Universální dechové cvičení

Universální dechové cvičení, které nenajdete v žádné knize:
 Lehneme si na záda, ruce jsou mírně od těla - dlaně směřují nahoru (do dlaní si můžete vzít křišťálový kamínek- ((bílý průhledný))), nohy mírně od sebe. Máme zavřené oči. Zkrze palce u nohou se pomalu zhluboka nadechneme a představujeme si jak dech proudí skrze palce u nohou do oblasti duchovního srdce(je ve stejné oblasti jako srdce). Dech zadržíme a zkrze mystické oko (nachází se na čele mezi obočím) přijmeme energii klid, mír a lásku. Opět si pomyslně sledujeme, jak nám do oblasti duchovního srdce proudí tyto energie. Poté vydechneme celým tělem. Opakujeme 3-6X za sebou.
  Ideální je si dělat toto cvičení ráno, než vstaneme z postele a večer před spaním.  Nedoporučuje se opakovat vícekrát za den, ani vícekrát, než 6X za sebou.
  Toto cvičení nejen, že nám dodá potřebnou životní energii, ale zklidní nám i naší mysl, vyrovnává nám naše energie v těle, a v neposlední řadě čistí i prostor v našem okolí. Po celý den i noc se pak cítíme skvěle,  máme klidnější den i noc. Nebolí nás hlava, nohy ani srdce.

Klidnou mysl i život přeje Čaroděj

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky

Licence Creative Commons
http://www.lecivydomek.cz/carodej, jejímž autorem je Ivan Píša, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Unported .