X2 jsou 4 a 4:2 jsou 2. Nechtěli by jste se Vy dva spojit? Číselná spojení jsou dokonalá. díky čaroděj
z IP 194.11.254.*** | 3.5.2012 16:47
teda pane čaroději, vy jste asi taky pěkné číslo :-)
Já už jsem šťastně vdaná, tak si to nechci pokazit. Ale kdybych nebyla, tak bych se možná spojila.
děkuji, verka.
z IP 93.99.59.*** | 3.5.2012 19:11
Zdravím čaroději, svoji fotku jsem vám poslala na mejl. Jana
z IP 77.104.213.*** | 3.5.2012 19:25
Dobrý den, chtěla bych se zeptat za 14 dní mám písemné zkoušky ze stavebních materiálu a mám 30 otázek a šíleně se toho bojím.. nevíte náhodou co bych si mohla vytahnout a zdali to zvládnu,??? děkuji
z IP 85.71.162.*** | 3.5.2012 21:10
Dobrý den paní Věro, to byla taková menší zkouška nakolik jste pochyceni čísly, vjemy a ovlivňováním. Jak vidno o Vás mít strach nemusím neboť máte svůj pevný názor a to je dobře. Pochopitelně je dobře, že jste šťastně vdaná a manželství Vám ani v nejmenším rozvracet nechci. Mějte se fajn. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 3.5.2012 21:13
Dobrý den slečno 7, sedmičku si zajisté nevytáhnete, zato by jste mohla natrefit na 6, 15, a hlavně 22. Na té 22 by jste mohla narazit, takže určité problémky nastanou, ale nakonec to dobře dopadne. Ještě se na podívejte a pak ...děj se vůle Boží. Držím palce. díky čaroděj
z IP 194.11.254.*** | 4.5.2012 18:00
dobrý den pane čaroději, to jsem ráda, že jsem zkouškou prošla dobře, já jsem psala petrovi, protože jsem chtěla jen trochu pomoci. Tak se taky mějte fajn, a děkuji, věra.
z IP 77.104.213.*** | 4.5.2012 18:33
Dobrý den ta odpověd na 7ku byla na mě?? :) ted sem trošku zmatená děkuji:)
z IP 85.71.162.*** | 4.5.2012 22:08
Dobrý den Zuzko, oni mi tady Věrka s Petrem čarují s čísly a mě se do odpovědi Vám vloudila 7 namísto čaroděj. Pak jsem odepisoval Vám, a podíval jsem se na předešlé jméno a vidím 7. Tak jsem napsal dobrý den slečno 7. Ano odpověď je Vám a omlouvám se. Nicméně číslo sedm není Vaše číslo, i když ho máte možná v oblibě. díky čaroděj
z IP 77.104.213.*** | 5.5.2012 17:03
Dobrý den, v pořádku takže jestli to dobře chápu 6,15 a 22 mám šanci i vytáhnout u maturity. Děkuji
z IP 77.104.213.*** | 5.5.2012 17:24
Mohla bych se ještě zeptat na otazky z češtiny a z pozemního stavitelství děkuji :)
z IP 85.71.162.*** | 5.5.2012 18:00
Dobrý den Zuzko, čeština 3, 12, 24, pozemní stavitelství 8, 12, 19, díky čaroděj
z IP 93.99.59.*** | 6.5.2012 16:17
Zdravím čaroději. Psala jsem vám o slečně s kterou chci přátelit. Už jsme spolu byli párkrát venku a vyvíjelo se to dobře.. Já mám ale velký strach z toho že mezi námi něco pokazím.. Hlavně se bojím zklamání, protože jsem si uvědomila že do tohoto přátelství vkládám až moc velké naděje a strašně by mě bolelo, kdyby nám to spolu nevyšlo.. Dnes jsem jí psala, zda by šla ven a zatím neodepsala, a mě, ač vím že k tomu má nějaký logický důvod, to strašně mrzí.. Já jsem se prostě na ni asi moc zafixovala.. Vím že se mnou přátelit asi chce, jinak už by mi dala najevo že ne.. Asi toho chci moc najednou, ale tím že jsem neměla takovou kamarádku si říkám jak by bylo skvělé kdybychom u sebe spali, fotili se spolu a dělali všechny ty věci co spolu kamarádky obvykle dělají.. Vím že o tom přátelství není ale také to k tomu patří.. Prosím poraďte mi jak mám postupovat, já na ni nechci moc tlačit, ale také ji nechci ztratit, moc mi na tom záleží.. Poradíte mi co dělat prosím? Předem velice děkuji Jana.
z IP 93.99.59.*** | 6.5.2012 16:39
A jinak bych vás ráda poprosila o odpověď o příčině mé vyrážky. Svoji fotku jsem vám posílala dne 2. 5. z emailu jajaskn@seznam.cz Děkuji.
z IP 85.71.162.*** | 6.5.2012 17:11
Dobrý den Jano, nemějte obav a chovejte se přirozeně a nenásilně. Vše bude v pohodě. Jinak  pravá  příčina Vaší vyrážky je pravděpodobně právě z Vašeho neopodstatněného strachu a zbytečných obav. Prosím o zaslání fota znovu, nic mi bohužel nepřišlo. Zašlete raději na: lecivy.domek@wo.cz      díky čaroděj
z IP 93.99.59.*** | 6.5.2012 17:20
Já se také snažím přesvědčit o tom, že to bude v pohodě, ale moc mi to nejde.. Bojím se že něco pokazím.. Mám z toho strach..
z IP 90.176.67.*** | 7.5.2012 11:50
Dobrý den, pane čaroději,dostala jsem na Vás kontakt od paní, které jste pomohl, vlastně celé její rodině. Můj manžel má již 25 let psoriázu, docela dobře jsme to zvládali, stačilo jen mýdlo A-sun s ichtamolem 7% a jednou za rok 14 dní moře( na to ale bohužel teď není), kolem vánoc se to o moc zhoršilo.Nejdříve se ložiska zvětšovala, pak jakoby se osypal po celém těle, kůže na rukou mu ztvrdla, začala praskat i když se neustále mazal( krémy, sádlem,dětským olejem i olivovým,...). To se nám po 2,5 měsících povedlo celkem zhojit, ale teď se to přestěhovalo na chodidla a po celém těle má ložiska které se loupou. To by zvládl, ale strašně ho to svědí, hlavně v noci. Je mi ho hrozně líto, vidím žě tím trpí i po psychické stránce. Byl u kožní lékařky Táborské a ta mu při první návštěvě řekla že to vypadá na alergii a při druhé " ONO TO OPRAVDU VYPADÁ NA LUPÉNKU" co si máme o ní myslet?! Ještě musím dodat, že obvodní lékařka manželovi již několik let předepisuje mast Diprosone a ta prý obsahuje kortikoidy, používal ji tak 2x do roka. Prosím poraďte. Chtěla bych Vás tímto požádat zda by byli možné se u Vás objednat na konzultaci. S pozdravem a přáním krásného dne Jarka
z IP 194.11.254.*** | 7.5.2012 16:15
Ahoj Petře, tak jsem doma ještě trochu přemýšlela o těch hodinách jak jsme si tu psali a napadlo mě, že ani já  ani ty jsme nezmínili údaj 11:11. No a dnes jsem přišla do práce a pak když se blížil oběd kouknu na pc vpravo dole a vidím 11:11. To je dobrý viď? Pak jsem něco hledala a našla tento hezký document. Tak jestli tě to ještě zajímá, doporučuji podívat se na něj, je tam spousta dobrých rad, jak přemýšlet (o bohu) a jak žít (žít pro druhé a milovat druhé):
SARVAMANGALAM - dokument o indických svatých mužích :  www.youtube.com/watch?v=gjPArsi0TI4&feature=related

Ukázka z filmu:
Vše je božská hra a my jsme zde abychom hráli toto svaté drama. Jestliže svůj život zasvětíte bohu, pak to drama zahrajete dobře. Jestliže svůj života zasvětíte jen sami sobě, svým dětem, svým smyslovým a jiným touhám, pak se život stane zmatkem. Tedy hlavní věc je uskutečnění boha, sebeuskutečnění, a pak získáte čas a peníze a úsilí ke službě lidstvu, a to je nejlepší využití života. Ti kdo se hluboce zabývají podstatou věcí zcela jasně vidí že velký plán je propracovaný a otevřený všem. Jeho podstatou je že vše se postupně vyvíjí ke konečné absolutní dokonalosti. Tento boží plán pro člověka a zemi lze nazvat i evolucí. Od menšího k většímu, od většího k ještě většímu, až k absolutní božské dokonalosti. To je konečný účel, který má bůh na mysli.

Tak  se měj dobře, ahoj.
Ps. Pane čaroději promiňte prosím, že tady zase píšu petrovi. Kdyby se vám na tom něco nezdálo, tak to prosím napište. Děkuji, věra.
z IP 85.71.162.*** | 7.5.2012 21:35
Dobrý den paní Jarko, do Léčivého domku není třeba se objednávat. Ať manžel přijde kdykoli v otevírací době, Namíchám byliny a mám i mast i mýdla na jeho problém.díky čaroděj
z IP 93.99.59.*** | 8.5.2012 16:44
Měl jste pravdu čaroději, vše je v pořádku. Asi mám jen sklon panikařit.. Omlouvám se, že jsem pochybovala. Děkuji Jana
z IP 178.77.234.*** | 8.5.2012 18:09
Ahoj čaroději, moje přítelkyně je kartářka,řekla mi že odemne odchází, máme spolu dvouletého synka, je ještě nějaká naděje tento stav změnit.
z IP 85.71.162.*** | 8.5.2012 21:37
Dobrý den Vláďo, obávám se, že jakmile si vezme kartářka něco do hlavy, tak toho využije. Chci tím říci, že už rozchod plánuje delší dobu a tím, že ulítla na karty, jako mnoho ostatních, si to jen uspíšila a potvrdila. Bohužel je mnoho duší, kteří pod falešnou rouškou pomoci druhým, opouští vlastní rodinu, neboť je jim milejší moc a ovládání ostatních, než vlastní rodina. Měl by jste se domluvit alespoň na výchově Vašeho syna, neboť Vaší partnerce bude bohužel jen překážet.
Aby jste spolu zůstaly, pak by si musela Vaše přítelkyně uvědomit, že největší pomocí je vychovat dítě a udržet si rodinu. Což zřejmě v jejím případě nehrozí, neboť se považuje za něco víc, než ostatní, což je vstup do temnoty. Mějte se krásně a hlavu vzhůru. Přeji Vám zdravý selský rozum, aby jste také nepropadl mnohým duchovním "zachráncům", na kteréžto si mnozí jen hrají a v nevědomosti se řítí do vlastní pasti démonských kruhových energií ze kterých se pak jen stěží dostávají. díky čaroděj
z IP 77.104.213.*** | 10.5.2012 08:13
Dobrý den, již přes rok prodávám chalupu a když konečně mám zájemce, tak mu žádná banka nepůjčí, protože před lety svému kamarádovi ručil na půjčku 750.000,- a ten přestal platit. Tomu tedy říkám opravdu smůla. Myslíte, že se mi ji podaří v nejbližší době prodat? Moc bych teď potřebovala peníze na rekonstrukci.
A to je i moje druhá otázka - máme se pustit do celkové rekonstrukce, nebo si to jen tak naoko přispůsobit. Je mi 45 a přála bych si mít již něco svého a moderního. Jsem náročná? Ale nevím jak to zvládneme finančně. Máme nějakou rezervu ale nevím, zda to bude stačit. A nebo to nechat a jet raději s manželem na dovolenou, protože jsme nikde spolu nebyli již 6let? Děkuji moc. M.
z IP 85.71.162.*** | 10.5.2012 22:32
Dobrý den paní Martino, jestliže zvažujete rekonsrukci nebo dovolenou, pak raději jeďte na dovolenou. Počítáte-li totiž se stejnou finanční částkou jak na dovolenou, tak na rekonsrukci, pak Vám tato částka na rekonstrukci stačit nebude. Doporučuji oslovit nějakého finančního poradce. Jsou jich mraky a většinou pracují zdarma. Náročná můžete být úměrně svým příjmům a úsporám. Zajisté by ale bylo vhodné řešit vlastní bydlení, neboť to je to nejdůležitější co v životě potřebujeme.
Ještě se trošku vrátím k věštění budoucnosti ať už z karet či z čehokoli jiného. S věštiteli a léčiteli je to naprosto stejné jako s řidiči. Tedy je milardy řidičů, kteří vlastní řidičský průkaz a tvrdí, že jsou řidiči. Pak je pár milionů tošku lepších řidičů. Pár set tisíc dobrých řidičů. Pár desítek tisíc velmi dobrých řidičů. Pár desítek nejlepších řidičů. No a necelých 10 skutečných machrů-profíků , které nikdo z nás ani nezná. Převeďte si slova řidič na slova léčitel, či kartářka, nebo věštec, čarodějka, čaroděj, šaman jogín, bojový mistr, duchovní učitel apod. Je to pořád stejné. Těch pár lidí, kteří to skutečně ovládají to nikomu nenutí, nejsou v médiích ani nevyhledávají popularitu. Tak že je vlastně nikdo nezná. Mějte nejenom Vy, ale všichni na paměti, že nejlépe si může poradit s čímkoli každý sám se sebou. Nikdo jiný totiž nezná sám sebe lépe, nežli on sám.Stačí odhodit lež a faleš, přetvářku a nesmyslné představy a potřeby a samo světlo v nás samých nás povede správným směrem. Přeji každému, ať se mu to podaří. díky čaroděj
z IP 77.104.213.*** | 11.5.2012 07:41
Dobrý de, děkuji za odpověď. Chci jen říci, že částka,kterou máme na rekonstrukci je vyšší čtyřnásobně, než by nás stála dovolená. Ale pokud bychom se do rekonstrukce pustili, peníze,které bychom vydali za dovolenou by nám chyběla. Proto se rozhoduji,zda jet i kdybychom se pro rekonstrukci rozhodli. Díky moc.
z IP 85.71.162.*** | 11.5.2012 14:19
Dobrý den Martino, rozhodně je lepší si nejprve vyřešit bydlení. Dovolená počká.  díky čaroděj
z IP 83.240.15.*** | 12.5.2012 18:21
Dobrý den čaroději,nedávno jsem Vás žádala o radu ohledne jednoho muže, k němuž mne to neskutečně táhlo a stále táhne. Sblížili jsme se a já zjistila, že i on ke mne chová velké sympatie.Dokonce naznačoval myšlenku společného bydlení.Jeho chování ke mne mi ale "nesedělo",byť mi vyznával lásku,ale jeho city mi nepřišly upřímné nebo málo otevřené,nevím,jak bych to lépe popsala.Připadalo mi,jako kdyby přede mnou něco tajil,jako kdyby se mi bál zcela otevřít. Teď spolu už pár dní nekomunikujeme,aniž bysme slovem cokoli ukončili.Změní se to ještě někdy,vrátí se,ozve se mi? Zajímalo by mne,jestli mne má ještě rád? Proč je/byl takový "tajemný",je/byla v tom nějaká jiná žena? Děkuji
z IP 85.71.162.*** | 12.5.2012 20:58
Dobrý den Kláro, rozhodně se řiďte svými city a pocity. Na druhou stranu žádný muž neumí plně vyznat lásku ženě. Je to pro ně příliž ponižující. Neřekl bych, že jeho chování ovlivňuje jiná žena. Spíše to vypadá na nějaké jeho nevyřešené problémy. Možná dluhy, možná rodiče, možná dítě. Nedá se říci, zda Vás miluje, ale dá se říci, že Vás má rád. Spíše se ale bojí vážného vztahu. Pravděpodobně se sám jen tak neozve a tak to zůstane na Vás. Zavolejte mu a přímo se ho zeptejte, zda se můžete sejít a třeba se ho také zeptejte, zda ho něco netrápí a jestli mu nemůžete nějak pomoci. Dejte však pozor na půjčování peněz. díky čaroděj
z IP 83.240.15.*** | 14.5.2012 08:49
Čaroději,nejprve děkuji za odpověď. Já se mu ale bojím zavolat nebo ho jakymkoliv způsobem kontaktovat.Mám velký strach z odmítnutí a pokud by to tak dopadlo nesla bych to pak hodně špatně. V citech k němu bych řekla,že jsem o několik levelů výš než on,snad už to ani víc nejde.Doufala jsem,že se mi ozve on,že třeba přijde,zavolá,napíše. Bylo by možné to nějak zařídit z jeho strany? Děkuji
z IP 89.24.140.*** | 14.5.2012 13:29
Dobry den carodeji.Maturita se blizi,ucím se,ale mam z toho trochu strach,coz samozrejme nejsem jedina a je to normalni.I tak bych vas chtela poprosit zda by jste mi mohl napsat cisla otazek z cestiny a anglictiny,na ktere se mam zamerit vice.Dekuji a hezky den.
z IP 85.71.162.*** | 15.5.2012 21:29
Dobrý den Kristýno,  vypadá to na otázky č. 3, 8, 11 a 23 z českého jazyka a otázky 8, 17, 19, a 22 z angličtiny. díky čaroděj
z IP 178.77.234.*** | 15.5.2012 22:42
Ahoj čaroději,moc děkuji za odpovědˇ,cítím to úplně stejně je
pyšná na to,že si dokáže svým uměním každého získat a ve všem si poradit.Prý ví že už je v tomto životě naposledy a touží se transformovat do 5D.Chce se stát mistryní Šambaly a tím se zbavit všech karmických pout a zátěží.Mám ji stále rád i když
si právě myslí,že nejsem vhodný pro výchovu synka.Udělal jsem
svou nezralostí hodně chyb ale tedˇse snažím jinak myslet i
jednat a přál bych si ji nějakým způsobem pomoci uvědomit si
přesně to,že rodinné štěstí nalezne až se zbaví povrchnosti
a začne mít ráda své tělo a sama sebe a přestane si neustále něco dokazovat protože okolí ji vnímá jako milou a příjemnou
kamarádku ochotnou pomáhat.Věřím že duchovní růst je důležitý
hlavně v dnešní pohnuté době,záleží však na prioritách a jakou
míru pokory jsme ochotni dát aby se pomoc nezměnila v nemoc.
z IP 109.80.158.*** | 15.5.2012 22:47
Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu.Pracujijiž několikátým rokem na základní škole v Praze jako učitelkaPráce mě již dlouhodoběji nenaplňuje z mnoha důvodů,bohužel jsem dosud nenašla sílu ji sama od sebe změnit.Nicméně teď jsem se dostala do situace,že pro mě nebudou mít nejspíš příští rok práci a já jsem tedy nucena hledat něco jiného.Nicméně vůbec nevím,kde začít,s hledáním přes inzeráty nemám dobré zkušenosti,co jsem se ptala známých,nic nevědí.Nevím ani,co bych měla hledat a kde začít.Poradíte,jaký obor by pro mě byl vhodný a kde mám začít hledat?Vůbec si nevím rady a doma to dostávám od manžela dost "sežrat".Chtěla bych se nějak postavit na vlastní nohy,ale nevím jak.....pomůžete-?moc děkuji za odpověď
z IP 46.135.104.*** | www.cajkavadarka.cz | 16.5.2012 10:53
Dobrý den čaroději,
máme s manželem obchod se sypanými čaji a kávou. Váš web jsem našla při hledání informací o bylinkách a jsem za to velice vděčná. Ráda Vám popíšu své zdravotní problémy a budu čekat na Vaši odpověď, jestli mně můžete poradit, nasměrovat nebo pomoct. Bude-li potřeba, přijedeme osobně.
V 19-ti letech jsem začala dostávat epileptické záchvaty a už od začátku puberty jsem měla neustálé gynekologické problémy, které přešly v chronické a vlivem zánětů vaječníků a endometriózy mně lékaři stanovili diagnózu neplodnost. Srůsty na vejcovodch mi prý způsobily jejich úplnou neprůchodnost. S tímto jsem se ale nehodlám smířit, prostě vím, že to tak není.
Prošla jsem si kurzem Reiki, nějaké ty semináře a jiné hledání sebe sama, hromadné meditace Petra Chobota a zhruba rok a půl, dva roky jsem užívala bylinné výrobky firmy DIOCHI,které mně hodně pomohly, přesto ale pořád ještě něco chybí. Dopracovala jsme se k původu nemoci po fyzické stránce: v dětství jsem hodně trpěla záněty močového měchýře, který mám teď oslabený, dráha močového měchýře je napojená na vedlejší dráhu mozku, z toho pak ty epileptické záchvaty a gynekologické problémy. To ale řeší vše po stránce těla, ale co moje duše?
Jeden léčitel v Beskydech mně řekl, že mám hodně pochroumanou duši a mám ji léčit paprsky světla a Petr Chobot mně řekl, že nemám epilepsii, ale panickou poruchu. Za těch patnáct let jsem už vstřebala tolik informací a není jednoduché se od všeho oprostit a najít pravou podstatu.
S manželem velmi toužíme po dítěti už několik let, jsme oba trpěliví, ale 28.června mi bude 34 roků a biologické hodiny už se ozývají.
Rozhodla jsem se proto pro asistovanou reprodukci, které jsem se tolik bránila, prostě už jsem rezignovala na vše a dali jsme si s manželem termín, že v červenci navštívíme kliniku.
Můj vnitřní hlas mně říká ať to nedělám a možná se násilím umlčuji, abych dosáhla toho co chci.
Vím, že se musím rozhodnout sama, ale prosím prostřednictvím Vás o radu, jestli můžu pro sebe ještě něco udělat, nebo jestli mám jít s klidným svědomím na kliniku?
Děkuji moc za odpověď.
Darča.
z IP 93.99.59.*** | 16.5.2012 12:04
Dekuji vam moc za odpoved.Jen jsem se predtim spletla a napsala jsem z cestiny misto zdravovedy,jelikoz na cestinu jste mi odpovidal uz asi pred mesicem.Tak vas prosim naposledy o zdravovedu.dekuji mockrat..a jeste bych se vas chtela zeptat,co si myslite o andelskych kartach a zda se jim da verit.
z IP 89.176.20.*** | 16.5.2012 12:58
Dobrý den pane čaroději,

příští týden v pondělí budu dopoledne skládat ústní maturitní zkoušku ze 3 předmětů. A to: z pozemního stavitelství, kde je 30 maturitních okruhů, stavebních konstrukcí, kde je taktéž 30 maturitních okruhů a českého jazyka kde je 20 okruhů. Chtěla bych se zeptat zda-li to zvládnu a jestli náhodou nevíte u kterých okruhů je pravděpodobnost, že bych si je mohla vytáhnout?...

Děkuji za odpověď
z IP 85.71.162.*** | 16.5.2012 22:32
Dobrý den Vláďo, bohužel se to v naší české zemi a vůbec po celé Evropě "svatými" jen hemží. Žel, jak jsem psal již několikrát, jsou to nevědomé duše vedené temnotou a démony. Vaše partnerka není vyjímkou a spíše než do 5D, se příště zrodí do 10-13P. Snažte se dostat syna a jinak se takovýmto podobným poblouzněncům vyhýbejte obloukem. Jen pro zajímavost, transformace duší do 5D proběhne zhruba za 18000let. Po odtělení není ani 5D , ani žádné jiné D. Po odtělení jest 12základních duchovních atributů. Dejme tomu tedy pro ty "déčkaře" je to tedy 12D. A to má po opuštění fyzického těla a světa každá duše bez vyjímky.
Myslím, že své pertnerce již nepomůžete. Je až příliž vnořená do svých vlastních paranoických protikladů a připoutaná vlastními duchovními chtíči k bráně pekelné. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 16.5.2012 22:37
Dobrý den paní Paní, ač se dívám jak se dívám, pro Vás je vhodné zaměstnání v sociální oblasti a s dětmi. Nechcete-li již učit, pak se poohlédněte po místě v domovech pro seniory, v dětských domovech, nebo v nějakém dětském hlídacím centru. Máte-li dost odvahy, pak si na jakoukoli z výše uvedených aktivit můžete udělat živnost, či koncesi a skusit to soukromě. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 16.5.2012 22:46
Dobrý den paní Darko, nemáte-li nějakých překážek, pak by bylo vhodné kdyby jste mohla přijet za mnou v otevírací době do Léčivého domku v Žebráce. Je potřeba , abych Vás proměřil a namíchal Vám byl. čaj přímo na míru a to nejen na Vaše problémy, ale i na otěhotnění.
Vaše duchovní aktivity ponechávám stranou - je to Vaše věc a Váš život- ale už jen to málo, co popisujete Vám muselo řádně zamíchat s Vašemi emocemi a vnitřními energiemi. Jinak epilepticé záchvaty a nebo jím podobně vnímané nemoci, jsou způsobené sníženou funkcí podvězku mozkového- tedy hypofýzi. Nejrozumější na to by byl byl. čaj a nějaké cvičení. Ať už Vojtova metoda, cvičení paní Mojžíšové, nebo krya-joga.díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 16.5.2012 22:48
Dobrý den Kristýno, zdravověda - 8,15, 25,díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 16.5.2012 22:51
Dobrý den Lucie, pozemní stavitelství - 3, 9, 11, stavební konstrukce 14, 22, 28, český jazyk - 3, 12, 19. díky čaroděj
z IP 46.135.232.*** | 16.5.2012 23:04
Dobrý večer čaroději,
děkuji velmi za odpověď. Rádi přijedeme i s manželem a poznáme Vás osobně. Vidím to na příští týden v úterý, pokud se zadaří.
Do té doby zalovím ve svých knihách a najdu znovu knihu paní Ludmily Mojžíšové. Toto cvičení jsem na sobě prováděla celkem disciplinovaně zhruba půl roku, už je to déle, ale protože v knize se píše, že pokud se nedostaví výsledek do čtyř měsíců, už je téměř dáno, že se prostě nedostaví vůbec a tak jsem přidala ještě dva měsíce a pak jsem toho nechala, možná brzo.
Na Vaše čaje se těším, na oplátku dovezeme darem zase naše čaje.
Darča
z IP 89.24.140.*** | 17.5.2012 16:35
Dekuji vam za odpoved.A chci se zeptat jaky ma te nazor na andelske karty a zda se jim da verit.dekuji
z IP 85.71.169.*** | 17.5.2012 17:08
Dobrý den čaroději,
zdravím Vás i Alenku do Léčivého domečku. Ráda bych se zeptala na informaci z knihy Nikolaje Levašova Poslední apel Lidstvu. Píše se v ní mimo jiné v souvislosti s potraty, že vtělený duch se již nemůže vrátit odkud přišel a pokud "nevlastní alespoň jedno mentální tělo, stává se snadnou kořistí pro nestvůry žijící na éterické a nižších astrálních úrovních. Astrální zvířata konzumují duchovní těla duchů. Výsledkem je, že duch zemře. Destrukce ducha znamená, e veškerá evoluční zkušennost a schopnosti získané ze všech inkarnací navždy zmizí. To je evoluční smrt." Jak to vidíte vy, opravdu může dojít ke smrti a úplnému rozkladu lidského ducha? Jaké názor máte na Nikolaje Lavašova a jeho "teorie"? Děkuji moc za odpověď. S přáním hezkého dne Hanka:-)
z IP 85.71.162.*** | 17.5.2012 23:32
Dobrý den Kristýno, věřit můžete akorát sama sobě. Co se týče andělů, pak ty nás sice ochraňují, ale jen po tu míru, pokud jim pomáháme alespoň svými bohulibými činostmi. Anděle sestupují na zem, neboť chtějí pomoci od lidí, proto je vyhledávají a chrání. Na výkladu karet je velmi důležité, která osoba karty vykládá a jak se dovede vcítit do vykládané osoby. Dobří vykladači v české republice prakticky nejsou. Vykládáte-li si karty sama pro svou nízkou víru, pak s tím asi nic nezkazíte, ale ani si nepomůžete. Najděte svou víru a věřte, že nebudete poté muset posilovat svou víru od různých vykladačů. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 17.5.2012 23:49
Dobrý den Hanko, duch, neboli duše vstupuje do tělesné schránky s prvním nádechem. Bez prvního nádechu těla neexistuje duch(duše) v těle. Tělo je tedy jen obal bez života, neboť do něj ještě nevstoupil duch. To je k potratům. Výrazy jako vtělený duch a duchovní těla jsou pěkné poblouzněniny. Vtělený duch jest každá bytost ve fyzickém světě a ve fyzickém těle. Je to tedy bytost s duchem uvnitř a tento duch odchází až fyzické tělo zemře. Duch(duše) je nesmrtelná a žije věčně, nemůže tedy zemřít i kdyby ji bláhově někdo chtěl sežrat. Nemůže tudíž ani zmizet duchovní růst a zkušenosti konkrétní duše. Ano může zmizet, nebo třeba být sežráno eterické tělo duše mrtvých těl fyzických. To je ale jen ku prospěchu duše, neboť duše bloudící na zemské a nižší úrovni jsou svým eterickým tělem vázáni k hmotnému světu, který je stále přitahuje a duše tedy nemůže pokračovat ve vývinu a stoupat do vyšších duchovních světů.Destrukce ducha a tedy duše je nemožná a Nikolaje neznám. Píše-li však takovéto sci-fi na úrovni schizofrenické, pak na něj nemohu mít valný názor. Nechci si ale tvořit názorů a představ a to na nikoho, neboť to nebezpečně svádí z cesty světla a navádí na cestu temnoty. díky čaroděj
z IP 77.104.213.*** | 20.5.2012 10:33
Dobrý den mohla bych se zeptat tedkon ve středu budu maturovat a mam šílené nervy a trému a to je teprav neděle myslíte že maturita u mě dopadne uspěšně????A co mám dělat abych byla v pohodě a uklidnila se???  a mohu se zeptat na otázky z češtiny??? je 20 kterou si mohu vytahnout???
Děkuji
z IP 178.77.234.*** | 20.5.2012 15:01
Ahoj čaroději,děkuji za odpovědi.Mohl bys mi poradit jakým způsobem bych mohl získat svého synka,protože kamarád se o
podobnou věc pokouší už pár let a bez úspěchu a to má už partnerku a spolu mají dítě.Budu muset změnit bydliště a zaměstnání?
z IP 89.24.140.*** | 20.5.2012 18:18
Dobrý den čaroději,ještě jednou bych se Vás chtěla zeptat na naší babičku.Její mysl se zhoršila a tím pádem i to jak se cítí a vypadá.Během několika týdnů zestárla o několik let.Nemá zájem téměř už o nic.Přestává chodit ač mohla,přestává mluvit i když měla a má  s kým,vyčítá těm kteří si to zaslouží nejméně.Je to taková bezmoc když zkoušíme všichni aby to šlo a nechce.Už jste nám napsal že babi se asi nezmění,to nevadí,ale můžeme  ještě udělat něco aby se chtěla snažit a aby byla štastná....Její tři dcery jsme kontaktovali,ale ani jedna za ní dodnes nepřišla.Děkujeme Alena
z IP 217.117.217.*** | 21.5.2012 10:40
Dobrý den čaroději,prosím mohl byste se mi podívat do blízké budoucnosti.Momentálně jsem nemocná a řeším práci.Nevím co dál.Cítím jen,že musím práci změnit,ale nevím co je mi dané.Trochu se motám v kruhu.A potřebuji z něj vystoupit.Děkuji
z IP 90.182.33.*** | 21.5.2012 16:09
dobrý den,
i já řeším práci. V červnu mi končí smlouva,stále mi neřekli nic konkrétního i když za vedoucím chodím každý týden. Přeřadili mi do jiného oddělení a chtěj po mě to, co zde dělá 5 lidí a já takové jednání neakceptuji...docela mi zde i dopravu znechutili a nechci ji dělat, ale tím pádem si pod sebou řežu větev..vím, že rpáce není a že bych to měla překousnout a jít s "davem" Vše jsem jim řekla,co se mi líbí a nelíbí ale nikdo nic nedělá a neřeší...Nikde moje práce není vidět,jelikož jen ostatním pomáhám a vše spadá pod ně, takže opravdu i já jsem v tom kruhu, kdy buď v včervnu půjdu nebo mi sice potvrdí zas na půl roku a budou si ze mě dělat kus hadru a vyhodí mě v zimě,kde žádnou práci už vůbec nenajdu..A nabídli mi místo v kravíně u telat a rozhodně za lepší peníze nežli mám v kanclu jako dispečer..a s vedoucím není řeč,jelikož svoji pozici vůbec neovládá a neumí jednat..a jakmám jednat s "blbcem" :) děkuji za odpověď
z IP 85.71.162.*** | 21.5.2012 21:55
Dobrý den Zuzano, 20 si zrovna asi nevytáhnete, typuji to na 13 nebo 18. Nic si z toho nedělejte, nejde přeci o život. Kdyžtak jsou i opravné zkoušky. Držím palce. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 21.5.2012 22:00
Dobrý den Vláďo, získat ho můžeš jen pravdou. Snaž se soudu dokázat, že u Tebe mu bude lépe a bude o něj lépe postaráno a rozhodně mu nebudeš motat hlavu novodobým dogmatickým náboženským směrem, které si říká nesprávně duchovno a je jedno zda do něj spadá reiky, tarot, šambala... Toto a vše podobné je pouze duch-hovno! Nejvyšší duchovní naukou a cestou zároveň je vychovat své dítě! díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 21.5.2012 22:07
Ahoj Vendy, tvoje nejblišší budoucnost je jen v tobě, tvé přítomnosti a minulosti. Jak sis zasela, tak budeš sklízet. Nic není dané předem, jak se mnozí mylně domnívají. Vše si vytváříme sami a sami poté máme takovou budoucnost, jakou si svým jednáním a chováním zasloužíme.Řiď se svým pocitem a posilni svou víru aby ses nemusela dotazovat druhých na to, co víš jen ty sama a z čeho ti nikdo jiný nepomůže, než ty sama.
Motá-li se někdo v kruhu, je to proto, že se neumí rozhodnout a čeká rozhodnutí od druhých. To jen tak samo nepřijde. Je třeba se rozhodnout a jednat. I tvá nemoc je vlastně jen důsledek tvé slabé víry a tvé nerozhodnosti. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 21.5.2012 22:22
Dobrý den Iveto, myslím, že jsem částečně odpověděl u Vendy, ale vezmu-li to z jiného úhlu, pak pro všechny, kteří se bojí, že přijdou o práci říkám , že je to přímo Boží plán naší záchrany. Jsme přímo tlačeni a nuceni k tomu, aby jsme se živili každý sám. Ona totiž není daleko doba, kdy jedinnou potravou nám bude to, co si sami vypěstujeme. Peníze jdou do ústraní a nemají již žádnou hodnotu a my si kvůli nim děláme s našich bližních nepřátele. Pošlapáváme pravé duchovní hodnoty člověka kvůli penězům. Já myslím, že není co řešit a hurá ke kravičkám. Alespoň smysluplná a hodnotná a velmi potřebná práce. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 21.5.2012 22:29
Dobrý den Aleno, já myslím, že děláte pro babičku maximum a více dělat nemůžete. Akorát by Vás to začalo převálcovávat a brát sílu a energii a nakonec i chuť do života. Opravdu s babičkou nehnete a i ona si to musí protrpět. Jen dejte pozor na sebe, aby Vás to nevcuclo a neudělala jste ze zoufalství něco, čeho by jste později mohla litovat. Zkrátka ji nechte dožít její život takový, jaký si sama zvolila. Už jen to, že jste při tom, že ji pomáháte a dohlížíte na ní je velká zásluha a nemusíte si dělat výčitek a všemožně hledat dalšího, čím by jste ji mohli usnadnit její život na úkor života svého a své rodiny. díky čaroděj
z IP 89.24.140.*** | 24.5.2012 11:55
Dobrý den čaroději.ZItra mam ustni zkousku a chtela bych se zeptat jestli myslite,ze to zvladnu.Chvili si verim a chvili me popadnou takove nervy,ze si myslim,ze zvladnu tak dva predmety.Nektere otazky jsem se totiž nestihla naucit a toho se bojim.Zaroven Vam dekuji za cisla otazek,ktere jste mi napsal.diky a hezky den.
z IP 93.99.59.*** | 27.5.2012 19:24
Dobrý den čaroději. Opět mám problém s onou slečnou, o které jsem vám již psala. Vytvořila jsem si na ní totiž velkou psychickou závislost.. Všechno kolem ní až moc řeším.. Až moc se na to soustředím.. Pořád mám pochybnosti jestli se se mnou chce skutečně kamarádit.. Je mi jasné, že má i jiné přátele, teď má navíc i kluka a to vše já chápu, ale chtěla bych s ní trávit více času.. Nevím jak s ní postupovat.. Asi ji obtěžuje že jí často kontaktuji, nevím.. Nevidím do ní.. Jak si to mám v hlavě utřídit a nebýt na ni tak zafixovaná? Včera jsem jí psala sms jestli chce jít příští týden ven a neodepsala a mě z toho zase bylo smutno.. A kdyby to mezi námi nějak nevyšlo, asi bych se z toho psychicky zhroutila.. Prosím poraďte mi. Předem děkuji. Jana.
z IP 85.71.61.*** | 29.5.2012 15:27
Dobrý den pane čaroději,
příští středu (6. 6.) budu odpoledne skládat ústní maturitní zkoušku ze 4 předmětů. Z dějin výtvarné kultury kde je 25 otázek, českého jazyka kde je 20 otázek, z anglického jazyka a technologie kde je také 25 otázek. Chtěl bych se prosím zeptat, jestli tuto zkoušku zvládnu, protože si v DVK nebo v ČJ vůbec nejsem jistý. A zda mi můžete napovědět na jaké otázky se zaměřit. Jsem už totiž pár měsíců přijat na vysokou školu a proto musím zvládnout zkoušku na první pokus.

Děkuji moc.
z IP 85.71.162.*** | 29.5.2012 21:47
Dobrý den Jano, Vaše kamarádka se Vás zřejmě opravdu trošičku bojí a to z toho důvodu, že se domnívá, že ji nechcete jen za kamarádku, ale také za partnerku. Nechte všemu čas. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 29.5.2012 21:53
Dobrý den Davide, obavy trošku musí být, ale myslím, že to zvládnete. Už jen pro to, že na zvládnutí několika vysokých škol postačuje člověku pouhých 30% inteligence. A vy máte oproti našemu současnému presidentu (má také 30%) inteligenci 65%. Pravděpodobně z DKV 3, 8, 22, čeština 5, 14, 19, angličtina 7, 9, 11, a z technologie 15, 18, 24. Držím palce a nebojte se, vše dobře dopadne. díky čaroděj
z IP 77.104.213.*** | 29.5.2012 22:42
Dobrý den, tak ustní zkoušku jsem uspěšně zvládla tak jak ste napsal, ale mám ted veliké obavy se zlohu ... nejsem si vůbec jistá zdali jsem se opravdu neminula tématu. psala jsem uvahu a muj kamarád také a když jsem vyděla jeho vyhodnoceni z Cermatu jak neudělal sloh  a kritiku myslela jsem si že to píšou mě.... mám totiž stejný dojem. Co si myslite? děkuji
z IP 178.255.168.*** | 29.5.2012 23:38
Zdravím,
nejsem si jista tím si právě zde počínám, ale cítím se jaksi. ..  na dně. Zajímalo by mě, jaké číslo otázek si mohu vytáhnout u maturity, která proběhne dne 7.6.2012 vytáhnout. Jde o předměty český jazyk, anglický jazyk, dějiny výtvarné kultury, technologie. Mnohokrát děkuji za odpověď, s pozdravem Boženka
z IP 178.255.168.*** | 29.5.2012 23:42
Omlouvám se, bála jsem se napsat opravdové jméno, ale napadlo mě že by to mohla být chyba. ..
Tak tedy zdravím podruhé,
nejsem si jista tím si právě zde počínám, ale cítím se jaksi. ..  na dně. Zajímalo by mě, jaké číslo otázek si mohu vytáhnout u maturity, která proběhne dne 7.6.2012 vytáhnout. Jde o předměty český jazyk, anglický jazyk, dějiny výtvarné kultury, technologie. Mnohokrát děkuji za odpověď, s pozdravem Blanka
z IP 78.24.8.*** | 4.6.2012 12:51
Dobrý den,pane čarodeji Ivane.již jsem Vám psala od sebe,ale ted me došlo že to tak asi nejde?Proto to zkouším touto cestou,a prosím o pomoc?!Mám zatím překážky ve svem živote,jak ve vztahu,tak snad ted uplne ve všem?Prosím Vás pdívejte se mi,jak to vypadá semnou do konce roku,a co me čeká?Nejvíce me zajímá láska..koho potkám,kdo to bude,a bude už na celý život?Kolik mu bude let,a bude me velmi milovat ten muž?Mé srdce ted jen stále bloudí a hledá???A další vec,je..získám už to deditcvtí,s kterým mám jen velké trápení kvuli muži kteremu jsem pomohla?Řeší to kriminálka..dostanu od nej mé pujčené peníze,vráti mi je?Mám to pro právníka,aby me to vyjednal než dojde k odpočinku má známa!Dočkám se letos nečeho,krásného..po čem mé srdce touží?nar:11.3.1967
Velmi Vám dekuji za odpoved,s uctou Bohunka
z IP 85.71.162.*** | 4.6.2012 21:36
Dobrý den Blanko, český jazyk 8, 11, angličtina 9, 15, 17, dějiny výtvarné kultury 2, 7, 20, technologie 5, 18,. Držím palce. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 4.6.2012 21:50
Dobrý den Bohunko, nevím kam jste psala, ale na e-mail mě nic nepřišlo. Nicméně Vás moc nepotěším. Vlastně Vás nečeká nic zvláštního, ale zřejmě žijete v přílišném očekávání čehosi. Nic nikomu nespadne do klína jen tak pro nic za nic a bez přičinění. Vy bohužel jen čekáte a tak se pravděpodobně nedočkáte. Ani peněz, ani dědictví, ani vysněné lásky. Mimo to ani jeden z těchto rádoby vysněných přání, jež má také mnoho zbloudilých duší, není to prvotní, co člověk potřebuje pro život. Nejdůležitější pro život je život sám. Nebuďte smutná a zoufalá a buďte ráda, že máte život a že si ho můžete žít tak jak chcete. Vžtyť to je ten největší dar a zázrak. Nežijte toliko v bláhové naději. Pakliže si ve svém životě něco přejete, pak se pevně rozhodněte a konejte a jděte za tím bez nejmenších pochybností. Uvidíte, že se dá zlomit i ta nejhorší karma. Svůj osud a svou karmu, neboli svůj život, má opravdu každý ve svých rukou a jen on a nikdo jiný ho může změnit.Přeji Vám ať se Vám to podaří. díky čaroděj
z IP 78.136.159.*** | 13.6.2012 21:59
Dobrý večer čaroději,
řekněte mi prosím, jak to mám udělat - vše pustit, odevzdat
a jít s proudem života ?
Děkuji pěkně Květuše
z IP 83.208.148.*** | 14.6.2012 11:39
Dobrý den pane Čaroději. Děkuji za čajkterý jste mě namíchal na arthrozu, kterou léčím dlouhou řadu let. Obejdu se bez 90 % léků, které jsem užívala a skoro šok mě způsobilo. když jsem jistého dne na kontrole si jako bleskemk uvědomila, že mě doslova zmizel syndrom karpálních tunelů, který mě byl diagnostiková v roce 2008 jako akutní k okamžité operaci. Ještě že jsem poslechla svoje přesvědčení že se odmítám dát řezat pro nápravu následků bez znalosti a nápravy příčiny.
Prosím ještě o duchovně - technické vysvětlení, kdo, nebo jak je duchu určen způsob a prostředí jimiž bude v průběhu žívota naplňovat karmu ? Díky Ashley
z IP 85.71.169.*** | 14.6.2012 19:20
Dobrý večer čaroději,
můžu mít dotaz na podobné téma? Můžeme "vyčistit" rodinnou karmu, když jsme si ji vědomi, např. skrze soucit a modlitby? Je v silách jednoho člověka, aby se zlepšily vzájemné vztahy v celé rodině (i mimo mojí osobu)? Smím se o to vůbec snažit?
Děkuji moc, Hanka:-)
z IP 85.71.162.*** | 14.6.2012 20:59
Dobrý den paní Květuše, rozhodně není správné jít s proudem života, neboť prodem života jsou lidé. Opustíte-li se, pak budete ovládána druhými lidmi a ten prod života s Vámi bude mlátit sem tam, ze strany na stranu, nahoru i dolů. Rozhodně neopouštějte sama sebe a žijte si svůj život tak, jaký ho chcete Vy a nikoli druzí. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 14.6.2012 21:08
Dobrý den Ashley, za čajík děkovat nemusíte a moc to neprožívejte. Je to scela normální. Jen pro úplnost- příčina nemoci se nedá prakticky zjistit. Je tam mnoho faktrů a příčinou může být tak akorát sám život, který žijeme, a tím dáváme svému tělu určité impulsy a energie, které následně ovlivňují naši tělesnou schránku.
Průběh karmy není dán- je to měnící se soustava příčin a následků s přímou vazbou na činy konkrétního člověka. Tedy mění-li se člověk, mění a přispůsobuje se i jeho karma. Tak jako není pevně dán osud (o kterém já tvrdím, že neexistuje), tak není pevně dána ani karma. No a svou karmu má každý ve svých rukou a jen on sám ji může změnit a nikdo jiný, neboť právě on sám si ji určil a určuje i v duchovním, i ve fyzickém světě, ba dokonce i v různých světech před zrozením si ji určuje sám. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 14.6.2012 21:15
Dobrý den Hanko, je dokonce každého z nás povinností se pokusit dád dohromady rodinné vztahy. Karmu druhých však nemůžete ovlivnit přímo. Je však možnost upřímné a čisté motlitby, kterou se dá pomoci každému s čímkoli. Je to nesobecká služba a proto funguje. Také se Vám za ní nikdy nedostane nějakého uznání ani od konkrétního člověka, ani od Boha. Motlitba je totiž základ života - samozřejmost.Je to stejné, jako by Vám měl Bůh, nebo člověk děkovat za to, že se můžete vyčůrat. díky čaroděj
z IP 78.136.189.*** | 15.6.2012 13:25
Milý čaroději, děkuji za odpověď.
Víte,nemyslela jsem s proudem života jako s lidmi a nechat se
ovládat.Myslela jsem svoji přirozenost, své vnímání.
Asi jsem se špatně vyjádřila.
Přála bych si žít v Lásce ke všem a ke všemu, ale je to těžké.
Přála bych si žít v nadhledu a pustit vše zbytečné, ale je to těžké.
Nechci se už vznášet, ale žít pevně nohama na Zemi, ale i to je těžké.
Přesto Vám moc děkuji.
Vážím si každého Vašeho slova. Děkuji Květuše
z IP 85.71.162.*** | 15.6.2012 17:51
Dobrý den paní Květuše, opravdu velmi často se podivuji nad tím, že pro lidi jsou ty nejzákladnější a nejpřirozenější a nejjednodušší záležitosti tak těžké.Žít v Lásce s nadhledem a s nohama na Zemi je to nezákladnější a nejjednodušší. Stačí se rozhodnout a začít tak žít. Nic nám pak nebude klást ani ten nejmenší odpor. díky čaroděj
z IP 83.208.148.*** | 15.6.2012 20:35
Jakou váhu a účinnost mají přísahy, hovorově vyslovené, nemyslím nijak rituálně a obřadně ? Mám na mysli že takovým vyjádřením chceme potvrdit upřímnost, ale neuvědomíme si, že v budoucnu nastanou takové okolnosti, které změní podmínky přísahy, nebo slibu ( třeba jeho úplnou zbytečnost, nebo užitečný skutek ji nedodržet ....Jaký je rozdíl mezi přísahou a slibem ? ( jestli dobře chápu Váš výklad o stále se měnícím vývoji vlastní karmy,tak vlastně jsou přísahy a sliby obecně velký omyl. Buddhismus říká, že vždy záleží na motivaci ....)Díky Ashley
z IP 109.238.46.*** | 17.6.2012 18:36
Dobrý den pane Ivane. Obracím se na Vás s prosbou. Z hloubi své duše miluji muže, který ale ke mně nejspíš totéž necítí. Čekala jsem na něj dlouhou dobu, věřila jsem, že si uvědomí své city ke mně. Už ale potřebuji jít dál. Již nemohu. Velmi mně to vyčerpává a nezbývá mi síla na další věci, které musím řešit. Proveďte prosím rituál na zpřetrhání mých citů k tomuto muži.Pro mně to je osudová láska, moje duše jej poznala a já nemám sílu to v duši ukončit. Velmi Vás prosím o nějaký rituál.
z IP 85.71.162.*** | 17.6.2012 22:54
Dobrý den Ashley,máte celkem správnou úvahu v tom, že sliby a přísahy jsou velkým omylem lidstva. Ne vždy tomu ale tak bylo. Před více než 2000lety měli sliby a přísahy a potažmo i rituálu velkou moc a váhu. Postupem času svou sílu díky měnící se vesmírné energii ztrácely a dnes zanikly zcela. Někdo ještě v určitých krajích ovládá trošku rituály, ale ani ty už nemají takový dopad a sílu jako dříve. Vše je způsobené též lidmi, neboť sami lidé svým slibúm a přísahám po staletí nepřikládali a dodnes nepřikládají žádnou váhu a tak spolu s vesmírnými energiemi tato mocnosti scela znikly.Rozdíl mezi přísahou a slibem není žádný. Je to tatáž síla - dokonce i rituál je tatáž síla a tudíž stejná energie. Podmínky slibu a přísah spadají do kabaly a i samotná kabala má již slábnoucí a sestupující tendenci. Nadruhou stranu, ten jež chce rituál, jako Mili v další otázce, si může klidně učinit přísahu a tvoří si budoucnost. Avšak i ten, jež kdysi učinil přísahu, nebo slib, může tento kdykoli změnit, aby se mu změnila i jeho budoucnost. díky čaroděj
z IP 85.71.162.*** | 17.6.2012 22:56
Dobrý den Mili, rituály nedělám již více jak 2500let. Učiňte si ho sama, tak jak píší v předešlé odpovědi. díky čaroděj
z IP 83.208.148.*** | 18.6.2012 10:32
Díky, Pane Čaroději za odpověď. Obsahuje pro mne lék velké hodnoty. A díky Bohu, že jsem " potkala" velkého Mistra ve Vaší osobě Ashley
z IP 83.208.148.*** | 18.6.2012 14:18
Ještě dobrý den,
dnes se ozvala zájemkyně na cardiganku Aishu, o které jsem Vám již psala.Vím, že rozum a srdce mají být v rovnováze, ale ona je přesně případ, kdy oboje je absolutně v rozporu. Na straně rozumu je veškerou logikou jí přepustit . Kdybych jednala jen srdcem, bude právě ona poslední, koho prodám. Tedy Vás moc prosím, kvůli ní, abyste mě "navedl"k pravdě kam patří,jsem-li její karma já a naše partnerství, nebo paní, která by chovatelsky rozvíjela její  genofond. Opravdu přes veškerou snahu si nevím rady, protože proti rozumu snad může stát jen, že by jí mohlo být ublíženo naším rozloučením. ( narodila se 8.7. 2OO9 )Ptám se sice " jenom na psa ", ale tím spíš je důvod, protože musím rozhodnout za něj, narozdíl od lidí, kteří se tak jako tak mohou sami rozhodnout Ashley
z IP 85.71.162.*** | 23.6.2012 09:14
Dobrý den Ashley, víte ono je třeba brát prodej štěňátek jako prodej zboží, když se tím živíte. Je však jasné, že pejsek se do nějakého druhu zboží těžko zařazuje. To by se spíše dalo přirovnat k obchodu s lidmi. Jestli na to nemáte, pak se tím živit nemůžete. A jestli se tím chcete živit, pak bohužel city musí jít stranou. díky čaroděj
z IP 83.208.148.*** | 23.6.2012 10:18
Dobrý den, prvoplánově odchovávám štěňátka pro přívýdělek na rozvoj chovu. Na oživení a zlepšení kvality genofondu, např zahraniční krytí, na investice do soutěží a různých presentačních akcí a samozřejmě na náklady kvalitní péče o chov." Živit se "odchovy je mě proti mysli, znovu " vytáhnu " moudro z buddhismu, - že mezi špatnosti lidského chování patří obchodovat čímkoli - tedy kýmkoli, kdo má duši. U Aishy " hledám " kam patří, z důvodu, že je plemeno které je u mě JEN pro naši vzájemnou radost, aniž si ho troufám rozvíjet dál.
Díky za vaši zprávu, ptala jsem se trochu jiným směrem,na duše nás dvou , jeli možno se tak vyjádřit .... Ashley
z IP 194.11.254.*** | 26.6.2012 11:17
ahoj ashley, dovolím si vám napsat svůj pohled, snad mi čaroděj promine, já si tady totiž ráda čtu všechny dotazy a odpovědi, a sem tam někdy taky něco napíšu. Tak tedy podle mě si Aishu jednoznačně nechte u sebe, a té paní ji neprodávejte, a kdyby jste jí někdy chtěla někomu dát, tak věřte, že to budete cítit, že je to správné rozhodnutí. Toť můj názor.  Víte, z mého pohledu chov psa jen pro peníze a množení není pro toho psa nic moc hezký život a jestli se u vás má dobře, tak se mu určitě nebude chtít k té paní, když jí ani nezná. nebo tu zájemkyni zkuste pozvat a uvidíte jak se k sobě budou obě mít.
děkuji a ze srdce zdravím čaroděje. v.
z IP 83.208.148.*** | 26.6.2012 12:11
Ahoj Verko, děkuji za Vaši účast, ale vše se má trochu jinak. Já a ti zájemci jsme opravdoví chovatelé.Máme snahu zachovávat kvalitu plemen, která chováme pro budoucnost, tak jako se daří šlechtitelům u mnoha plemen již tisíciletí. Množitele , kteří deklasují kvalitu přímoúměrně snižování ceny a zvyšování množství kvantity odchovů ( právě cena bývá většinou opravdu měřítkem hodnot, jak vyplývá z přístupu lidí)bych rovnou ignorovala z okruhu zájemců.Jen jsem se ocitla ve složité životní situaci, kdy rozum vnukl, že bych měla ve svém životě přeorganizovat kde je třeba, a pro fenku se nabídla velmi seriozní a láskyplná perspektiva. Z mnoha let praxe vím,že většinou více trpí člověk,pud sebezáchovy u zvířat může až překvapit, především, jsou -li dobře socializovaná , ale vyjímky samozřejmě jsou. Tak u mě vzniklo velké dilema mezi rozumem a srdcem. Zřejmě ale, jak mě radí moji blízcí bude řešením " myslet na sebe ", což znamená, že jí mám až moc ráda, abych se jí dokázala vzdát .Děkuji a jako Vy ze srdce zdravím Pana Čaroděje.
z IP 194.11.254.*** | 26.6.2012 13:22
Takže jste si nakonec poradila sama, že.  Já nejsem vůbec přes psy ani šlechtění, mám jen nešlechtěného kocourka a fascinuje mě jedna věc, vždyť kočky tu byly o miliony let dřív než my lidé. První kočky tu byly před 40miliony lety a první člověk před 2 mil. lety (první sapiens jen před 200tis.lety). No není to zajímavé? Kočky ty se asi umí dobře přizpůsobit, já jsem se od nich naučila meditovat.
Tak se mějte fajn a mnoho štěstí v chovu.
z IP 83.208.148.*** | 26.6.2012 21:07
Člověk se liší od zvířat tím, že jen on dokáže " vědomě uvolnit mysl ", čili meditovat je schopen právě jenom člověk ....
Hezký večer Ay
z IP 83.208.148.*** | 26.6.2012 22:46
Omlouvám se, ale ke zprávě výše dodávám, že tak praví " jiní ", snad moudří, ale když tak přemýšlím - kdo ví,a kdo může říci že ví.... Máte ale pravdu, že co člověk chce, cítí. Ještě tak umět vždy cítit, co je opravdu jak být má . Děkuji Ashley
z IP 194.11.254.*** | 27.6.2012 11:02
Kočky jsou mistry meditace, ale možná o tom ani neví, to je možný, slova a mysl jsou totiž záležitostí člověka a meditace je jen slovo, ale člověk se to od nich může opravdu naučit. Nevím jestli jste byla někdy v buddhistickém klášteře například v barmě nebo na srí lance, ale mniši tam prý kočky mají v oblibě.

Podle mého skromného názoru to má být s vámi a aishou tak, že si jí máte nechat a vy se máte učit od ní (radosti a lásky apod.) a tím se trochu vyšlechtíte i vy sama.
z IP 194.11.254.*** | 27.6.2012 11:16
... a pak třeba budete umět cítit co jak být má.
děkuji a mnoho štěstí. v.
z IP 83.208.148.*** | 27.6.2012 20:13
....načež zjistíte, že " všechno je vždycky jinak ...." jak říká právě " náš " Pan Čaroděj ....A
z IP 85.71.162.*** | 27.6.2012 22:16
Dobrý den Ashley a Verko i všichni ostatní. Člověk má neustále tendenci se učit od ostatních. Jaksi ale zapomíná, že se má učit především od lidí a od člověka. Místo toho, aby si bral od koček, psů, koní, delfínů, orlů, lvů,bohů, démonů, andělů řeky, potoka, moře, větru, hor a skal, měl by si vzít především rad od své lidské mámy. A to to právě proto, aby mohl později vnímat a poslouchat tu svou mámu opravdovou - tedy matku Zemi. Nevezme-li si někdo rad a zkušeností od svých rodičů, o to horší bude mít sžití se svým životem a matkou Zemí.Poté se mu zamotá vnitřní citové vnímání vůči svému okolí a je tak např, neschopen rozpoznat svého životního partnera, svou práci, svého přítele, či nepřítele, ale i svou kočičku, nebo pejska, nebo dokonce své vlastní děti. Proto je v životě každého jedince dobré, aby měl své vztahy s rodiči a partnerem v pořádku. díky čaroděj
Komentování je uzavřeno.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky

Licence Creative Commons
http://www.lecivydomek.cz/carodej, jejímž autorem je Ivan Píša, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Unported .