Odešel 18.12.2011

Všem blízkým a spolupracovníkům , a zejména paní Dagmar vyjadřuji upřímnou soustrast nad odchodem Václava Havla z tohoto světa. Tento velikán , který  svými činy a pomocí světu překonal mnohé velikány včetně Karla IV, zůstává a zůstane navždy zapsán nejen v našich srdcích, ale i v dějinách celé naší planety Země. Právě se otevírají pro Václava nové neomezené možnosti pomoci lidstvu. Takže my všichni: Dejme pravdu pravdě, lásku lásce, lež lži a nenávist nenávisti - Václav Havel nám zcela jistě pomůže srovnat pokřivené morální energie.
........buď vůle Tvá.....

Klid, mír a Lásku všem  Ivan Píša  18.12.2011

Před kapličkou mezi Léčivým domkem a Solným domkem v Žebráce bylo zřízeno pietní místo na uctění památky Václava Havla - prezidenta svobody a lidských srdcí.

Václav Havel se ve svých myšlenkách nevyhýbal ani úvahám o smrti.

"Vědomí smrti je základem každé, především lidské vůle k životu. A pokud žijeme s vědomím vlastní, neuniknutelné smrti, a přesto žijeme jako lidé, tedy ctnostně a moudře, pak je to možné pouze díky silnému vnějšímu pocitu existence absolutního horizontu bytí, jehož základem je právě pocit vědomí smrtelnosti."

"Celou dobu se snažím být připraven na poslední soud. Na soud, před kterým nic nezůstane utajeno, který vše, co je třeba, zváží. Proč mi ale záleží na posledním soudu?

 Vždyť by mi už mohlo být všechno jedno. Ale všechno mi jedno není, protože jsem přesvědčen, že moje existence - podobně jako všechno, co se kdy stalo - změní, byť nepatrně, svět, který už nikdy nebude takový, jako byl předtím."

VÁCLAV HAVEL

V neděli 25.12.2011 jsme ukunčili vzpomínku na Václava a zrušili jsme pietní místo u kapličky mezi Léčivým domkem a Solnou jeskyní. Nyní si vzpomínku uchováme a nikdy nezapomeneme na triumfální odchod Václava z tohoto světa, který tímto odchodem uvedl v činnost spousty energie a spojil opět národ v jednotu a lásku. Děkujeme Václave Havle!!!

Narození Václava Havla

Dlouho jsem hledal, až jsem našel.  Tedy pro všechny koho to zajímá! 

V NEDÁVNÉ DOBĚ - 12.5.2013- SE OPĚT ZRODILA DUŠE VÁCLAVA HAVLA. OPĚT DO HERECKÉ RODINY. JMENUJE SE ALOIS DYK A NA JEHO OSLAVU NAROZENÍ PŘIŠLA "NEČEKANĚ"? I DAGMAR HAVLOVÁ.

MŮŽEME SE TEDY TĚŠIT NA R.2035, KDY DÁ TENTO BOŽÍ SYN SVĚTU JASNĚ NAJEVO SVÉ POSTOJE A NASTOLÍ SVĚTOVÉ ZMĚNY NEPŘEDVÍDATELNÉHO FORMÁTU A TO NEJEN V POLITICE.

AHOJ A MĚJ SE.... ALOIS VÁCLAV DYK HAVEL .  DÍKY ČARODĚJ

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky

Licence Creative Commons
http://www.lecivydomek.cz/carodej, jejímž autorem je Ivan Píša, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Unported .